21 חג המולד הריון הכרזה על רעיונות

11. לוח גדול חג המולד

אם יש לך ילדים אחרים, אז חשוב לכלול אותם בהודעה. הרעיון הבא שלנו כולל תמונה של לוח גיר עם המילים "סנטה מקדמת אותי לאחות גדולה". זוהי דרך מצוינת לספר את הילדים האחרים שלך ולספר את המשפחה והחברים. אם אתה אוהב מלאכת יד, אתה יכול לעשות אחד מהם בעצמך.

גָדוֹל Sister Christmas Chalkboard

12. לב קנדי

ההכרזה שלך לא צריכה להיות יותר מדי. הזוג הזה לקחו תמונה חמודה עם לב מקל סוכריות על הבליטה שלה. מקלות קנדי ​​הם חגיגיים, והם יכולים לשמש כדי להפוך תמונה מדהימה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה קל ליצור מחדש, וכולם יאהבו את זה.

ממתק Cane Heart Photo Idea

13. צילום סריקה של כריסטמסי

הנה עוד דרך מדהימה להשתמש בתמונת הסריקה שלך כהודעה. התמונה כבר לשים עם פריטים Christmassy והוא מעל שלט כי הוא קורא "הטוב ביותר אי פעם". זהו רעיון סופר חמוד הודעה וזה יעשה כרטיס חג המולד מקסים.

חֲגִיגִי Scan Photo Idea

14. חג המולד הכרזה כניסה

הרעיון הבא שלנו הוא כיף סופר חמוד! זוג זה הודיעו על ההיריון עם שלט שכותרתו "סנטה לא יהיה היחיד שמגיע לעיר". אתה יכול להשתמש בזה כדרך לספר לכולם את תאריך היעד כמו השלט בהשתתפות או לספר לכולם שיש לך תינוק. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה!

חַג הַמוֹלָד Pregnancy Announcement Sign

15. הכרזה על עוגיות

הפוך את חג המולד קצת מתוק יותר עם עוגיות הודעה כאלה! אתה יכול ליצור מחדש את העוגיות האלה או להפוך אותם חגיגיים יותר. אולי לנסות לעשות זנגוויל או להשתמש מתכון ביסקוויט ולהוסיף קישוטים Christmassy. אלה יהפכו מתנה חמוד סופר!

הֵרָיוֹן Announcement Cookies

16. תיבת מודעה סנטה

הבא, יש לנו רעיון יפה מתנה מתנה. אמא זו להיות יצרה קופסת מתנה עם סימן זה קורא "סנטה לא יהיה היחיד מגיע לעיר" עם חליפת תינוק שאומר, "לנחש מה". זה יהיה מתנה מדהימה עבור בני משפחה וחברים. אפשר אפילו לתת מתנה כזאת לאבא!

סנטה Onesie Announcement Box

תמונה מצחיקה

רוצה להפוך את ההודעה התינוק כיף? לאחר מכן ליצור תמונה מצחיקה כמו זה. בני הזוג עומדים לפני עצי חג המולד עם שלט המציין "אנחנו שובב" עם חץ הצביע על הבליטה שלה. אנחנו אוהבים את זה כמו שזה משעשע לקחת על ביטוי קלאסי חג המולד שובב או נחמד.

מצחיק Festive Pregnancy Announcement Photo

18. תמונה סריקה חגיגית

הרעיון הבא שלנו הוא יפה. זוהי תמונה הכוללת את התינוק לסרוק עם סימן על פרפרים פונה לשני מטרים. שניהם מוקפים עיטורים חגיגיים. זוהי תמונה מדהימה התינוק הודעה וזה יהפוך כרטיס חג המולד מדהים.

חֲגִיגִי Scan Picture

19. הודעה סנטה מכתב

הנה עוד דרך ליצור את רשימת האחים חג המולד. האח להיות עומד עם סימן חג חמוד שמכריז שהוא יהיה אח גדול. זוהי דרך מצוינת לספר לכולם שאתה מצפה, וזה יהיה כיף להסתכל אחורה בשנים הבאות.

סנטה Letter Pregnancy Announcement

20. הודעה חגיגית למשפחה

אם אתה אוהב את הרעיון לצלם את חג המולד צילום, אז אולי אתה אוהב את זה אחד. בתצלום נראים אמא, אבא ואח גדול בסצנת חורף חגיגית. זה יהיה כזה דרך חמוד להודיע ​​לכולם שיש לך תינוק. אתה יכול ליצור את זה בדרך שלך Christmassy.

חֲגִיגִי Family Pregnancy Announcement

21. צילום חורף יורה

אחרון ברשימה שלנו הוא רעיון צילום יפה. הוא כולל את אמא ואבא מחזיקים ידיים. אתה יכול לראות את הבליטה שלה ואת אבא יש את התמונה סריקה בכיסו. זה רעיון פשוט, אבל זה נראה מקסים. קל לשחזר. אתה יכול ללבוש בגדים חגיגיים כדי להפוך את התמונה יותר Christmassy.

חוֹרֶף Maternity Photo Shoot

אנו מקווים שמצאת את הדרך המושלמת להודיע ​​על ההריון הזה חג המולד!

No Replies to "21 חג המולד הריון הכרזה על רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 11