21 הטוב ביותר Jello Shot רעיונות למסיבה

11. חמוד ורוד ילו יריות

אם אתה אוהב את הרעיון פרוסת לימון אבל רוצה ג 'לי זה קצת מתוק אז זה לבחור הבא בשבילך. אלה טריזים לימון היו מלאים ג'לי ג'לי ומנטה. זה מראה כי ניתן לשלב טעמים עם לימון. לימון טריזים גם נראה סופר חמוד עם ג'ל ורוד.

חָמוּד Pink Jello Shots in Lemon Wedges

12. תוסס Layered Jello

לאחר מכן, יש לנו רעיון ג 'ל אדום וירוק תוססת. אנחנו אוהבים את השילוב הזה כפי שהוא יכול לשמש לעונת החגים, ליל כל הקדושים ועוד. אתה יכול ליצור כל הטעמים ולהוסיף שכבות רבות ככל שתרצה. אתה יכול גם להוסיף כמה צבעים אחרים.

תוססת Layered Jello Shots

13. ריבועי ג'לו

אתה לא צריך לשרת את הג 'לו שלך כוסות או כוסות, אתה יכול לעשות יריות ירה ריבועים כאלה. זוהי רק דרך ייחודית לשרת את היריות שכולם יאהבו. אלה נעשו עם חמוציות טריות וודקה ג 'ינג' ר, כך שאתה יכול ליצור מחדש את אלה או להשתמש מתכון משלך. ריבועים ייראו מגניבים בכל מפלגה.

טָעִים Jello Squares

14. פירות Jello יריות

הנה עוד רעיון ג 'לי ירה פירותי. הג 'לי הוגדר עם פטל בפנים הוגשה טריז לימון. אלה יהיו טריים, פירותי טעים יריות יריות. אתה יכול להוסיף עוד פירות אלה, אולי כמה פירות יער אחרים.

פרי Jello Shots

15. Multi שכבת יריות

אם אתה נתקל במסיבה עם הרבה אורחים, אז אתה צריך לעשות יריות ילו כאלה. אם אתה מגיש את הג 'לי שלך בסירים קטנים, אז אתה יכול להגדיר אותם והאורחים יכולים לעזור לעצמם. עם סירים אתה יכול גם לשלוט כמה jello לך לעשות. כפי שאתה יכול לראות אתה יכול לעשות הרבה כאלה מראש, אז אתה לא נגמר בלילה המפלגה!

רַב Layer Jello Shots

16. אלכוהול גדול infused גומי דובים

אהב את הרעיון הדוב הדובני קודם לכן בתפקיד? אז אתה תאהב את הבחירה הבאה. אלה הם אלכוהול דבק גומי דובי, אבל אלה הם הרבה יותר גדול מאשר אלה ממוצע! על ידי יצירת דובים gummy גדול אתה יוצר משהו יותר ייחודי וכל האורחים יאהבו אותם. אתה יכול לעשות את אלה מאפס בכל צבע.

גָדוֹל Alcohol Infused Gummy Bears

17. תפוזים מתובלים וקינמון ג'לו יריות

רוצה יריות כי הם קצת יותר מתוחכם? אז אלה בשבילך. יריות אלה הם טעם כתום מתובל יש מפזרים קינמון על גבי. הטעמים חמים, מנחמים ומושלמים לחורף. אתה יכול לעשות את אלה כמו גדול או קטן כמו שאתה אוהב ולשים אותם במיכל כלשהו. אתה יכול למצוא מתכונים מקוונים לעשות יריות ג 'לו דומה.

מְתוּבָּל Orange and Cinnamon Jello Shots

18. בחירה יריות ילו

אם אתה לא יכול להחליט על מה מתכונים אתה הכי אוהב ואיך אתה רוצה לשרת אותם, ולאחר מכן לבצע בחירה. אתה יכול ליצור מספר טעמים וסגנונות לשרת במסיבה או אירוע מיוחד. אולי אפילו לעשות קבוצה של יריות עצמך ולקבל חברים להביא יריות שהם עשו.

ג'לי Shot Selection

19. שמפניה בכיכר ג 'לו יריות

יש לך אירוע מיוחד מגיע? ואז לעשות יריות ג 'לי שמפניה כאלה! הריבועים חמוד יהיה להיט בכל מפלגה. כדי לבצע יריות דומות אתה צריך שמפניה, זנגביל אייל, וודקה וג 'לטין לא מתובל. מגישים כמו ריבועים או כוסות או סירים.

שמפנייה Square Jello Shots for NYE

20. אורנג 'ירו ג' לו

לאחר מכן, יש לנו ירו ג 'לי כתום פירותי להראות לך. אלה הם סופר חמוד, וכל אורח יאהב אותם. כדי לבצע זריקה דומה לזה אחד תצטרך: תפוזים בטעם תפוזים, PinNACLE כתום מוקצף וודקה, קצפת פרוסה כתום לקשט.

תפוז Jello Shot Idea

21. יריות יריות!

אחרון ברשימה שלנו הוא רעיון זה מוזרים ירו. יריות ג'לו נקבעו בתוך מזרקים. אתה יכול ליצור קשתות כאלה או פשוט לבחור צבע אחד. משהו כזה יהיה נהדר עבור ליל כל הקדושים ומסיבות. על ידי הצבת jello מזרקים אתה יכול ליצור הרבה באותו זמן. ישנם מזונות רבים מזון / ג 'לו כמו אלה זמין באינטרנט.

מזרקים Jello Shots for a Party

אנו מקווים שמצאתם את הרעיון המושלם לג'לו!

No Replies to "21 הטוב ביותר Jello Shot רעיונות למסיבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 7