23 מגניב חזרה קעקועים & רעיונות לנשים – insightyv.com

23 מגניב חזרה קעקועים & רעיונות לנשים

11. מודגש, פיניקס קעקוע עיצוב

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע ציפור נועזת. הציפור הגדולה נראית כמו עוף החול ויש לה צבעים מרהיבים ועיצוב גלקסיות. זוהי הצהרה יפה, עושה קעקוע. אתה יכול לקבל קעקוע כמו זה נוצר או שאתה יכול לבחור ציפור וצבע שונים.

נוֹעָז Fenix Back Tattoo Idea

12. ייחודי Matryoshka בובה רעיון

הרעיון הבא שלנו הוא עיצוב ייחודי עם בובה Matryoshka. בובה Matryoshka ידוע גם בשם בובת מנוחה רוסית. בובות אלה בדרך כלל תכונה צבעים מרהיבים עיצובים פרחוניים חמוד, מה שהופך אותם השראה קעקוע גדול. זה קעקוע האחורי כולל אחת הבובות האלה עם עיצוב פרחוני סביבו. קעקוע כזה יהיה מתאים לכל אחד, אתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע.

ייחודי Matryoshka Doll Back Tattoo

13. לראש צוואר רעיון קעקוע

כאשר יש לך קעקוע בחזרה, אתה יכול לקבל את העיצוב על הצוואר מדי. כפי שניתן לראות בתמונה הבאה, עיצוב המנדלה משתנה לפרחים המקועקעים על הצוואר. אתה יכול לקבל כל עיצוב כי הוא על הצוואר והגב. אולי אפילו יש קעקוע דומה לזה.

יפה Mandala and Floral Black Tattoo

14. גלדיולוס חזרה קעקוע

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון קעקוע פרחוני. זה אחד תכונות Gladiolus פרחים כי כבר מקועקע על עמוד השדרה. זה קעקוע מדהים שמשתמש בצבעים יפים. Gladioli הם בחירה מצוינת עבור אנשים עם ימי הולדת בחודש אוגוסט כמו זה פרח הלידה שלהם.

יפה Floral (Gladiolus) Back Tattoo

15. אריה יפה רעיון קעקוע

הקעקוע הבא שלנו הוא רעיון אחר עבור אוהבי בעלי החיים. כאן יש לנו הצהרה עושה אריה קעקוע. זה חתיכת אמנות מדהימה וזה ייראה מדהים על אף אחד. האריות הם סמל של אומץ וכוח, כך לא רק שהם נראים טוב אבל גם משמעות.

יפה Lion Back Tattoo Idea

16. עדין פרח & ציטוט רעיון

אם אתם מחפשים עיצוב ציטוט, אז זה הקעקוע הבא יכול להיות בשבילך. רעיון זה כולל את הציטוט “עקוב אחר הלב” לאורך עמוד השדרה. העיצוב הוא חכם, כי הציטוט הופך את גזע הפרח ל, אז אתה מקבל שני קעקועים אחד. אתה יכול לקבל כל ציטוט ופרח מקועקע יחד ככה.

עָדִין Flower & Quote Back Tattoo Idea

17. לוטוס בחזרה קעקוע רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון גדול קעקוע בחזרה. העיצוב כולל לוטוס יפה עם דפוס גיאומטרי. אנחנו אוהבים את זה קעקוע כי זה ייחודי ויצירתי. אתה יכול לקחת השראה מקעקוע זה יש כל דפוס, אולי אפילו להוסיף קצת צבע לעיצוב.

גָדוֹל Lotus Back Tattoo Idea

18. די פרחוני בחזרה קעקוע

אמנות פרחים נראה יפה כאשר מקועקע על הגב. כפי שניתן לראות בתמונה בהשתתפות, ניתן ליצור עיצוב צבעוני יפה פרחוני. גוף גוף כזה הוא מושלם עבור מי שרוצה עיצוב תוסס, עדין ונשי. אתה יכול ליצור מחדש את הקעקוע עם כל פרחים.

יפה Floral Back Tattoo

19. רעיון חמסה בעיצוב ידני

הרעיון הבא שלנו הוא זה רעיון חמסה יד קעקוע. יד חמסה היא סמל להגנה, שלום והצלחה. אז, לא רק לעשות את הידיים נראה נהדר אבל הם גם מתכוון משהו. זה יכול להיחשב קעקוע קטן יותר אז זה יהיה נהדר כמו קעקוע הראשון.

חמסה Hand Tattoo Design for Back

20. קעקוע חזרה מסוגנן עם עיצוב עש

מחפש קעקוע ייחודי אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו קעקוע כי יורד בעמוד השדרה. יש דפוסים יפה עיצוב עש מדהים. את הפרטים ואת הדיו שחור להפוך את העיצוב נראה מדהים. קעקוע כזה ייראה מדהים על אף אחד.

מסוגנן Back Tattoo with Moth Design

21. ינשוף לראש עיצוב קעקוע

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים קעקוע ינשוף. הינשוף כבר מקועקע על הגב עם דפוסי יפה. אתה יכול לקבל את זה קעקוע מחדש או אולי לנסות דפוסים שונים, אתה יכול אפילו להוסיף צבע. ינשופים הם גם סמל של חוכמה אז לא רק אתה יכול להשוויץ דיו חדש שלך, אבל אתה יכול להראות את החוכמה שלך יותר מדי!

יַנשׁוּף Back Tattoo Design

22. מנדלה פוני חזרה קעקוע רעיון

לא כל קעקועים בחזרה צריך להיות על הגב העליון. אתה יכול להיות קעקוע באמצע עמוד השדרה כמו עיצוב מובלט. יש פרח אדמונית ואתה יכול לראות את הקווים של דפוס מנדלה. קעקוע כזה יהיה וואו כאשר מוצג. זה ייראה נהדר עם שמלות ללא גב ובגדי קיץ.

מנדלה Peony Back Tattoo Idea

23. עדין עיצוב פרח הרעיון

אחרון ברשימה שלנו זה קעקוע פרח עדין. לפרח עצמו יש אפקט בצבעי מים שגורם לו להיראות כאילו הוא נמשך ביד כאילו הוא יהיה על הנייר. זהו קעקוע אמנותי מאוד ויצירתי שיכול להיות מחדש עם כל פרח.

צִבעֵי מַיִם Flower Black Tattoo Idea

אנו מקווים שמצאת את הקעקוע האחורי המושלם!

No Replies to "23 מגניב חזרה קעקועים & רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.