21 פשוט וחדשני חג ההודיה קישוטים

11. מחרוזת דלעת אמנות

רוצה עיטור כי הוא יצירתי וייחודי? אז אתה תאהב את זה. זה אמנות של דלעת של מחרוזת. אמנות מחרוזת היא כאשר מסמרים מוכנסים לתוך עץ מחרוזת עוטפת אותם כדי ליצור תמונה. זה יוצר דלעת חמודה. זה לא יהיה הודיה ללא דלעות אז זה מושלם לאירוע. אתה יכול לנסות משהו כזה בעצמך אם אתה אוהב מלאכה.

דלעת String Art for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

12. חג ההודיה מסוגנן רעיון הבית תפאורה

הנה דוגמה מסוגננת של איך אתה יכול לקשט את האח שלך בסתיו והודיה. הוא כולל נרות, דלעות מעודנות, לתת סימן תודה והסתיו סידור פרחים. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או פשוט לקחת מרכיב אחד ממנו. אנחנו אוהבים את הרעיון של עיצוב שיק.

מסוגנן Thanksgiving Home Decor Idea for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

13. תן תודה קישוט

אתה לא צריך הרבה חתיכות מפואר לקשט חדר הודיה. אולי יש חתיכה אחת פשוטה כמו זו. זוהי תמונה עם מסר נחמד מאוד. זהו קישוט הודיה יפה שייראה נהדר בכל חדר. אתה יכול ליצור את זה מחדש את עצמך.

לָתֵת Thanks Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

14. עלי חמוד אמנות

לאחר מכן, יש לנו רעיון פשוט אך מסוגנן התמונה. תמונה זו יש עלים צבעוניים שונים על וזה כבר ממוקם במסגרת פשוטה. אתה יכול לשחזר את זה עם שפשוף עלה. אז, אתה יכול לקבל את אותו פשוט פשוט מתאר. נסה להשתמש בצבעי סתיו חמים עבור זה. אתה יכול אפילו להוסיף הודעת הודיה ל.

חָמוּד Leaf Art for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

15. הודיה קישוט חיטה

הרעיון הבא שלנו הוא קישוט פשוט מאוד יצירתי. הוא כולל בקבוקי זכוכית עם חיטה בפנים מכתב על כל בקבוק. בקבוקים להביע תודה. משהו כזה ייראה נהדר בכל חדר. אתה יכול גם להשתמש צנצנות ממוחזר, בקבוקים ועוד בשביל זה.

חג ההודיה Wheat Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

16. שלום קישוט דלעת

אם אתה אוהב קישוטים דלעת, אז אולי אתה אוהב את זה אחד. תמונה זו היא פשוטה וכוללת את המילים דלעת שלום. אתה יכול ליצור את זה מחדש בבית עם צבע או אפילו על המחשב. עבור העיצוב שלך אתה יכול אפילו להוסיף תמונה דלעת. אתה יכול לשים תמונה כזאת בכל חדר.

שלום Pumpkin Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

17. פרחי נייר חגיגיים

פנסי נייר להפוך חדר נעים. אז, למה לא להשתמש בהם כדי לקשט עבור הודיה. אתה יכול אפילו לקנות אלה כתום בדיוק כמו אלה. פנסים כתום הם מושלם עבור הודיה כמו אלה להשתמש בצבע של דלעת ואת הנפילה. אלה ייראו יפה ליד שולחן האוכל.

חֲגִיגִי Paper Lanterns for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

18. Creative יצירתי עץ קישוט

עיצוב טבעי כמו עץ ​​נראה נהדר עבור הנפילה והודיה. זה סימן עץ תכונות המילים אסיר תודה. שלט כזה ייראה נהדר עבור הודיה ומעבר. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם קצת עץ וצבע. זה רעיון יצירתי ואתה יכול אפילו עושה כמה מהם כמו מתנות.

יְצִירָתִי Thankful Wood Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

19. פשוט חג ההודיה עיצוב הבית רעיון

הנה דוגמה נוספת של איך לקשט את הבית שלך עבור הודיה. זה הוא פשוט מאוד כפי שהוא רק תכונות כרית כתום אחת כתום סידור פרחים חם הטון. זה רק מראה באיזו קלות אתה יכול ג 'אז את הבית שלך לאירוע.

פָּשׁוּט Thanksgiving Home Decor Idea for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

20. כל הדברים חג ההודיה

כאשר אירוע מגיע מסביב זה יכול להזכיר לנו זמנים מיוחדים היו לנו או דברים שאנחנו אוהבים. זה סימן הודיה כמה תכונות אלה כוללים פשטידת דלעת, רוכב השחת ועוד. שלט כזה יזכיר לנו את כל הזמנים הכיפיים שאנחנו אסירי תודה עליהם. אתה יכול לעשות אחד מהם בעצמך עם הדברים האהובים עליך.

את כל Things Thanksgiving for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

21. סתיו דלעת הבית תפאורה

אחרון ברשימה שלנו הוא רעיון חמוד האח עיצוב. הוא כולל דלעות קטנות וזרעי פום-פום. Garlands כמו אלה לעשות פרויקטים מלאכה כך שתוכל בקלות להפוך אחד מהם בבית. אתה יכול להשתמש בכל צבע. זהו קישוט פשוט שיגרום לכל חדר להיראות מוכן להודיה. אתה יכול לשים אותם על האח או על שולחנות ועוד.

סְתָוִי Pumpkin Home Decor for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

אנו מקווים שמצאתם השראה מעיטורי ההודיה האלה!

No Replies to "21 פשוט וחדשני חג ההודיה קישוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 20 = 21