21 קל DIY חג המולד קישוטים

חג המולד הוא בדרך אז אתה יכול לחשוב על הקישוטים שלך לעונה. במקום לקנות קישוטי חג המולד למה לא לנסות לעשות קצת? זה אולי נשמע קשה אבל זה לא! אתה יכול ליצור כמה חתיכות חמוד חמוד כי ניתן לתלות על העץ או בבית שלך. כדי לקבל השראה יש לנו להרכיב את מיטב 21 חג המולד קישוטים DIY. כל אלה יכולים להיעשות בבית ואתה יכול לקבל את כל המשפחה מעורבים!

1. נייר פתית שלג בלרינה

הראשון עד שיש לנו את זה יפה פתית שלג בלרינה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה, כי הוא משתמש במלאכת חג המולד חג המולד הקלאסי אבל יש לו טוויסט. יש כל כך הרבה balleras שאתה יכול ליצור. אתה יכול לתלות את אלה על העץ או בכל מקום מסביב לבית. יש תבניות ומדריכים כדי לעזור לך עם הצורה באינטרנט.

עיתון Snowflake Ballerina

2. חמוד עץ הרובוט קישוט

יש אנשים להשתמש עיצוב כאשר decorating עבור חג המולד. כמה פופולרי הם מסורתיים, וינטג 'או סנטה של ​​סדנה. הבחירה הבאה שלנו תכונות רובוט DIY חמוד זה יהיה מושלם עבור נושא הסדנה. הרובוט עשוי אגוזים קטנים, ברגים ועוד. משהו כזה ייראה מדהים על כל עץ.

חָמוּד Robot Tree Decoration

3. DIY כוכב קישוט

הרעיון הבא שלנו קישוט הוא נהדר עבור כל מי שאוהב מלאכת יד. הכוכב החגיגי הזה נעשה עם מקלות ארטיקונים, עורות, כוכבים וזוהר. חמישה מקלות הודבקו יחד כדי להפוך את הצורה ומעוצבים. זה כיף מלאכה בעלות נמוכה כי אתה יכול לעשות עם כל המשפחה. כל עיצוב יכול לשמש רק להיות יצירתיים וניסוי.

עשה זאת בעצמך Star Decoration

4. יד הדפסה קישוט

לאחר מכן, יש לנו קישוט שישאיר את הזיכרונות בחיים. קישוט זה כולל הדפס יד של ילד. זה רעיון כל כך חמוד כמו שאתה יכול לשמור את הקישוט הזה במשך שנים רבות. לכן, כאשר הילד שלך מבוגר אתה עדיין זוכר את חג המולד כאשר הם היו קטנים. אתה יכול גם לתת את אלה כמו מתנות לבני המשפחה. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך עם פרוייקט מלאכה כמו זה.

יד Print Ornament

5. DIY מבושם חג המולד קישוט

בעוד רבים אוהבים את המראה ואת הריח של עץ חג המולד האמיתי זה לא תמיד מעשי שיש אחד בביתך. הרבה אנשים בוחרים עצים מלאכותיים במקום. רק בגלל העץ שלך הוא מלאכותי זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל ריח של עץ טבעי. הבחירה הבאה שלנו תכונות פקקים כי כבר מבושם עם ריח עץ ולאחר מכן תלויים על העץ. אתה יכול לקבל פקק אחד או לעשות את זה בעיצוב שלג חמוד כמו זה.

עשה זאת בעצמך Scented Christmas Decoration

6. Pinecone קיפודים

Pinecones נמצאים בכל מקום בתקופה זו של השנה. לעשות בהם שימוש על ידי הפיכתם קישוטים לחג המולד. אלה pinecones הפכו קיפודים. אתה יכול לשחזר אותם עם כמה הרגיש וכמה חרוזים קטנים מאוד. רק דבק אותם על העיצוב שאתה רוצה. אתה יכול לשים אותם על עץ או לשים אותם בבית שלך.

הצמד Hedgehogs

7. תפוזים כתומים

הקישוט הבא שלנו הוא מלאכה חג המולד הקלאסי. קישוטים אלה נעשו עם תפוזים וציפורן. ישנן הדרכות שיעזרו לך לעשות את אלה באינטרנט. כל המשפחה יכולה לעשות את אלה ואת תפוזים ייראה יפה בעץ. אלה האחרונים זמן רב והם מטהר אוויר טבעי.

תפוז Tree Decorations

8. קישוטי חג המולד מעץ

אם אתה אוהב מלאכה והם יצירתיים הרעיון הבא הוא בשבילך. אלה הם קישוטים מעץ עם עיצוב צבוע על הדף. יש עיצובים צבי כמו גם אמא דוב אבא. קישוטים כאלה היו יפים וחגיגיים בביתך. אתה יכול להשתמש עיצובים כמו זה או להמציא משלך.

עץ Christmas Ornaments

9. באבי DIY

הפוך את עיטור העץ שלך ייחודי על ידי ציור משלך. אלה baubles נוצרו עם מבולבל נראה. יש פשוט baubles אתה יכול לקנות כי הם מוכנים לקשט. אתה יכול ליצור עיצוב שיש כמו זה או לבוא עם סגנון החגיגית שלך.

עשה זאת בעצמך Baubles

10. DIY קישוטים עץ הרגשתי

הבא, יש לנו קישוטים עץ חמוד סופר עשוי הרגיש. ישנם שלושה קישוטים של רובין, פודינג חג המולד ואיש שלג. זוהי מלאכה נהדרת לכל הגילאים. אתה יכול לתפור את הקישוטים יחד או להשתמש דבק. אולי לעשות כמה ולתת אותם כמו מתנות למשפחה וחברים.

עשה זאת בעצמך Felt Tree Decorations

No Replies to "21 קל DIY חג המולד קישוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 43 = 50