21 רעיונות ייחודיים עבור חתונה אביב בשנת 2018

11. האביב בוהו הכלה תראה

מבט הכלה boho יחזור אל הזרקור בסגנון עבור באביב ובקיץ. הרעיון הבא שלנו כולל שמלת כלה יפה. השמלה היא תחרה, קל ו floaty אשר מושלם עבור מזג האוויר חם. שמלה כזאת תתאים לכלה.

אביב Boho Bride Look

12. חתונה כפרי לחתום

הרבה חתונות באביב להתרחש בחוץ ורבים להשתמש נושא כפרי. אם זה נשמע כמו סוג של החתונה שאתה רוצה ואז תסתכל על זה לחתונה הירשם. שלט העץ כולל את שמות בני הזוג ואת התאריך. אתה יכול לקבל משהו דומה נוצר עבור החתונה שלך וגם לשים כל צמח או פרחים לאורך הדף.

כַּפרִי Wedding Sign

13. פרחי בר כלה

האביב הוא העונה כאשר כל הפרחים מתחילים לפרוח שוב. אז, זה הזמן המושלם כדי לקבל זר wildflower. פרחי בר הם השתקפות של כל הצמחים והפרחים החדשים. עם זר כזה אתה יכול להוסיף הרבה צבעים על המראה שלך כלה.

פְּרָאִי Bridal Flower Bouquet

14. בלום מוארת טבלה הגדרת רעיון

הנה עוד רעיון הגדרת הטבלה. זה אחד תוססת יותר מזו שהצגנו קודם לכן. פריחה בהירה, נרות סכו"ם זהב ליצור שולחן נעים ומסוגנן. שולחנות כמו זה יהיה בחירה מצוינת עבור חתונה באביב. אתה יכול גם ליצור מחדש את המראה עם פרחים שונים ערכת הצבעים.

בָּהִיר Bloom Table Setting Idea

15. נרות פרחים

הבא, אנחנו רעיון נר יפה. אלה נרות לבנים הם בצנצנות היו מעוטרים בפרחים. אתה יכול לקבל נרות ככה על השולחנות או אפילו לתת להם כמו חתונה טובות. נרות כמו אלה ניתן לקנות אבל אם אתה אוהב פרויקטים DIY אתה יכול לעשות אותם בעצמך. ככה אתה יכול לבחור כל נרות ופרחים.

פִּרחִי Candles for a Spring Wedding

16. אביב חתונה חור חתונה

פרחים צהובים מושלמים למעיין. הרעיון הבא שלנו מראה איך אתה יכול להשתמש פרחים צהובים עבור החורים כפתור חורים. ורדים חינניות ייראה נהדר עם כל חליפה והוא יכול להיות משוחק על ידי החתן ו groomsmen. אלה יש מעט דמויות לגו, אבל אתה יכול ליצור את החורים כפתור ללא לגו.

אביב Wedding Button Hole Idea

17. זוהר חתונה רעיון הקבלה

אם boho ורעיונות הקבלה הכפרית הם לא בשבילך ואז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. הזוג הזה הביא זוהר לחתונה האביב שלהם. דלפק הקבלה כולל נברשות מדהימות, בד לבן וילונות ופרחים ורודים יפים. קבלת פנים כזה יהיה נהדר עבור כל החתונה.

מַקסִים וּמְפוּאָר Wedding Reception Idea

18. האביב כלה תראה

לאחר מכן, יש לנו מראה יפה כלה כי הוא מושלם עבור האביב. הכלה לבושה בשמלה ללא שרוול, צעיף והיא מחזיקה זר צבע פסטל. פסטל צבעי פרחים תהיה בחירה מצוינת עבור העונה פרחים בגוונים אלה יתאים כל השמלה.

אביב Bridal Look

19. האביב מזמין רעיון עיצוב

הבחירה הבאה שלנו מראה דרך אחרת ליצור הזמנות באביב שלך. הזמנות אלה יש גבול פרחוני תוסס. אתה יכול לקבל הזמנות אלה שנוצרו עם פרחים בכל ערכת צבעים. הזמנות אלו הן מקור השראה מושלם.

אביב Invite Design Idea

20. תוסס פרחוני ראש

אתה לא צריך ללבוש נזר ו רעלה לחתונה שלך. אולי לנסות סרט פרחוני במקום. כתר פרחוני יהיה בחירה מצוינת עבור חתונה באביב. אתה יכול לבחור פרחים תוססים כאלה או לבחור פרחים בגווני פסטל. ראש פרחוני יתאים לכלה.

תוססת Floral Bridal Headband

21. זר כלה קל

אחרון ברשימה שלנו רעיונות לחתונה באביב זה זר יפה. ראינו פרחים פסטל ופרחים זוהרים, אבל זה זר יש כל פרחים לבנים. פרחים לבנים כמו אלה יהיה בחירה יפה עבור כלה באביב. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי ירוק של צמחים וגבעולים מחמאות פרחים לבנים בצורה מושלמת.

לבן and Green Bridal Bouquet

אנו מקווים שמצאתם השראה מרעיונות האביב שלנו!

No Replies to "21 רעיונות ייחודיים עבור חתונה אביב בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 77 = 78