21 ייחודיות השראה וינטאג רעיונות חתונה | insightyv.com

21 ייחודיות השראה וינטאג רעיונות חתונה

11. פרחים יצירתיים בתפאורה שולחן תה

הרעיון הבא שלנו הוא קישוט תה חמוד. ספל תה וינטג ‘כבר מלא בפרחים יפים. אתה יכול לשים אותם על כל השולחנות בקבלת הפנים לחתונה. אם אתה רוצה פרויקט DIY לחתונה שלך, אז זה יהיה מושלם. אתה יכול להשתמש בכל ספלי תה וכל פרחים.

יְצִירָתִי Flowers In a Teacup Table Decor

12. חתונה הקבלה טבלה רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון כפרי וינטג הקבלה החתונה. השולחן מלא פרחים ופרחים נמרצים. אנחנו אוהבים את השולחן ואת הכיסאות כי הם פשוט אבל אלגנטי. שולחן כזה יהיה בחירה יפה לכל חתונה, במיוחד אחד בחוץ.

בָּצִיר Wedding Reception Table Idea

13. לצלם תמונה עם אוטובוס וינטאג ‘

מכוניות וינטאג ייתן החתונה שלך מראה מסוגנן של פעמים נעלם. לזוג זה היה תצלום יפה שצולם לפני אוטובוס ישן. תוכל ליצור תמונה דומה ביום המיוחד שלך. אם האוטובוס הוא לא הדבר שלך, אתה יכול לבחור כלי רכב אחרים מדי, אולי מכונית קלאסית מגניב.

חֲתוּנָה Photo Idea with Vintage Bus

14. הרעיון של קיץ פים

לאחר טקס החתונה, כאשר הגיע הזמן לחגוג ולחגוג, אתה יכול לקבל קוקטיילים זמין ככה. Pimm של הוכנס לתוך צנצנת גדולה עבור האורחים כדי לשרת את עצמם. זה מושלם עבור קבלת פנים חתונה רגוע המתרחשת בחוץ בקיץ. אתה יכול למלא את הצנצנת עם כל משקה / קוקטייל.

קַיִץ Wedding Cocktail Idea

15. רקמה וינטאג ‘רקמה

רקמה היא תכונה בסגנון פופולרי על שמלות כלה וינטאג ‘. שמלה זו יש רקמה מדהימה על הגב. שמלה כזאת תהיה בחירה יפה לכל כלה. כל כלות לעתיד יכולות להשתמש בתמונה זו כהשראה. נסה updo אלגנטי עם שמלה כמו זה להראות את הרקמה.

בָּצִיר Bridal Embroidery

16. שולחן פרחוני מדהים

לאחר מכן, יש לנו רעיון עיצוב פרחים. לשולחנות יש אגרטל פרחים ענקי במרכז. לא רק את הפרחים נראים נהדר אבל יש להם גם מספר שולחן על אותם אשר מראה לאורחים היכן לשבת. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה עם כל פרח עם vibe וינטאג על פי בחירתך.

בָּצִיר Wedding Floral Table Centerpiece

17. הזמנות לחתונה וינטאג ‘

כל אורח אתה רוצה להשתתף החתונה שלך, צריך הזמנה. אם אתה רוצה לתת את מזמינה מבט וינטאג ‘, ולאחר מכן לבחור עיצוב כזה. ההזמנות יש פרחים יפים, גופן אלגנטי תכונה יפה בחזית שנראה כמו תחרה. כל אחד היה שמח לקבל אחד מאלה.

יפה Vintage Wedding Invitations

18. יצירתיות וינטג מירור הירשם

הרעיון הבא שלנו הוא סימן המראה המדהים הזה. המראה בסגנון וינטאג ‘כבר בשימוש כקישוט והוא קורא “אני אוהב אותה וזו ההתחלה ואת סוף הכל”. אתה יכול ליצור משהו דומה עם המראה ואת ההודעה על פי בחירתך. אולי אתה יכול לקבל את הכלה ואת שם החתנים עם תאריך החתונה.

יְצִירָתִי Vintage Mirror Decor Idea

19. וינטאג ‘הכלה והחתן

לאחר מכן, יש לנו מראה וינטאג ‘מסוגנן עבור החתן והכלה. החתן הוא לובש כובע שטוח עם הפלטה וחולצה לבנה בעוד הכלה לובשת שמלה לבנה ואביזרי שיער כלה. אתה יכול להשתמש ברעיון זה כהשראה וליצור מבציר שלך נראה עבור היום הגדול.

בָּצִיר Bride and Groom Look

20. רעיון נרות פרחים ונרות

אם אתה רוצה עיצוב פשוט אבל יפה, אז זה רעיון יכול להיות בשבילך. פני השטח מקושטים בנרות ופרחים. אתה יכול ליצור מראה דומה עם כל נרות ופרחים. זהו מבט קל ליצור אבל יפה מדי.

פרחים and Candles Vintage Wedding Decor Idea

21. חמוד וינטג משקאות הרעיון

אחרון ברשימה שלנו זה רעיון משקה חמוד. בקבוקים קטנים הוצבו על עגלת משקאות עם קש. זה עוד רעיון פשוט. הבקבוקים הקטנים מעניקים לעגלה מראה משובח. ניתן ליצור מראה דומה בטבלה. משהו כזה יהיה נהדר עבור החתונה בחוץ.

חָמוּד Vintage Wedding Drinks

אנו מקווים שמצאתם השראה מרעיונות החתונה שלנו.

No Replies to "21 ייחודיות השראה וינטאג רעיונות חתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − = 35