21 רעיונות יצירתיים גלישת רעיונות לחג המולד

11. חמוד דפוסי מתנה גלישת רעיונות

הבחירה הבאה שלנו תכונות מתנות עם שלושה ניירות בדוגמת. זה עטיפת מתנה יש אווירה Christmassy אבל לא מעל חגיגה העליון. מתנה לעטוף כמו זה יהיה נהדר עבור מישהו שאינו אוהד של סגנונות חג המולד המסורתי. אתה יכול לעשות נייר כזה בעצמך עם נייר לבן וחותמות.

חָמוּד Patterned Gift Wrapping Ideas

12. גלישת טבע

מעדיפים מראה טבעי יותר? אז זה לעטוף מתנה בשבילך. המתנות היו עטופות בנייר לבן עם מיתרים וסרטים ונגמרו עם ענף ירוק קטן. רעיון זה הוא פשוט וחמוד ואתה יכול גם להשתמש סניפים עץ חג המולד האמיתי שלך בשביל זה.

טִבעִי DIY Wrapping

13. נייר פרחים וקשתות

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור crafters. המתנות הללו היו עטופות בנייר ונגמרו עם סרטים, קשתות נייר ופרחים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה ייחודי, אף אחד לא יעשה בדיוק את אותו כלי שיט נייר. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור הן קשתות ופרחים.

עיתון Flowers and Bows

14. אריזת מתנה עם קישוט עלה

הבא יש רעיון פשוט לעטוף מתנה. המתנה היתה עטופה בנייר אפור, וכבר נגמרה מחרוזת ועיטורי עלה. אתה יכול ליצור מחדש את הרעיון המינימלי הזה או שאתה יכול להשתמש בעיצוב וליצור משהו חגיגי יותר. אולי להשתמש נייר אדום עם מחרוזת זהב.

מתנה Wrap with Leaf Embellishment

15. תוססת מתנה גלישת רעיון

רוצים מתנות ייחודיות וצבעוניות? ואז הבחירה הבאה שלנו יכולה להיות בשבילך. כל מתנה כבר עטוף בנייר חום כי כבר מעוטרים עם דפוס תוססת שונים המתנות יש גם סרטים בהירים embellishments. אתה יכול ליצור משהו כזה בבית על ידי ציור הדפוסים שלך באמצעות חותמות.

תוססת Gift Wrapping Idea

16. חגיגי אדום ולבן רעיונות מתנה

לא היתה לנו רשימה של חג המולד בלי לעטוף מתנה אדום ולבן! בהווה יש נייר מפוספס אדום ולבן והשני נמצא בנייר פולקה. המתנה על העליונה כבר סיים עם קשת אדום גדול. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה משום ששני המתנות עטופים בצורה שונה, אך מתואמים וחגיגיים.

חֲגִיגִי Red and White Gift Ideas

17. גלישת זהב ואדום

שום דבר לא אומר חג המולד כמו אדום וזהב. מתנה זו כבר עטוף בנייר חום וסיים עם זהב וסרט אדום. הזהב הוא כמו סרט רשת ו meshes דומה ניתן לקנות באינטרנט. זה משולבת צבעונית חגיגית ומסורתי באמת jazzes את הנייר החום.

אָדוֹם and Gold Wrappings

18. חגיגה מתנה אפור

אפור הוא צבע אופנתי שיכול גם להיות חגיגי. זה רעיון הבא גלישת מתנה כולל נייר אפור, בד חגיגי אפור ולבן סרט אפור. אתה יכול ליצור מחדש את זה בצורה דומה או לבחור בד שלך ואת ערכת הצבעים, אבל לנסות לשמור את זה מתואם ככה.

חֲגִיגִי Grey Gift Wrap

19. אריג בד ייחודי

אם אתה רוצה לתת למישהו מתנה ייחודית זו חג המולד, ולאחר מכן לנסות מתנה גלישת ככה! מתנה זו כבר עטוף בבד כמו עטיפה יפנית מסורתית בשם Furoshiki. יש כל כך הרבה דרכים יפות לעטוף את המתנה כדי לקבל תוצאה סיים שונה. אתה יכול להשתמש כמעט כל בד זה עם כל להדפיס ויש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך!

ייחודי Fabric Wrap

20. פתיתי השלג של חג המולד

המתנה הבאה שלנו כבר עטוף בנייר אדום וסיים עם פתיתי שלג על חוט. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם גרלנד חג המולד כי יש כל כך הרבה זר פרחים זמינים כי ייתן לך מראה ייחודי Christmassy. אנחנו אוהבים את הרעיון הפשוט הזה.

חַג הַמוֹלָד Snowflakes Wrapping

21. פשוט מתנה לעטוף

אחרון על רשימת גלישת מתנה שלנו זה רעיון פשוט. ההווה היה עטוף בנייר חום וסיים עם חוט חום ותווית לבנה. רעיון זה הוא בעלות נמוכה, קל לעשות ו ייתן מתנות שלך מראה חג המולד המסורתית. אתה יכול להשתמש מחרוזת אדום במקום ג 'אז את המתנה.

פָּשׁוּט Gift Wrap

אנו מקווים שמצאת את הדרך המושלמת לעטוף את המתנות שלך חג המולד!

No Replies to "21 רעיונות יצירתיים גלישת רעיונות לחג המולד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − = 56