21 DIY תחפושות זוגות ליל כל הקדושים | insightyv.com

21 DIY תחפושות זוגות ליל כל הקדושים

11. זוג השלד

“יום המתים” / מראה השלד הוא גדול מאוד השנה, וכאשר מדובר תלבושות DIY DIY עבור ליל כל הקדושים, אנחנו חושבים שזה אחד מקבל את זה במקום. עם מיומנויות האיפור הנכון (וגם את העזרה של כמה הדרכות באינטרנט), אתה יכול להיות זוג השלד מפחיד, ועם התלבושת הנכון, זה יהיה ליל כל הקדושים לזכור מכל הסיבות הנכונות. הנה קטע מהנה של טריוויה ליל כל הקדושים בשבילך – זה היה מהגרים לכאורה מאירופה שהביא את המסורות של כל ערב ליל כל הקדושים לארצות הברית, והרעיון מאחורי זה היה לפתוח אש גדולה יש שיר טוב וריקוד סביב זה לבוש כמו הכל מפחיד. אז זה היה אמור לסמל את חגיגה של יבול טוב.

עשה זאת בעצמך Skeleton Couple Halloween Costume and Makeup Idea

12. ספרות זולה

ספרות זולה הוא סרט מדהים, ושתי הדמויות המרכזיות – וינסנט וגה ומיה וואלאס – מספקים את תלבושות ה- DIY המושלמות עבור ליל כל הקדושים. תחשוב על זה – זה כל מאוד פשוט באמת. היא לובשת חולצה לבנה ומכנסיים שחורים, הוא לובש חולצה לבנה, חליפה שחורה ועניבת צווארון של קאובוי. תקע לה פאה בצבע שחור כהה, וכמה שפתיים אדומות יפות, ומה יש לך? רעיון נהדר ליל כל הקדושים תחפושת, זה מה.

עשה זאת בעצמך Pulp Fiction Couple Halloween Costume

אסטרונאוט + זר

נראה כי נאס”א משחררים שטח חדש כל יום, ועם אסטרונאוטים כמו כריס הדפילד וטים פיק נהיים יותר ויותר פופולריים, אנחנו לא יכולים לחשוב על זמן טוב יותר מאשר לבוא עם תחפושת ליל כל הקדושים זה שטח וגלקסיה נושאים. ולראשונה, אנחנו לא מדברים על מלחמת הכוכבים. יש הרבה סגנונות החלל שאתה יכול עבור השנה, אבל אנחנו חושבים זה האסטרונאוט ואת הזוגות זוגות הוא רעיון נהדר. אתה יכול לקבל סופר יצירתי עם הזר, מה שהופך אותו נראה בדיוק איך אתה חושב זר צריך להיראות, ואת האסטרונאוט הוא פשוט חליפת דוד לבן עם כמה טלאים להציב בחוכמה, קסדה לבנה.

אַסטרוֹנָאוּט Alien DIY Couple Halloween Costume

14. די די + דקסטר

אנחנו חושבים שזה יעשה עבור זוגות DIY נהדר תלבושת ליל כל הקדושים, ואנחנו גם חושבים שזה יגרום תלבושת אבא גדול / בת מדי. רעיון גאון, נכון? מושלם כאשר אתה נאבק לעלות עם רעיונות מעניינים לקחת את הילדים טריק או בטיפול השנה. הרעיון של להתלבש כמו רוחות רפאים, שדים וכל הדברים מפחיד עבור כל ערב ליל כל הקדושים באמת מגיע מן המסורת הקלטית הישנה וחגיגה של Samhaim – המסיק. הם האמינו כי בהתלבשות, הם יכלו למנוע רוחות רפאים בפועל ושדים כדי להבין מי הם. זה נראה כמו תוכנית מצוינת לנו.

דקסטר's Laboratory DIY Couple Halloween Costume

15. פאבלו אסקובר + קוקאין

האם אתה יודע איפה טריק או טיפול הראשון התחיל? לא שאנחנו אומרים שאתה הולך ללכת טריק או טיפול, כמובן, אבל עם תחפושות ליל כל הקדושים גדול כמו אלה, זה בטוח יהיה חבל לא ללכת … תארו לעצמכם את הממתק חינם! בכל מקרה, חוזר הטריוויה ליל כל הקדושים שלנו, ואת הנוהג של טריק או טיפול למעשה מגיע מאירלנד ולא בארה”ב. אז, העניים היו אוספים חבורה של דברים מן העשירים, וכולם היו חוגגים. אמנם, כדי להיות הוגנים, כולם היו חוגגים אם פאבלו אסקובר היה מפיץ את ‘האהבה’ / דברים לבנים!

פאבלו Escobar Narcos Couple Halloween Costume

16. זוג אמיש

אמנם לא ידוע באופן מסורתי או מצמרר במיוחד ליל כל הקדושים- y, זוג אמיש היא דרך מצוינת להתלבש לאמץ תרבויות אחרות בו זמנית. אתה יכול לוותר על הטלפון הסלולרי שלך ללילה למרות? או iPad שלך? iPod? אלכוהול …? אמיש יש חוקים נוקשים למדי כשזה מגיע לחיים חיים – הם לא אוהבים דברים שהופכים את החיים קלים. הם מעדיפים עגלות רתומות לסוסים לטרקטורים, והם אוסרים דברים כמו עישון, שתיית אלכוהול ואפילו קפה. זה נשמע די מפחיד אותנו!

עשה זאת בעצמך Amish Couple Halloween Costume Idea

17. נטפליקס וצ’יל

Netflix ו Chill … לא משהו זה יהיה בדרך כלל מפחיד, אלא אם כן אתה Netflix Chillin ‘עם כמה אנשים שיש לנו Netflix ו צונן עם! אבל איזה רעיון נהדר, וזה רעיון פשוט. על מנת לקבל את זה תלבושות DIY עבור ליל כל הקדושים בבעיטה, תצטרך לעשות מעבר Netflix – חתיכת קרטון גדולה קצת טירוף עם צבע אדום יהיה למיין את זה. היא לבושה בתלבושת שחורה, שרובנו יכולים ליצור מחדש בלי לנסות אפילו, והוא בעצם בפיג’מה שלו, המילה’צמרמורת’ נזרקת כדי לעשות הכול יפה וברור, כי אין דבר גרוע יותר משאלות אינסופיות כמו, “מה יש לך לבוש כמו? “

נטפליקס and Chill DIY Couple Halloween Costume

18. פו הדוב ליולדות תחפושת

ההריון לא קל, במיוחד כשזה מגיע לאירועים הגדולים – ליל כל הקדושים, חג המולד, ראש השנה, דברים מהסוג הזה. למה לא לאמץ כל מה ההריון מביא את ליל כל הקדושים עם זאת, ואפילו לעשות משחק על זה. במקרה זה, הבטן הגדולה מזכירה מאוד את מעי הדבש של פו בר. זה בגד פשוט מאוד, ואחד זה בהחלט חמוד. אבל אם היא מצטערת שהיא לא היתה בהיריון באותה תקופה חגיגית של השנה, היא בטח היתה צריכה לזכור להשאיר אותו מחוץ סיר הדבש שלה!

ויני the Pooh Pregnancy Halloween Costume

19. קופסת המלטה + קיטי

האם אתה רוצה לדעת מה מפחיד סופר? לנקות את החתול המלטה. זה עבודה שאף אחד מאיתנו לא להתענג, ואת זה זוג עשו משחק מבריק אבל להתלבש כמו חתול וזה קופסת המלטה כמו זוגות DIY תחפושת ליל כל הקדושים. תלבושת החתול היא פשוטה דיה כדי ליצור מחדש – לא עשינו את כל זה אלף פעמים בעבר? ואת תיבת המלטה הוא בקלות מחדש בבית באמצעות קופסת קרטון גדולה וכמה מיומנויות יצירתי דמיוני. עבודה טובה, היינו אומרים!

אַשׁפָּה Box Kitty DIY Couple Halloween Costume

20. דקסטר + קורבן

אם היית אובססיבי עם דקסטר כפי שהיינו, תוכל להעריך את זה תלבושות DIY DIY עבור ליל כל הקדושים כמו שעשינו. החדשות הטובות הן, עם התלבושת הזאת, יש לך אפשרויות! דקסטר הוא סופר פשוט לשחזר, על פי רוב, כל עוד אתה לובש משהו בצבע בז ‘או חאקי מתחת וסינר גדול מעל הדף, אתה יכול לברוח עם רוב הדברים. הצד הנשי של הדברים יכול להיות קורבן של דקסטר (ואנחנו אוהבים את הסרט הזה), או את אחותו של דקסטר … רק קצת מזון למחשבה.

דקסטר and Victim Couple Halloween Costume Idea

21. זוג היפים

הזוג ההיפי הוא לא בדיוק מפחיד, אבל כשזה מגיע להפיץ אהבה ושלום, אתה לא יכול לנצח אותם. אלה הם זוג חייב לכל צד כדי לעזור להרגיע את הדברים אם הם מקבלים מחומם מדי! זה באמת תחפושת זה המון כיף לשחק עם, ואתה יכול להיות נועז ובהיר עם זה כמו שאתה מעז. דבר אחד בטוח – אתה בהחלט להתבלט מן הקהל. זה לא העניין?

היפי DIY Couple Halloween Costume

אז יש לך אותם – כמה תלבושות DIY הטובה ביותר עבור ליל כל הקדושים. איזה מהם אתה מרגיש בהשראת? וחשוב יותר, איזה מהם אתה חושב שאתה יכול לקבל את האחרים המשמעותיים שלך להסכים? נשמח לראות מה אתה בא!

No Replies to "21 DIY תחפושות זוגות ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 81 = 91