23 חווה בהשראת חג המולד תפאורה

11. בייבי דלת בחוץ קר בחוץ

במהלך החגים ייתכן שיהיה די כמה מבקרים בבית שלך. אז, למה לא לברך את האורחים בסגנון עם מחצלת דלת אופנתי כמו זה. הוא כולל תבנית שחור משובצת אדום עם השיר lyric "התינוק בחוץ קר" שלה. זהו עיצוב כפרי כפרי שיתאים לכל בית.

תִינוֹק Its Cold Outside Door Mat for Farmhouse Inspired Christmas Decor

12. כפרי החווה סגנון מדפי חג המולד

אם יש לך מדפים בבית שלך אתה יכול לקשט אותם לחג המולד. מדפים אלה מעוטרים כפרי בסגנון כפרי פריטים כדי להתאים את סביבת החווה. אתה יכול לעשות משהו כזה בבית שלך. נסו להוסיף קישוטים עץ וצמחים.

כַּפרִי Farmhouse Style Christmas Shelves for Farmhouse Inspired Christmas Decor

13. בנטינג משובצת

באטינג קשורה עם הצדדים ואירועים מיוחדים אחרים אז למה לא לקשט את הבית שלך עם זה בחג המולד. זה bunting משובצת יתאים כל בית חווה בסגנון חג המולד. אתה יכול לרכוש bunting ככה או לקבל את מכונת התפירה החוצה ולעשות את זה בעצמך.

אָרִיג מְשׁוּבַּץ Bunting for Farmhouse Inspired Christmas Decor

14. חמוד חווה בהשראת באבלס

הבא, יש לנו עוד כמה קישוטים חמוד עץ חג המולד. אלה baubles יש עיצוב מינימלי עם צבע רקע לבן שחור מכתב מכתב חג המולד. לכל bauble יש גם סרטים משובצים. בועות כאלה ייראו נפלאים על כל עץ. אתה יכול גם להוסיף סרט כזה על כל bauble לתת להם vibhouse farmhouse.

חָמוּד Farmhouse Inspired Baubles for Farmhouse Inspired Christmas Decor

15. כפרי חג המולד ספירה לאחור

רוצה לקבל את כל הבית מרגיש חגיגי? אז אתה צריך ספירה לאחור לחג המולד. זה הוא סגנון הלוח גיר שבו אתה כותב בגיר כמה ימים נותרים עד חג המולד. כל אחד בבית יכול לראות את היום הגדול להתקרב עם עיטור כזה.

כַּפרִי Christmas Countdown for Farmhouse Inspired Christmas Decor

16. DIY בית חווה השראה קומקום קישוט חג המולד

כמו פרויקטים DIY מלאכה? אז זה יכול להיות בשבילך. זה בית חווה השראה קישוט חג המולד נוצר עם קומקום ותפאורה תפאורה חגיגית. אתה יכול למקם משהו כזה בכל חדר, המטבח או חדר האוכל יהיה הכי טוב. כמו כן, במקום קומקום אתה יכול להשתמש אגרטל קטן.

עשה זאת בעצמך Farmhouse Inspired Teapot Christmas Decoration for Farmhouse Inspired Christmas Decor

17. Elk ראש מייסון צנצנות

עיצובים האלק ו אנטל פופולריים מאוד בחווה והן בחג המולד. אז הבחירה הבאה שלנו היא מושלמת לעונה זו חגיגית. הוא כולל צנצנת לבנה כפרית עם ראש איילים. הצנצנת מסתיימת בחוט יוטה ופומפונים אדומים קטנים. אתה יכול ליצור את זה מחדש בבית עם כל הצבעים שאתה רוצה או שאתה יכול לקנות אחד כזה. אולי אפילו להוסיף tealight מלאכותי עבור קישוט חג המולד נעים.

דִישׁוֹן Head Mason Jars for Farmhouse Inspired Christmas Decor

18. בית חווה השראה קישוט חג המולד

הבחירה הבאה שלנו כוללת סצינת חג המולד. יש מכתבים לתיבת סנטה, זר קטן ונר החווה של חג המולד. משהו כזה ייראה יפה בכל בית. מכתבים לתיבת סנטה הוא מושלם עבור כל מי שיש לו ילדים או רק כקישוט. תמונות כאלה הם מקומות נפלאים השראה, כך שתוכל ליצור תפאורה חגיגית משלך.

אותיות to Santa Decor for Farmhouse Inspired Christmas Decor

19. חווה בהשראת חג המולד זר

מחפש בית חווה קל השראה מלאכות חג המולד? אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא שלנו. מצאנו זר מסוגנן עשוי מנייר וקשת חרטום. אתה יכול ליצור משהו כזה עם חישוק זר פוליסטירן ולאחר מכן לעטוף את החישוק בנייר על פי בחירתך. אולי אפילו לבחור נייר עטיפה. ואז לסיים עם הקשת.

מדינה Inspired Wreath for Farmhouse Inspired Christmas Decor

20. חג שמח ומואר חג המולד

לאחר מכן, יש לנו סימן חג המולד פשוט אך מסוגנן. הוא כולל מסגרת עץ עם שמח ובהיר כתב בגופן אדום יפה. משהו כזה ייראה נהדר בכל חדר. אתה יכול לקנות משהו כמו זה או ללכת ללכת לעשות את זה בעצמך.

בית חווה Merry and Bright Christmas Sign for Farmhouse Inspired Christmas Decor

21. חוות החווה רעיונות חג המולד

אין מקום טוב יותר עבור החווה השראה השראה מאשר סצינה החווה בפועל. זה חדר יפה מראה איך אתה יכול לקשט מקום כדי לקבל את זה כפרי הארץ vibe. אתה יכול ליצור משהו דומה מאוד או פשוט לקחת את זה עבור הבית שלך. אנחנו אוהבים את כל הסצינה אבל הייתי אומר אלה גרביים המולד הם חייבים להיות על כל האח.

בית חווה Christmas Decor Ideas for Farmhouse Inspired Christmas Decor

22. קישוטים לחג המולד

צמחים חגיגיים ו berries ייתן מקום חג המולד נראה. תצוגה קטנה זו נעשתה עם שלט בסגנון הלוח, קופסה קטנה של צמחים ועץ ברי יצירתי. אתה יכול לשים משהו כזה על שולחן, אדן חלון, מדף ועוד. עיצוב כזה הוא בחירה מצוינת עבור כל בית חווה בהשראת חג המולד.

כַּפרִי Christmas Decorations for Farmhouse Inspired Christmas Decor

23. תפאורה של צבי חג המולד

אחרון ברשימה שלנו הוא זה קישוט עץ צבי. תפאורה צבי הוא חייב להיות עבור כל בית חווה. אתה יכול לקנות משהו כזה או פשוט לקבל את צבי עץ, ולאחר מכן להוסיף סרטים חגיגית משלך, קשתות ו זרי. צבי כזה ייראה יפה בכל בית.

חַג הַמוֹלָד Deer Decor for Farmhouse Inspired Christmas Decor

עכשיו יש לך את הרעיונות, ללכת לרכוש או להפוך את החווה שלך השראה עיצוב חג המולד.

No Replies to "23 חווה בהשראת חג המולד תפאורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − 8 =