21 שמלות כלה קיץ לכלות

11. מחרוזת מותק

קווי המתוק sweetheart הם מאוד פופולרי הבחירות עבור שמלות חתונה בקיץ. קו הצוואר היפה יתאים לכל כלה ועיצוב ללא שרוולים מתאים למזג האוויר החם. זה אחד יש פירוט תחרה מדהימה בחזית כך זה משהו שאתה יכול לשקול. זוג עם זר טבעי מחפש מראה כפרי חוצות.

אהובה Neckline for Summer Wedding Dresses for Brides

12. ירך פיצול גבוהה

ודא שכל העיניים עלייך עם ירך אופנתי מפוצל גבוה. שמלה כזאת נראית ישר מתוך מגזין מפורסם. אם אתה רוצה שמלת קיץ זה יהיה וואו אז זה מקום נהדר להתחיל. החצאית היא בד טול בהיר אשר לא להגביל או לשקול אותך ביום חם.

יָרֵך High Leg Split Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

13. תחרה מהכתף

תחרה היא בד חתונה מסורתי, אבל זה לא אומר שזה לא יכול להיות מהפך מודרני. שמלה זו יש תכונה תחרה כי מטאטא לאורך הצוואר על הכתפיים. שמלה כזאת תהיה מושלמת לחתונת קיץ בוהו. זה יפה, קל וייחודי.

תַחרָה Off the Shoulder Design for Summer Wedding Dresses for Brides

14. שמלת חתונה האימפריה

אם אתה רוצה משהו קצת יותר קלאסי לשקול קו האימפריה השמלה כמו זה. יש לה את כל התכונות של שמלה מסורתית עם חצאית קטנה יותר. זה עושה את זה פחות מגבילה וכבד ליום חם. אתה יכול ללבוש את השמלה בכל מקום בכל מזג אוויר.

אימפריה Waist Wedding Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

15. Boho חוף הכלה

רוצה שמלה זה קצת יותר הרפתקני? ואז לשקול את כל שמלת תחרה כמו זה. זה קל מאוד floaty אשר מושלם לחתונה הקיץ. הבעיה היחידה שיש לך היא כי השמלה היא קצת לראות דרך. ישנם עיצובים רבים זמינים, כך שתוכל למצוא אחד פחות לראות דרך ואם זה לא בעיה אז פשוט ללכת על זה! עיצובים כמו אלה להפוך את שמלות החתונה קיץ מושלם עבור כלות החוף בוהמיה.

בוהו Beach Bride Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

16. זוהר שמלה שרוול שמלת חתונה

שמלת החתונה הבאה שלנו נראית מפוארת וזוהרת. זהו עיצוב לבן פשוט עם שרוולים תחרה יפה. שמלה כזאת תתאים כל הכלה יתאים כל נושא החתונה. אתה יכול ללבוש את השיער שלך בזנב סוס או ב updo כדי להראות את הגב פתוח אם השמלה שלך יש אחד.

מַקסִים וּמְפוּאָר Lace Sleeve Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

17. חתול כלה למעלה

שמלות כלה לבוא במגוון סגנונות שונים. בחירה מצוינת בקיץ היא יבול העליון חצאית. אתה אולי חושב שזה מטורף אבל אלה שני מפריד יכול לעבוד יפה ביחד עבור כלה נראה הקיץ. אתה יכול גם ללבוש יבול תחרה מעל שמלה פשוטה עבור מראה ייחודי. חתונה נראה כמו זה יהיה נהדר עבור החתונה החוף.

חֲתוּנָה Crop Top and Skirt for Summer Wedding Dresses for Brides

18. פרט עדין

החסרון אינו חייב להיות קטן ועדין. זה יכול להיות מודגש תכונה בולטת. שמלה זו יש לחתוך שרוולים תחרה עם תחרה תחרה יפה. שמלה כזאת תהיה מדהימה עבור כל החתונה בקיץ. כמו שמלה כזאת היא פשוטה אתה יכול ללבוש את השיער שלך בכל מקרה. כתר אודו או פרחוני יהיה בחירה קיצית.

עָדִין Lace Detail and Strap Design for Summer Wedding Dresses for Brides

19. פשוט מדהים

הבחירה הבאה שלנו מראה איך השמלה יכול להיות jazzed עם פרחים. זוהי שמלה ללא שרוולים פשוטה כי הוא קל ו floaty. המראה הוא גמור עם כתר פרח זר יפה. זה נראה כל כך מדהים ו יביא כל כלה נראית כמו נסיכה ביום הגדול שלה. אתה יכול לבחור פרחים נועזים או פרחים אקטואלי כדי להתאים את האווירה הקיצית.

מדהים Simple Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

.20 פרט גזור

הנה עוד שמלה פשוטה ופשוטה. זה אחד עושה תכונה משולשת לחתוך את העיצוב כדי ליצור צולל הצדדים. התכונה הפשוטה הופכת את השמלה ונותנת לה יתרון ייחודי. שמלה כזאת תהיה נהדרת לכלה שמחפשת משהו קצת שונה.

יפה Cut-Out Detail for Summer Wedding Dresses for Brides

21. תחרה שחורה אחורה

הבחירה האחרונה שלנו היא פשוט מדהימה. הוא כולל חצאית מלוטשת תחרה תחרה בחזרה. זוהי תכונה בסגנון מדהים שיהפכו כל הכלה נראית יפה. ללבוש את השיער שלך עם שמלות כלה הקיץ כמו אלה כדי להפיק את המרב של כל תכונה תחרה.

טָהוֹר Lace Back Design for Summer Wedding Dresses for Brides

אנו מקווים שמצאת השראה אלה שמלות כלה יפה הקיץ.

No Replies to "21 שמלות כלה קיץ לכלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 − 23 =