21 מקלחת משחקי כלה רעיונות רעיונות האורחים שלך יאהב | insightyv.com

21 מקלחת משחקי כלה רעיונות רעיונות האורחים שלך יאהב

תכנון מקלחת כלה היא לא משימה קלה! יש כל כך הרבה מה לחשוב על הזמנות מזון. אחת המשימות המרתיעות ביותר יכולה להיות בידור. איך אתה מוודא שכל האורחים והכלה לעתיד יהיו מדהימים? נסה לעשות משחקים. משחקים יהיו כל המסיבה צוחק וכולם יכולים להסתבך. כדי לקבל השראה יש לנו להרכיב 21 משחקים שיביאו התרגשות כיף לכל מקלחת.

1. כלה בינגו

כלה בינגו הוא משחק מהנה וקלה לארח. אתה יכול לקנות כרטיסים יפה כמו אלה או לעשות משלך. קבל את האורחים כדי למלא את הקופסאות עם מה שהם חושבים הכלה יקבלו. אז אם היא פותחת מתנה שאתה מניח לסמן את זה. האדם הראשון לנחש חמש מתנות כראוי מנצח. זהו טוויסט כיף על המשחק הקלאסי שכולם נהנים.

שֶׁל כְּלוּלוֹת Bingo for Bridal Shower Game Idea

2. שים טבעת על זה

טבעת לזרוק הוא משחק מהנה כי כל גיל יאהב. משחק כזה קל ליצור עם בקבוקים וכמה צמידים. יש כל כך הרבה דרכים ליצור מחדש את זה. אתה יכול ללכת על לבן ורוד ככה או בקבוקי יין. עם זאת אתה בוחר לשחק, זה יהיה להיט בכל מקלחת.

טַבַּעַת Toss For Bridal Shower Game Idea

3. כלות בלינג

הנה משחק המסיבה כולה תאהב. זה כיף, מספק תחרות קטנה יש נוצץ לקחת הביתה. מה לא לאהוב? כדי לשחק את כל מה שאתה צריך זה סימן כמו זה וסיר של טבעות תחפושות. כל אורח מתחיל עם טבעת אחת בכל פעם שמישהו אומר חתונה או כלה הם מאבדים את הטבעת. מי שיש לו את הטבעות ביותר בסוף המקלחת מנצח.

טַבַּעַת Game for Bridal Shower

4. פרסים מהנים

משחקים צריך פרסים. ציפורן ציפורניים כאלה יכול להיות פרס מושלם. צבעים ניטרליים יתאים לכל אורח, התגים הם סופר חמוד אלה לא ישבור את הבנק. אתה יכול להתאים אישית את התגים כדי להתאים לכל נושא מקלחת. כל צועד מפלגה יאהב לזכות באחד מאלה.

מַסְמֵר Varnish Prize Idea for Bridal Shower

5. Scratchcards

נושא החתונה scratchcards הם צדדים מדהים. אחת ניתנת לכל אורח כדי להוסיף קצת כיף לערב. משחקים כאלה הם קל, משונה ניתן ליצור כדי להתאים לכל מקלחת.

כרטיס גירוד With Wedding Theme for Bridal Shower Game

6. חיפוש חתונה Word

חתונה נושאים חיפושים מילה ניתן לשים על כל שולחן. אתה יכול ליצור אותם עם כל המילים או עם כל עיצוב. משחק פשוט כמו זה נהדר להיות סביב במיוחד אם האורחים הצעירים יהיה במחנה.

חֲתוּנָה Word Search Idea for Bridal Shower Game

7. תגיד כן על השמלה

לאחר מכן, יש לנו משחק מהנה שיאפשר יצירתיות שלך לזרוח. אתה בוחר אורח לשפוט ולפצל את שאר המפלגה שלך לתוך צוותים ולספק להם כמה לחמניות טואלט. כל קבוצה בוחר חבר להיות כלה. אז יש להם מגבלת זמן כדי ליצור שמלת כלה מתוך נייר טואלט על הכלה שלהם. בסופו של דבר השופט בוחר מי יצר את השמלה הטובה ביותר. בכל קבוצה שהם בוחרים מנצח!

חֲתוּנָה Toilet Paper for Bridal Shower Dress Game

8. embellished כלולות מקלחת טובות

הפשוטה ביותר של פריטים ניתן להפוך יפה פרסים או צד טובות. תסתכל על אלה סבונים. אלה סבונים נחמדים נעשו מיוחדים במיוחד על ידי להיות embelished להיראות כמו חתן וכלה. משהו כזה הוא כיף, ייחודי והוא נהדר אם אתה אוהב מלאכת יד. אתה יכול לתת כל אלה כמו פרס קטן אסימון והאורחים יאהבו את זה.

מְיוּפֶּה Bride and Groom Soap Bridal Shower Favor Prize Idea

9. פיניטה

Piñatas הם משחקי צד נהדר לכל הגילאים. אלה יכולים לבוא כל עיצוב שיתאים לכל נושא. לקבלת מקלחת כלה piñata יש מהפך יפה. זה כולל פרחים יפים עם רמזים של סרט ורוד וחמוד. אתה יכול להשתמש בזה כקישוט עד כל האורחים שלך להכות אותו כדי לזכות בפרסים. Glitter או confetti יהיה נהדר לשים פנימה כאשר הוא פורץ.

פִּרחִי Pinata for Bridal Shower Game

10. משחק זיכרון

משחק הזיכרון הוא דרך מהנה לחלוק זיכרונות. כל אדם כותב זיכרון שהיה להם עם הכלה לעתיד, אם היא לא מנחשת שכתבת את הזיכרון אתה זוכה בפרס. משחק כזה מקבל את כל המעורבים ולוקח את כולם בנתיב הזיכרון שבו הם יכולים לחיות מחדש כמה פעמים מאושרים וכמה אלה מצחיק.

זיכרון Game Idea for Bridal Showe

No Replies to "21 מקלחת משחקי כלה רעיונות רעיונות האורחים שלך יאהב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =