21 רעיונות חתונה באביב אתה רוצה לגנוב

11. חתונה חמוד טובות

חתונה טובות הם אסימונים יפה ניתנה לאורחים כתזכורת כי הם חלקו את היום המיוחד שלך. מצאנו רעיון יפה שיימשך זמן רב אחרי הטקס - טובות פרחים. אלה סלים חמוד יש מנות של זרעים עבור האורחים לקחת הביתה ולגדול. אתה יכול לעשות את זה עם כל צמח! זה זיכרון שיימשך. לא רק זה, אבל יותר צמחים טובים לכוכב הלכת. זה win-win.

פֶּרַח Seed Spring Wedding Favors

12. זר נועז

האביב מביא איתו מבחר של צבעים בהירים. אלה גוונים תוססת להשפיע כל דבר, החל אופנה מה שמנו בבתים שלנו. למה לא להוסיף הבזק של צבע לכלה כלה שלך? אנחנו אוהבים את גוונים לבנים או רכים אבל לנסות משהו אחר עם פרחים נועזים כמו אלה. זר זה מלא גוונים יפים זה ייתן פופ של צבע לכל שמלת כלה.

אביב Colorful Wedding Bouquet

13. בלינג כלה

אם יהלומים הם החבר הכי טוב שלך, אז זה זר קריסטל ייחודי בשבילך! זהו טרי לקחת על פרחים מסורתיים ייתן את התלבושת החתונה מראה מותרות. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה יהיה נוצץ יפה כאשר נתפס על ידי השמש ואת האורות. אתה יכול אפילו להוסיף אבני חן צבעוניים שונים.

גָבִישׁ Bouquet for Spring Wedding

14. מר וגברת

יש כל כך הרבה נגיעות קטנות וחמודות אתה יכול להוסיף כדי להפוך את החתונה מיוחד. זהו אחד המועדפים שלנו. מר וגברת כסאות. אלה הם תכונה נהדרת כפי שאתה יכול לראות הם הזדמנות צילום נהדר. אתה לא צריך לעצור שם אתה יכול להיות bridesmaids כיסאות, אמא של הכלה ועוד.

אדון and Mrs Chairs for Spring Wedding

15. תפאורה חתונה מותאמת אישית

אישית קישוטים החתונה יהיה מגע יפה לכל טקס בחוץ או מקורה. זה סימן קיר מדהים תכונות את הכלה ואת החתנים שמות עם תאריך ופרחים לאורך הדף. עץ כפרי ופרחים מחמאה כל מושלם ייראה יפה בחתונה באביב. אתה יכול לשים פרחים על שלט כזה.

כַּלָה and Groom Personalized Date Wall Sign for Spring Wedding

16. בלונים חתונה

שום דבר לא אומר מפלגה כמו בלונים! הצג את כל האורחים שלך שבו החתונה הטובה ביותר של השנה היא עם מר וגברת בלונים. אלה הם כיף יהיה לקשט את המקום יפה. אתה יכול אפילו לקבל צורות שונות וצבעים כדי להתאים את ערכת הנושא שלך. נהדר עבור טקס האביב בחוץ כי הם יימשכו דרך גשם או ברק.

אדון and Mrs Balloons for a Spring Wedding

17. מטריות

מזג האוויר יכול להשתנות כהרף עין. רגע אחד זה אור שמש מפואר ומקלחות באביב הבא. אז, להיות מוכנים ויש לי כמה מטריות על היד. אתה יכול להתאים אותם בדיוק כמו זוג זה. הכלה, החתן, bridesmaids ועוד. אתה יכול אפילו לקבל צבע התואמת את הנושא.

תוֹאֵם Bride and Groom Umbrellas for Spring Wedding

חתונה

מזג האוויר יכול להיות בלתי צפוי. אז, יש לנו פתרון מזג אוויר אחר וזה לאמץ את הגשם ללבוש wellies! זה נראה קצת משוגע ללבוש wellies אבל זה זוג ללבוש אותם כל כך טוב. אם אתה נתקל חתונה באביב חוצות עם הרבה דשא די רגוע קוד הלבוש אז זה בשבילך.

חֲתוּנָה Wellies for Spring Wedding

19. צעיף אורח או שמיכות

חתונות בחוץ הם מאוד פופולרי באביב. זה יכול להיות שמש ביום היום אבל כאשר השמש יורדת שם יכול להיות צמרמורת באוויר. זה נפתר בקלות, אתה יכול להשאיר אותך ואת האורחים שלך חם עם שמיכה או צעיף. סל כזה הוא מגע חמוד לחתונה שלך וכל אורח ירגיש טיפלו.

שְׂמִיכָה or Shawl Basket for Spring Wedding

20. נעלי ריקוד

אם אתה רוצה חתונה עם מסיבת אפי אז זה הרעיון הבא הוא משהו בשבילך. עכשיו אתה נשלט ורוקד את הלילה עם המשפחה והחברים שלך. הדבר האחרון שאתה ואת הבנות שלך צריך הוא כואב הרגליים בעקבים מדהימים אבל כואבים. נסה לתת את הרגליים הפסקה עם סלסלת הנעל נוח! אתה יכול למלא את זה עם כפכפים כמו זה או נעל על פי בחירתך. זה רעיון משונה שאני רוצה בכל רחבת הריקודים היה!

לְהַעִיף Flop Dancing Shoes for Spring Wedding

21. אסימוני אהבה

חתונה מלא אהבה. זוגות רבים מציגים את אהבתם באמצעות תמונות ותפאורה שמשמעותם משהו. מצאנו חתיכה יפה של אמנות זה יהיה נחמד לגמור לגעת לכל חתונה. מפה ממוסגרת שבה פגשת לראשונה. זוהי תזכורת לך ולכל האורחים שלך על המסע שאתה והשותף שלך לקחו יחד. אתה יכול ליצור אותו מחדש כדי להתאים את הנושא. זה יכול להיות גם שמרו אחרי האירוע כמו מזכרת.

מַפָּה of Where Couple First Met Spring Wedding

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות אלה באביב החתונה. עבור כל אותם זוגות שיש להם חתונה מתקרב אנו מאחלים לך את כל הטוב ביותר עם החיים החדשים שלך יחד!

No Replies to "21 רעיונות חתונה באביב אתה רוצה לגנוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − 8 =