21 קל חתול איפור רעיונות ליל כל הקדושים | insightyv.com

21 קל חתול איפור רעיונות ליל כל הקדושים

חתולים הם קלאסיים ליל כל הקדושים. אנחנו אוהבים איפור חתול ולא יכולתי לתת ליל כל הקדושים לעבור על ידי מבלי להראות לך את העיצובים הטובים ביותר. אז, יש לנו להרכיב 21 רעיונות חתול איפור קל עבור ליל כל הקדושים. יש רעיון לכולם, מ חתולים מצמרר כדי חתולים glitter glam. כל אלה ייראה מדהים עבור כל חגיגות ליל כל הקדושים, ממסיבות לטריק או לטיפול עם המשפחה. תסתכל ולמצוא האיפור שלך purrfect!

1. חצי פנים חתול איפור

קודם כל יש לנו את זה חצי חתול עיצוב. חצי מהפנים שלה נורמליים, בעוד שהחצי השני נראה כמו נמר גלאם. איפור כזה יהיה נהדר למסיבה. לשחזר את המראה נמר או להשתמש חתול אחר כמו חתול קלאסי חתול שחור.

חֲצִי Feline Cat Makeup for Halloween

2. די זהב חתול איפור

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור חתול זהב. האמן יצר מראה זוהר על ידי הוספת נצנצים זהב לעיצוב החתול באמצעות סנפיר חתול עז על עיניה. קח השראה זה וליצור מבט דומה או לנסות להשתמש נצנצים שונים כמו כסף.

זהב Cat Makeup for Halloween

3. איפור חתול פשוט

רוצה ללבוש איפור חתול אבל לא רוצה ללכת על הדף? לאחר מכן נסה עיצוב פשוט וחמוד כמו זה. המבט כולל עיניים עם חתול קפיצי עם אף שחור שפם. איפור כזה הוא אופציה נהדרת אם אתה לא רוצה לנסות עיצוב מסובך. כמו כן, זה רעיון נהדר עבור איפור של הרגע האחרון של ליל כל הקדושים!

חָמוּד and Simple Cat Makeup for Halloween

4. נוצץ Leopard איפור

הרעיון הבא שלנו הוא עיצוב מדהים נמר נוצץ. האמן השתמש נצנצים כדי ליצור מראה חתול זוהר. אתה יכול לבדוק את כל המוצרים המשמשים הדרכה על הדף המוצג להלן. זהו רעיון איפור מדהים כי יהיה לשחרר את הצד הפראי שלך זה ליל כל הקדושים.

נוֹצֵץ Leopard Makeup for Halloween

5. יפה חתול ליל כל הקדושים איפור

יצירת איפור החתול נראה אולי נשמע קשה אבל אתה יכול פשוט להוסיף כמה תוספות לאיפור אתה כבר יכול ללבוש. הנה דוגמה, זה אמן יש די ורוד איפור העין כי היא עשויה ללבוש למסיבה והיא רק הוסיף האף, צבע שפתיים ושפם. ליצור מראה דומה לזה או ליצור איפור עיניים משלך משלך החתול משולבת.

יפה Halloween Cat Makeup

6. חתול איפור פנים

אחת התכונות הטובות ביותר על החתול היא עיניהם. אז, למה לא לנצל את זה וליצור עיניים נועזות יפה כמו האמן הבא שלנו. היא גרמה לעיניה להיראות גדולות יותר והשתמשה במלקות מדהימות שהביאה לעיניים חתומות בהשראת וואו. נסה עיצוב זה או הוסף אנשי קשר למראה ייחודי. כל המוצרים המשמשים זמינים בדף המוצג להלן.

חתול Face Makeup Idea for Halloween

7. חתלתול זוהר

לאחר מכן, יש לנו עיצוב גלאם, שיק ופשוט יותר עבור לך לנסות. התכונות הקלאסיות הן כמו האף והשפם, אבל הגבות עוצבו כדי להיראות פרוותי כמו חתול. זהו רעיון יפה, מושלם עבור כל מסיבת ליל כל הקדושים.

מַקסִים וּמְפוּאָר Kitten Halloween Makeup

8. חתול חתול רעיון איפור

הבחירה הבאה שלנו כוללת רעיון איפור חתול חמוד. כל המראה הוא יפה, אבל אנחנו אוהבים איך האמן הצליח להוסיף שפתון אדום לתכנון. על ידי הוספת שפתון אדום עם עיניים glam אתה מקבל מראה מדהים החתול בהשראת. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה או לנסות את צבע השפתיים שלך ואת סגנון איפור העין.

חָמוּד Cat Halloween Makeup

בדוק את ערכת ההדרכה של הווידאו למטה!

9. קריסטל חתול איפור

מחפש איפור חתול ייחודי? אז הרעיון הזה בשבילך. מבט זה כולל את קלאסיקות החתול כמו אף שחור שפם אבל זה אחד יש גם נוצץ אבני חן. אבני חן עושה את החתול המסורתי נראה כל כך הרבה יותר אופנתי. אנחנו אוהבים את אלה שנראים כמו ניבים. אתה יכול ליצור כל מראה חתול קריסטל, להשתמש בו כהשראה.

ליל כל הקדושים Cat Makeup with Rhinestones

10. רעיון יצירתי קיטי איפור

לאחר מכן, יש לנו רעיון קיטי יצירתי. האמן לא השתמש באף השחור הקלאסי, בפה ובשפם. במקום זאת היא בחרה שפתיים אדומות, אף חום ועיניים עם ריסים מדהימים. כל האלמנטים האלה ליצור עיצוב חתול ייחודי ומסוגנן כי יהיה וואו בכל חגיגות ליל כל הקדושים.

יְצִירָתִי Kitty Makeup Idea for Halloween

No Replies to "21 קל חתול איפור רעיונות ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 51 = 56