21 סתיו יצירתי תפאורה הבית רעיונות – insightyv.com

21 סתיו יצירתי תפאורה הבית רעיונות

11. סתיו פרחים צבע

פרחים הם לא רק עבור הקיץ! למרות פריחה בהירים נעלמו אתה עדיין יכול להוסיף כמה פרחים חמודים לבית שלך. בעונה זו, הפרחים כהים יותר צבע חם יותר ואתה יכול ליצור עיצובים פרחוניים מדהימים. נסה ליצור סידורים כמו זה. הפרחים הכתומים הגבוהים נראים יפה באגרטלים. אגרטל כזה יכול להיות מקום בכל מקום.

נפילה Color Flowers for Fall Home Decor Ideas

12. סתיו השראה בהשראת התופס

לוכד חלום הם מאוד פופולרי פריטים תפאורה. אתה יכול לקנות אותם או לנסות ולהפוך אותם בעצמך. זה לוכד חלום יש מהפך בסתיו. הוא כולל עלים, גרגרים וגוונים אדמתיים. לוכד חלום כזה הוא ייחודי ייראה מדהים בכל בית.

נפילה Inspired Dream Catcher for Fall Home Decor Ideas

13. סתיו דלעת תפאורה בחוץ

לא יכולנו להזכיר את הנפילה בלי לדבר על ליל כל הקדושים! ליל כל הקדושים הוא אחד החלקים הטובים ביותר על העונה החדשה. הבחירה הבאה שלנו מראה לך איך אתה יכול לקשט את בחוץ עבור הסתיו עבור ליל כל הקדושים. הדלעות וכל העלים הכתומים ייראו נהדר כל העונה. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כל עיצוב דלעת ועלים.

נפילה Pumpkin Outdoor Decor for Fall Home Decor Ideas

14. סתיו דקורטיבי הירשם

אם אתה אוהב את כל הדברים נופלים תמונה קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה רוצה לבחור את זה. זה סימן חמוד תכונות חלק מהדברים הטובים ביותר על הסתיו, כמו גם כמה ניצבים. זה חתיכת תפאורה מסכם את העונה ואת ההזדמנויות שלה. שלט כזה ייראה חמוד בכל בית.

דקורטיבי Fall Sign for Fall Home Decor Ideas

15. תצוגת דלעת לבנה

מחפש שיק שיק הביתה רעיונות? אז זה לבחור הבא בשבילך. הוא כולל תצוגה קטנה של דלעת לבנה. כאשר דלעת צבועים לבן זה פשוט נותן להם מראה glam ו classy ולא נעים וקלאסי. אתה יכול מחסנית רבים ככל שתרצה. משהו כזה מושלם לבית אופנתי.

לבן Pumpkin Display for Fall Home Decor Ideas

16. ציורי עלה סתיו

תן עיצוב הבית שלך הוא יצירתי וייחודי עם ציורי עלה DIY. ציורי עלים כמו אלה המוצגים ייתן כל בית ויפה סתיו. הדבר הטוב ביותר על אלה הוא שאתה יכול לבחור את כל הצבעים וכל צורה עלה כך שתוכל ליצור מראה שאתה אוהב. אלה ארבעה בהשתתפות מקור נהדר של השראה כדי להתחיל.

עשה זאת בעצמך Fall Leaf Paintings for Fall Home Decor Ideas

17. זר פרחים נופל

אהב את רעיון הסתיו? אז אתה צריך לבדוק את הבחירה הבאה. העיצוב של אחד זה שונה זה לא תכונה בכל רחבי עלים כמו השני. זהו זר טבעי עם פרחים סתומים, פירות יער וצמחים. זר יש גם קשת כתום חמוד. זר כזה ייראה נהדר בכל דלת. אתה יכול גם לעשות אחד מהם בעצמך.

פִּרחִי Fall Wreath for Fall Home Decor Ideas

18. עלי העלה

לאחר מכן, יש לנו סימן נפילה כי תכונות המילים “להיות אסיר תודה”. זהו סימן יפה כי הוא תזכורת של כל הדברים הטובים על החיים. לא רק משהו כזה נראה נהדר בבית שלך אבל זה גם חתיכת מרוממת. אם אתה יצירתי אתה יכול ליצור סימן כזה בעצמך.

נפילה Leaf Sign for Fall Home Decor Ideas

19. סתיו נופל הביתה דקור

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול לקשט חדר שלם לנפילה. הוא כולל חלקים סתומים רבים כגון דלעות, בלוטים, עלים, כריות נופל ועוד. כל הפריטים הקטנים הללו יוצרים חדר נעים. אתה יכול ללכת על כל הקישוטים שלך ככה או פשוט לבחור אלמנטים מסוימים ממנו כדי ליצור מראה עדין.

נוֹחַ Fall Decor for Fall Home Decor Ideas

20. קנקן צנצנת ממוחזר

אם אתה אוהב את אגרטל צנצנות מ קודם לכן את ההודעה, אז לבחור הבא הוא בשבילך. צנצנות אלה צוירו מגוון של צבעים ופרחים תוססת תכונה. אגרטל צנצנת הם דרך מצוינת להשתמש במחזור צנצנות כי הם סביב הבית. אתה יכול לצייר את כל צבע ולהוסיף כל פרחים על פי בחירתך.

ממוחזר Jar Decor for Fall Home Decor Ideas

21. תפאורה סתמית חמה

אחרון ברשימה שלנו הוא זה מתוחכם ליפול הביתה רעיון תפאורה. זה מראה לך איך לקשט את כל השטח בצורה מאופקת. אפשר לראות רק את האלמנטים הארציים ואת הדלעות הקטנות. צבעים כמו כתום וחום רק לתת את האזור נעים, מראה מסוגנן וסתיו.

חַם Autumnal Decor for Fall Home Decor Ideas

אנו מקווים שמצאתם השראה עבור תפאורה הביתה בסתיו שלך.

No Replies to "21 סתיו יצירתי תפאורה הבית רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.