21 צד ליל כל הקדושים משקאות האורחים שלך יאהבו – insightyv.com

21 צד ליל כל הקדושים משקאות האורחים שלך יאהבו

לזרוק מסיבת ליל כל הקדושים? אז אתה צריך לבדוק את 21 שלנו צד ליל כל הקדושים משקאות. יש לנו משקה לכולם! אלכוהול, לא אלכוהול, מפחיד, מחריד, מזוויע ועוד. כל אלה רעיונות לשתות יהיה וואו האורחים שלך. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. ליל כל הקדושים אגרוף פאנק קערה

ראשית על הרשימה שלנו היא זו אגרוף ליל כל הקדושים. פונץ קערות נהדרות למסיבות כי האורחים יכולים לשרת את עצמם ואת המשקפיים שלהם תמיד יהיה מלא. קערות אלה גם טוב אם אתה מצפה הרבה אורחים. אתה יכול למלא את הקערה עם כל משקה אלכוהולי או לא אלכוהוליים. הוסף את התולעים gummy עבור ליל כל הקדושים הגמר לגעת.

ליל כל הקדושים Gummy Punch Bowl for Halloween Party Drinks

2. זומבי המוח יריות

אם אתה אוהד זומבי אז זה הרעיון הבא משקאות בשבילך! זה נקרא זומבי מוח ירו. זה נעשה עם וודקה פטל, גרנדין, מיץ ליים וקרם ליקר אירי. המפתח קוקטייל זה הוא מיץ ליים וקרם ליקר כמו שני מרכיבים אלה להפוך את “המוח”.

מְטוּמטָם Brain Shots for Halloween Party Drinks

3. שיקוי המוות

לאחר מכן, יש לנו קוקטייל פאנקי בשם Potion De Muerte או שיקוי המוות. זהו משקה זה נראה כמו טעם טוב תוך שמירה על נושא ליל כל הקדושים. משהו כזה הוא מושלם אם אתה לא רוצה משקאות מבעיתים כמו המוח זומבי. כדי להפוך את זה קוקטייל תצטרך טקילה, מיץ תפוזים, מיץ לימון, מיץ סלק, סירופ אגבה ותפוזים ביטר.

מַשׁקֶה of Death for Halloween Party Drinks

4. סגול ליל כל הקדושים משקאות

הרעיון הבא שלנו לשתות ליל כל הקדושים הוא מושלם עבור כל צד. זה נראה מפחיד, טעים וקל לביצוע. כל מה שאתה צריך זה וודקה, כחול curacao, גרנדין, מיץ חמוציות, תערובת משקה חמוץ מתוק, סירופ פשוט וסוכר סגול / ספרינקל. רטוב את שפת הכוס כדי להפוך את sprinkles מקל, לערבב את המשקה, לשפוך, להוסיף קרח ואתה טוב ללכת!

סָגוֹל Halloween Drinks for Halloween Party Drinks

5. אמבט דם

אם אתה נתקל במסיבה עם לא מעט אורחים אז שקול ביצוע קוקטייל שיתוף. אלה יכולים להיות מלאים משותפים בין יותר מאדם אחד. זה הרעיון הבא הוא הדרך המושלמת ליצור קוקטייל ליל כל הקדושים לחלוק. זה נקרא אמבט הדם! כדי להפוך את הקוקטייל יהיה עליך: ליקר אוכמניות, ליקר ליקר, פרוסקו, פטל, אוכמניות ולימון. משקה כזה הוא מפחיד ומהנה, מה שהופך אותו מושלם עבור כל צד.

דָם Bath Cocktail for Halloween Party Drinks

6. מכשפות לחלוט

הבחירה הבאה שלנו היא מושלמת עבור כל צד, הוא המכשפות לחלוט! המשקה הזה נראה מפחיד וטעים. הוא נעשה עם וודקה, סטרגה, בירה, לימון, סירופ לאגר כוסברה, ומרי פיצ’ו צפים. רק להוסיף עכביש הדף עבור המגע הסופי. משקאות כמו זה יהיה להיט עם כל אורח.

מכשפות Brew for Halloween Party Drinks

7. קנדי ​​תירס יריות

הבא יש לנו רעיון יריות כיף למסיבת ליל כל הקדושים שלך. אלה הם יריות תירס סוכריות. כל אורח יאהב אלה יריות חמוד ילו. ישנם מתכונים שונים באינטרנט כדי להפוך אותם. אתה יכול לעשות יריות כאלה עם ג’לו כתומים, ג’לטין לא מתובל, חלב מרוכז, מים, צבעי מאכל צהוב וודקה וניל. יש הרבה מתכונים זמין באינטרנט.

ממתק Corn Shots for Halloween Party Drinks

8. מזרק יריות

רוצה ייחודי משקאות ליל כל הקדושים צד? אז זה לבחור הבא בשבילך. משקאות אלה להשתמש כוסות מעבדה כמו כוסות עם יריות מזרק. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כל משקה שאתה אוהב. מזרקים יכול להיות מלא עם נוזלים או ג ‘לו יריות. אנחנו אוהבים את הרעיון היצירתי הזה.

מַזרֵק Shots for Halloween Party Drinks

9. מבשלת הקלאסי של המכשפה

אם אתה לא רוצה את המשקאות שלך כדי להיראות מגעיל או דוחה אז המשקה הבא הוא בשבילך. קוקטייל ירוק זה מוגש בכוס מרטיני עם כובע של מכשפה ועכביש לקישוט. הפשטות של המשקה עושה את זה נראה קלאסה אבל את הצבע ואת הקישוטים להפוך אותו חליפה ליל כל הקדושים. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כל קוקטייל.

קלאסי Witch's Brew for Halloween Party Drinks

10. עין קוקטיילים

אתה יכול ג ‘אז כל משקה עבור מסיבת ליל כל הקדושים. אלה תכונה עכביש גלגל צף. תוספות קטנות כמו אלה להפוך את המשקה המושלם עבור מסיבת ליל כל הקדושים וכל האורחים שלך יאהבו אותם. אתה יכול להשתמש בכל אלכוהול קוקטייל או לא אלכוהול ולהוסיף קישוטים כדי ליצור משקה ליל כל הקדושים מדהים.

גַלגַל הָעַיִן Cocktails for Halloween Party Drinks

No Replies to "21 צד ליל כל הקדושים משקאות האורחים שלך יאהבו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.