21 כיף ופטריוטי 4 יולי רעיונות המפלגה

לאחר מסיבה לחגוג את יום העצמאות? אז אתה צריך לבדוק את 4ה של רעיונות המפלגה יולי! מצאנו 21 של מיטב פשוט, יצירתי ו פטריוטית מבחר. הבחירה שלנו יכסה כל דבר, החל מאוכל ועד לעיצוב. יש משהו עבור כל אחד אדום, לבן וכחול משקאות כוכבים ו פסים עוגות כדי funky קישוטים אתה יכול לעשות את עצמך. כל אלה יעזרו לך את הצד הטוב ביותר של השנה.

1. ארה"ב Cookies

אנחנו מתחילים את אלה עם עוגיות מדהים. כל קובץ cookie נוצר עם עיצוב פטריוטי וכולל את ציון הדרך האיקוני של פסל החירות. אלה יהיו מכה עם כל האורחים שלך. אתה יכול לנסות לאפות אלה או ליצור עיצוב משלך, אולי רק את הכוכבים או אולי דגל.

ארה

2. בלון 4 ביולי

בלונים הם דרך קלה לקשט מסיבה, בלונים לא עולה הרבה עיצובים וצבעים זמין הוא אינסופי. אתה יכול לבחור בלון כזה הוא תכונות המסורתי אדום, לבן וכחול עם שמחה 4ה של יולי. כמה מהם ייראו נהדר בכל מפלגה. אתה יכול אפילו כמה בלונים באותיות כדי לפרט את ארה"ב.

4 of July Balloons for 4th of July Party Ideas

3. כוכבים ופסים דגל עוגה

מסיבה אינה מסיבה ללא עוגה! יש כל כך הרבה עיצובים עוגה בהזדמנות זו, כאשר ראינו את זה עוגה מדהימה היינו רק לחלוק. זה אחד תכונות קלאסי כוכבים פסים עם קצת הפתעה. כאשר העוגה היא לחתוך, הדגל האמריקאי הוא בפנים! עוגה כמו זה יהיה וואו, אם אתה אוהב אפייה לנסות וליצור את זה בעצמך, יש הדרכות זמין באינטרנט.

כוכבים and Stripes Flag Cake for 4th of July Party Idea

4. מזמין

אם אתה נתקל באירוע כמו מסיבה או BBQ אז אתה צריך הזמנות. הזמנה כזו תהיה בחירה מצוינת. הוא כולל צבעים פטריוטיים, עם זיקוקים וגופן פאנקי. כל המשפחה והחברים שלך יאהבו לקבל הזמנה מגניב כזה. אתה יכול להשתמש בו כהשראה ליצור משלך.

4 of July Invitation for 4th of July Party Ideas

5. מיץ קנקנים מירון

לאחר BBQ או מסיבת חוצות? אז אתה צריך לבדוק את אלה קוקטיילים צנצנת. קוקטייל זה הוא אדום וכחול עם קש דגל. כמו אלה בצנצנת זה פשוט נותן את המראה הכללי כפרי, המדינה מרגיש כי יהיה מושלם עבור האירועים שלך בחוץ. אתה יכול לשים כל קוקטייל בצנצנת. יש מתכונים רבים זמינים הרבה אדום, לבן וכחול.

אָדוֹם and Blue Mason Jar Cocktail for 4th of July Party Ideas

6. פיראווורק 4 יולי רעיונות המפלגה

זיקוקים הם מאוד פופולרי עבור 4ה של יולי. אם אתה לא יכול לקבל זיקוקים או לא רוצה את האחריות של אותם ואז לשקול ייחודי "זיקוקין" תחנת ככה. את צנצנות תכונה sparklers ו snaps צד. נוצצים לתת לך את הניצוץ היפה ואת snaps הן רם אז אלה הם דרך מהנה לשחזר את הצליל. משהו כזה יהיה נהדר בכל מפלגה, זה כיף לכל המשפחה.

חֲלוּפָה Firework Station for 4th of July Party Ideas

7. טבלת מסיבת 4 ביולי

קישוט חשוב במסיבה. כאשר האורחים מגיעים, אתה רוצה הכל כדי להיראות הכי טוב שלה. אם אתה נתקל מזון לשקול יצירת שולחן מדהים כמו זה. הוא כולל את כל הצבעים הפטריוטים עם מפיות מהנות וחלק מההמנון הלאומי על שלט. הגדרת שולחן כמו זה יהיה מושלם עבור BBQ.

4 of July Party Table for 4th of July Party Ideas

8. תמונה בות פרופס

דוכני צילום הם כיף לכל המסיבה בכל הגילאים. כל מה שאתה צריך זה מצלמה ואביזרים. עבור 4ה של יולי, אתה יכול להיות בתא צילום עם אביזרים אמריקאים כאלה. בחירה זו תכונה סמלים אמריקאיים סמלים עיצובים כיף בקיץ. יהיה לך כיף תמונות כתזכורת למסיבה האפית שלך. אם אתה אוהב מלאכה והם יצירתיים אתה יכול ללכת על ביצוע אלה בעצמך.

אמריקה Themed Photo Booth Props for 4th of July Party Idea

9. הרביעית של יולי סכו"ם

ג 'אז את הסכינים והמזלגות שלך לאירוע מיוחד עם קישוטים כוכב כזה. אתה יכול לצאת החוצה עם מפיות אדומות וסכו"ם כחול או פשוט להשתמש מפיות וכוכבים לקשט את הכסף. משהו כזה יגרום הטבלאות שלך נראה מיוחד ופטריוטית מושלמת לאירוע. 4 יולי רעיונות המפלגה כמו זה פשוט וזול ליצור.

אָדוֹם, White, Blue and Stars Cutlery for 4th of July Party Ideas

10. 4 יולי המפלגה פרופס

אורח מכל הגילאים יאהב 4 יולי של רעיונות המפלגה כמו אלה. יש משהו עבור כל הדגלים כדי headbands funky. שולחן כזה יהיה תוספת מהנה לכל צד. גם לעשות הזדמנויות צילום נהדר, כפי שאתה יכול לקבל כמה תמונות מצחיקות מדהים של כל אחד עם משהו פטריוטי.

4 of July Party Props for 4th of July Party Ideas

No Replies to "21 כיף ופטריוטי 4 יולי רעיונות המפלגה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 6 =