21 כיף יצירתיים חג ההודיה מלאכת יד

חג ההודיה הוא אירוע מהנה שבו הזמן המושקע עם בני משפחה וחברים הוא חשוב. אז, זה חג ההודיה למה לא ליצור קצת כיף אמנות. לא רק אתה מקבל לבלות עם אנשים שאכפת לך אבל אתה יכול גם לעשות כמה קישוטים funky או מתנות לתת. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה וחושבים שאתה תהיה כל כך יש לנו להרכיב רשימה של 21 מלאכת יד הודיה. יש משהו עבור כל כרטיסי ביקור יצירתי זר. תסתכל למצוא כלי שיט לנסות!

1. חג ההודיה זר

הראשון הוא זר תירס זה. הזר עשוי תירס צבעוני אשר הודבק על זר קש. זהו מלאכה מהנה וקלה שיהפכו קישוט ההודיה הגדולה. אתה יכול ליצור מחדש את זה בכל גודל ולהשתמש בכל הצבעים עבור התירס.

חג ההודיה Wreath for Thanksgiving Crafts

2. יד הדפס אמנות

לאחר מכן, יש לנו רעיון מלאכה לכל המשפחה. כל אחד מבני המשפחה יצר תרנגול הודו בהדפסה על לוח שכותרתו "אנו אסירי תודה". תרנגולי ההודו קל ליצור עם צבע כמה אתה יכול להשתמש בכל הצבעים שאתה אוהב. זה קישוט כיף וזה יעשה מזכרת נחמד.

יד Print Art for Thanksgiving Crafts

3. DIY טבעות טבעות

ביצוע ארוחת ערב מיוחדת להודיה? אז אתה צריך לבדוק את זה מפית טבעת מלאכה מיקום. כל מה שאתה צריך זה נייר קלטת נצנצים. פשוט להשתמש בקלטת על פי בחירתך ואתה יכול אפילו להוסיף עלה סתיו כמו זה. זה רעיון חמוד שכולם יאהבו.

עשה זאת בעצמך Napkin Rings for Thanksgiving Crafts

4. חג ההודיה כרטיסים

כמו הודיה הוא זמן של להיות אסיר תודה אסיר תודה, למה לא לשלוח את האנשים שאכפת לך כרטיס? אתה יכול ליצור כמה כרטיסים חמודים כמו אלה. אחד כולל פאי דלעת והשני יש תירס סוכריות. שניהם יכולים בקלות להיות מחדש בבית.

חג ההודיה Cards for Thanksgiving Crafts

5. נייר דלעת מלאכה

זה לא יהיה הודיה ללא דלעות. לאחר מכן, יש לנו נייר יצירתי נייר דלעת, כי אתה יכול להשתמש כקישוט. אלה הם חמודים די פשוט לעשות. זה יהיה כיף פעילות לכל המשפחה. יש הרבה מדריכים זמין באינטרנט כדי לעזור לך ליצור את הדלעות.

עיתון Pumpkin Craft for Thanksgiving Crafts

6. סתיו השראה נרות

נרות יהפכו חדר נעים ונעים. אתה לא צריך להוציא הרבה כסף על נרות יפים אתה יכול רק לקשט קצת. נרות אלה יש נפילה יפה בהשראת עיצוב עם זרעים, גרעיני תירס ועוד. כל מה שאתה צריך לעשות זה לחמם נר זול קצת ואז מקל את החלקים. אתה יכול לתת את אלה כמו מתנות.

נפילה Inspired Candles for Thanksgiving Crafts

7. זר נייר

אתה יכול ליצור דברים מדהימים מתוך נייר. זה לבחור הבא כולל זר הודיה מנייר. העיתון הפך למגוון של פרחים וצמחים חמים. משהו כזה ייקח קצת זמן אבל התוצאה שווה את זה. אתה יכול ליצור מחדש את זה בכל צבע עם כל פרח. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך לעשות את העיצובים.

עיתון Wreath for Thanksgiving Crafts

8. כיף מלאכה טורקיה

לאחר מכן, יש לנו מלאכה כיף לכל הגילאים. זה רעיון פשוט שיהפוך קישוט חמוד. כל מה שאתה צריך הוא משהו קטן כמו דלעת פלסטיק או אחד אמיתי. ואז לצייר אותו, להוסיף כמה עיניים googly ולסיים עם כמה רגליים ונוצות. אתה יכול לשחזר אותם בכל צבע.

כֵּיף Turkey Craft for Thanksgiving Crafts

9. אגדות חג ההודיה

כלי השיט הבא שלנו הוא לא רק יפה אבל יכול גם לעזור לך למחזר. צנצנות זכוכית צוירו ומעוטרות. אז הם שימשו אגרטלים לפרחים. האגרטלים עוטרו במכתב כדי להביע תודה. זהו רעיון מלאת תודה רבה. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כל צנצנת וכל פרחים.

חג ההודיה Vases for Thanksgiving Crafts

10. העלה אמנות ניידים

מחפש חפצי הודיה ייחודית? אז זה לבחור הבא בשבילך. זה נייד כי תכונות ליפול עלה האמנות. אתה יכול לשחזר את אלה עם כל עיצוב עלה. זה קישוט יצירתי כי יהיה ג 'אז כל חדר להודיה. יש מדריכים ניידים זמין באינטרנט כדי לעזור לך ליצור מחדש את זה בבית.

עלה Art Mobile for Thanksgiving Crafts

No Replies to "21 כיף יצירתיים חג ההודיה מלאכת יד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 + = 57