23 רומנטיקה מסיבת רווקים | insightyv.com

23 רומנטיקה מסיבת רווקים

תכנון מסיבת רווקות ולא החליטו על העיצוב? אז אנחנו כאן כדי לעזור. מצאנו 23 זול רומנטיקה מסיבת רווקות קישוטים. יש לנו משהו עבור כולם מתוך נושאים כדי באנרים ובלונים. כל אחד מהם יעזור ליצור מסיבה מיוחדת ובלתי נשכחת כי רווקות לעולם לא אשכח.

1. רעיון באנר טרופי

ללא שם: לאחר מסיבת רווקות בקיץ? לאחר מכן לשקול נושא טרופי. אתה יכול לקבל קוקטיילים, תפאורה תוססת ועוד. אם אתה חושב על נושא טרופי או החוף, אתה יכול לקבל קישוטים כמו הבאנר אלוהה. זה כל כך חמוד, אישית ותכונות דפוסי חופים וצבעים. זה ייראה מדהים בכל מפלגה.

טְרוֹפִּי Banner Idea for a Bachelorette Party

2. תוססת רומנטית תוססת ותפאורה

הבחירה הבאה שלנו ממשיכה עם רעיון טרופי, beachy. אהבנו את הבאנר כל כך רצה לחלוק דרכים אחרות אתה יכול לקשט עם הנושא הזה. כאן יש לנו נוצות ורודות ולבנות תוסס כתפאורה עם סימן רווקות זהב. יש גם אננס. משהו כזה ייראה מדהים כמו משקאות או אזור מזון. אתה יכול אפילו את באלוה באנר בהשתתפות לעיל!

טְרוֹפִּי Bachelorette Party Decorations

3. מיס לגברת בלונס

בלונים הם דרך קלה לקשט עבור כל צד. לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים למסיבה רווקות. יש בלוני זהב על הקיר לפיה מיס לגברת זה רעיון פשוט אבל יעיל שיהפוך כל חדר למסיבה צד.

עלמה to Mrs Balloons - Bachelorette Party Decorations

טבעת אירוסין

כל צד צריך מטפל מתוק. הרעיון הבא שלנו מראה לא רק איך להפוך סופגניות לתוך טבעות אירוסין, אלא גם איך לעשות קישוט מהם. סופגניות כבר מצופה יש עיטור יהלומים אשר גורם להם להיראות כמו טבעות והם נוספו ללוח. לוחות אלה מתייחסים מאוד פופולרי במסיבות וזה מושלם עבור רווקות.

אירוסין Ring Doughnuts

5. בלונים טול

אנחנו אוהבים קישוטים שקל לעשות אבל נראה מדהים. הרעיון הבא הוא בדיוק זה. כאן יש לנו בלונים כי כבר מעוטר בד טול ופרחים. בד טול יכול להיות זול מאוד לקנות והוא מושלם לכל אירוע החתונה. כל מה שאתה צריך לעשות זה לפוצץ את הבלון, לשים את טול מעל הדף מאובטח. אתה יכול לאבטח עם מחרוזת או אולי אפילו שיער פרחוני עניבה.

טוּל Balloons for a Bachelorette Party

6. היא אמרה כן עוגת עוגות

עוגות יכול לשמש כקישוט. אם יש לך עוגות זה נראה טעים זה יכול להפוך את המפלגה נראה מיוחד במיוחד. קל לגלגל את העוגות שלך עם קישוטים כמו אלה בהשתתפות. זה אומר “היא אמרה כן” ויש לה מקל שנכנס לעוגה. אלה היו נראים מדהים על הפשוטה של ​​עוגות.

 She Said Yes Cake Cupcakes 

7. זר כלות

זרים לעשות קישוטים פופולרי עבור אירועים מיוחדים כל כך, למה לא צריך אותם במסיבה שלך ?! הנה לנו דוגמה מדהימה של זר אתה יכול להשתמש למסיבה רווקות שלך. אתה יכול לקבל אחד כזה או להוסיף כמה פריטים רומנטית קלאסית כגון לוחות L. זר כזה יכול להיות קנה או שאתה יכול לעשות אחד בעצמך.

שֶׁל כְּלוּלוֹת Wreath for a Bachelorette Party

8. שיק, גן רווקות המפלגה

לאחר מכן, יש לנו רעיון תפאורה. זהו מקום בחוץ אשר מעוטר בלונים לבנים, פרחים לבנים בלון אהבה. אנחנו אוהבים את ערכת הצבעים הלבנה כמסיבה היא אירוע טרום החתונה. אתה יכול לקחת השראה מזה הן עבור המקומות החוצות המקומות החיצוניים.

מְסוּגנָן, Garden Bachelorette Party

9. בלונים מותאמים אישית

הבחירה הבאה שלנו היא עוד רעיון בלון. בלונים אלה כבר מותאם אישית עם סמן קבוע. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה הופך בלונים פשוטים לתפאורה המפלגה מדהים כי הוא אישי לרווקות. אתה יכול ליצור עיצובים בלון לפני האירוע או במהלך המסיבה כמו משחק.

מותאם אישית Balloons for a Bachelorette Party

10. גלאם דקור רעיון

אם אתם מחפשים השראה תפאורה, זה יכול להיות רק את הרעיון. כאן יש לנו מקום בחוץ כי כבר מקושט עם חתיכות זהב, פרחים תוססים, אננס וצלחות יפה כוסות. דקור כזה יהיה מתאים למסיבות פנימיות וחיצוניות. זה יהיה גם נהדר עבור נושאים כגון טרופי, בוהו, גלאם ועוד.

זוהר Decor Idea for a Bachelorette Party

No Replies to "23 רומנטיקה מסיבת רווקים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4