21 כיף לעשות ליל כל הקדושים המפלגה רעיונות לקשט | insightyv.com

21 כיף לעשות ליל כל הקדושים המפלגה רעיונות לקשט

11. בחוץ עכביש אינטרנט

לקשט את הבית שלך עם אינטרנט עכביש ענק כמו זה. זוהי עלות נמוכה וקלה ליצור מלאכה שכולם אוהבים. אתה יכול גם לעשות אחד קטן יותר כדי להתאים את הבית. ישנן הדרכות זמין באינטרנט כדי להראות לך כיצד ליצור עיצוב אינטרנט של עכביש עם מחרוזת ועוד.

בָּחוּץ Spider Web for Fun DIY Halloween Party Decor

12. ליל כל הקדושים דלעות

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול לקשט ירקות הסתיו שלך. הדלועים האלה זכו לזוהר בשיני הערפד הכהות. זוהי רק דרך פשוטה ליצור קישוטים ליל כל הקדושים. אתה יכול גם לתת דלעות קטנות כמה שיניים ערפד.

ליל כל הקדושים Gourds for Fun DIY Halloween Party Decor

13. קלחת יצירתית

אתה יכול ליצור קישוטים מדהים עבור ליל כל הקדושים עצמך. הבחירה הבאה שלנו כוללת קדירה של מכשפה יחד עם מטאטא. זהו רעיון DIY פשוט אך יעיל. אתה יכול ליצור את זה מחדש בתוך הבית או בחוץ. ג’אז זה אפילו יותר על ידי מילוי הקדירה שלך, אולי עם עיניים או ממתקים.

יְצִירָתִי Cauldron for Fun DIY Halloween Party Decor

14. Glitter דלעות

הבחירה הבאה שלנו היא דרך מגניב ויצירתי לקשט את הדלעות שלך. דלעות אלה היו מעוטרים עם נצנצים. כל אחד מהם משתמש בצבעים שונים ויש לו דפוס שונה. Glitter ייתן את הדלעת שלך vibe glam. אתה יכול לשחזר את אלה בכל עיצוב עם כל צבע.

נִצנוּץ Pumpkins for Fun DIY Halloween Party Decor

15. מפלצת האח קישוט

הפעל את האח שלך לתוך מפלצת ככה! זה פרוייקט DIY מעורב ביצירת שיניים חדות ועיניים googly. אתה יכול ליצור כל מפלצת על האח שלך, זה יכול להיות מפחיד או חמוד כמו שאתה אוהב. אנחנו אוהבים את זה מלאכה פשוטה בעלות נמוכה.

מִפלֶצֶת Fireplace Decoration for Fun DIY Halloween Party Decor

16. מטעי דלעת

תן הצמחים שלך מהפך ליל כל הקדושים עם מטעים כאלה. אתה יכול להשתמש בדברים רבים כמו המטעים שלך, סיר צמחים, פח, דלי ועוד. רק לצייר אותו כתום ולהוסיף את הקלאסי שחור לחתוך את הפנים. לשחזר את הדלעת או ליצור דמות ליל כל הקדושים שלך.

דלעת Planters for Fun DIY Halloween Party Decor

17. יצירתי גלגל העין

מחפש רעיונות עיצוב מוזרים? ואז הבחירה הבאה שלנו יכולה להיות בשבילך. זה אחד תכונות DIY eyeball פרחים. הפרחים נראים כמו פרחים הרגשתי שבו אתה יכול לעשות את עצמך או לקנות באינטרנט. ואז מקל על גלגל העין. זוהי מלאכה כיף שיכול לשמש עבור הרבה דברים. אתה יכול ליצור זר, ללבוש אותם כמו תגים, על סרט ועוד.

יְצִירָתִי Eyeball Flowers for Fun DIY Halloween Party Decor

18. דלעת הסרוגה

לאחר מכן, יש לנו רעיון מלאכה חמוד מאוד! מצאנו דלעת סרוגה. אלה דלעות מקסים יכול להתבצע בבית. יש הרבה דפוסי הסרוגה דלעת זמין באינטרנט. אתה יכול ליצור אותם בכל צבע בגדלים שונים. את דלעת יכול להיות ממוקם בכל מקום ברחבי הבית כמו קישוט ליל כל הקדושים יצירתי.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Pumpkins for Fun DIY Halloween Party Decor

19. עשה זאת בעצמך ליל כל הקדושים צנצנות

אם יש לך צנצנות זכוכית מסביב לבית, ואז למחזר אותם קישוטים ליל כל הקדושים funky. עם כמה צבעים, אתה יכול ליצור צנצנות עם כל הדמויות האהובות עליך ליל כל הקדושים. שים ב tealight מלאכותי ויש לך פנס חמוד. זהו רעיון נהדר מלאכה ליל כל הקדושים לכל הגילאים.

צָבוּעַ Halloween Jars for Fun DIY Halloween Party Decor

20. שלד דלעת

רוצה רעיונות ייחודיים לקשט את הדלעת שלך? לאחר מכן לבחור הבא הוא בשבילך! זה דלעת מעוטר עם נצנצים ואז לחתוך החוצה. החור גדול כמו שהוא הפך להיות חלון שלד. שלד זהב זוהר יושב בפנים. אתה יכול ליצור משהו כזה בבית בעיצוב שלך צבעים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה עיצוב יצירתי.

שֶׁלֶד Pumpkin for Fun DIY Halloween Party Decor

21. ליל כל הקדושים זר

אחרון ברשימה שלנו הוא זר ליל כל הקדושים. Wreathes הם דרך מצוינת לקשט את הדלת הקדמית שלך. אתה יכול לקנות wreathes טבעי ולאחר מכן להוסיף את הקישוטים שלך. שקול להוסיף עכבישים, eyeballs ועוד. התמונה המוצגת היא מקור נהדר של השראה. זהו מלאכה יצירתית ומהנה.

ליל כל הקדושים Wreath for Fun DIY Halloween Party Decor

אנו מקווים שהיית בהשראת שלנו כיף DIY Halloween עיצוב רעיונות המפלגה.

No Replies to "21 כיף לעשות ליל כל הקדושים המפלגה רעיונות לקשט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 6 = 15