21 ייחודיות השראה וינטאג רעיונות חתונה

תכנון חתונה ורוצים לתת יום מיוחד שלך מבט וינטאג '? אז אתה צריך לבדוק את 21 ייחודיים מעוררי השראה שלנו רעיונות חתונה וינטאג '. יש לנו שמלות כלה, קישוטים ועוד. כל אחד מהרעיונות שלנו יביא זוהר וינטג לכל חתונה. יש אפילו כמה פרויקטים DIY שיהפכו את החתונה שלך אחד של סוג.

1. וינטג 'חתונה גלידה לעמוד

הרעיון הראשון שלנו הוא זה גלידה המסורתית לעמוד. זה יהיה מושלם עבור החתונה בחוץ באביב ובקיץ. לא רק שזה נראה וינטג 'וייחודי, אבל זה גם ייתן לאורחים טעימה טעים. אתה יכול לקבל גם עמדות מסורתיות כאלה, אולי לנסות לעמוד לימונדה.

קרח Cream Stand Idea for Vintage Wedding

2. וינטג חתונה נעליים

זוג זה בחר בסגנון וינטאג שמלת כלה וחליפה. הכלה יש גרביים מפוספסים עם המגפיים בסגנון ויקטוריאני החתן יש גרביים מפוספס עם חליפה. לא רק היית נראה מסוגנן על היום הגדול של תלבושות כאלה, אבל אתה יכול לקבל תמונה חמוד נלקח ככה גם.

בָּצִיר Bride and Groom Outfits

3. שולחן אלגנטי וכיסאות הרעיון לחתונה וינטאג '

תביא קצת אלגנטיות לחתונה שלך עם שולחן וכיסא להגדיר ככה. שולחן גדול יש סידור פרחים יפה הכסאות נראים וינטג מסוגנן. אתה יכול להיות שולחן אחד וכיסאות עבור הכלה והחתן לשבת על או ישיבה דומה עבור האורחים. אתה יכול לקחת כמה תמונות מדהימות ליד שולחן כזה גם. עבור החתונה שלך אתה יכול לבחור כל פרחים צבע הכיסא.

אֵלֶגַנטִי Table and Chairs Idea for Vintage Wedding

4. מעמד קונפטי כפרי

קונפטי הוא חייב לכל חתונה. אתה יכול לעשות קונפטי נראה וינטג ידי בעל קונפטי כפרי לעמוד כמו זה. כדי לשמור את המראה, לנסות לבחור עמדה דומה או דוכן עץ שיק רופף. זה יהיה קישוט נהדר עבור כל החתונה והאורחים יאהבו את זה.

כַּפרִי Confetti Stand

5. כתר כלה פרחוני זר מתאים

הרעיון הבא שלנו הוא מבט יפה כלולות. הכלה יש שמלה בסגנון וינטאג עם כתר פרחוני הפרחים המשמשים את הכתר להתאים את הזר. זהו מראה פשוט אבל מדהים זה יהיה מדהים עבור כלה. אתה יכול להפוך את הכתר ואת זר ייחודי לך על ידי בחירת פרחים משלך. זה היה מתאים במיוחד לחתונה חוצות או חוף.

פִּרחִי Bridal Crown And Matching Bouquet

6. עוגת חתונה וינטאג '

דרך נוספת אתה יכול לתת את החתונה ויבר וינטאג היא עם עוגת החתונה. זה שלוש שכבות עוגה משתמשת בצבעי לבן וזהב עם עיטור פרחוני על הדף. עוגה כזאת תיראה מדהים בקבלת הפנים לחתונה. אתה יכול להשתמש בעיצוב זה ולהתאים אותו כדי להתאים את החתונה. אולי לנסות פרחים שונים שכבות. נסו לשמור על ערכת צבעים דומה לתת את העוגה מראה וינטאג 'אלגנטי.

בָּצִיר Wedding Floral Cake Idea

7. וינטג החתונה שולחן הגדרת רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון הגדרת השולחן עבור קבלת פנים החתונה. השולחן מדהים עם סגנון וינטאג 'מפואר. זה כוסות קריסטל תפריט אלגנטי כי הם פריטים מפתח עבור זה נראה. ניתן ליצור מחדש שולחן דומה עם כל צלחות וסכו"ם. נסה לבחור משקפיים כמו אלה בהשתתפות תפריט עם גופן יפה ועיצוב פשוט.

בָּצִיר Wedding Table Setting Idea

8. תמונה פרחוני מסגרת תמונה

תמונות הן חובה עבור היום המיוחד. כדי ליצור תמונות ייחודיות ומהנה אתה יכול לקבל דוכן צילום בחתונה שלך. כל אורח יכול להיכנס למסגרת ולצלם. אתה יכול לקבל מסגרת אישית מדי. לקבלת מבט וינטאג לבחור מסגרת פרחוני עץ כמו זה.

פִּרחִי Wedding Photo Booth Frame

9. תפאורה חתונה מסוגנן רעיון

דרך פשוטה לתת לכל חדר vibe וינטג מסוגנן הוא עם קישוטים מעריץ תלוי. אתה יכול לקבל את הקישוטים האלה במגוון גדלים, צבעים וצורות. הנה דוגמה איך אתה יכול לערבב צבעים שונים יחד ואיך הם נראים נהדר כאשר לשים יחד עם עוגת החתונה. אתה יכול לשים את כל אלה סביב הקבלה החתונה.

מסוגנן Vintage Wedding Decor Idea

10. שמלת חתונה קצרה וינטאג '

אם את השמלה הלבנה הארוכה היא לא בשבילך אז אתה יכול לבחור חמוד וינטג שמלה קצרה כמו זו. זה שמלת כלה יש מראה 50 עם חצאית המעגל. אנחנו אוהבים את השמלה הזו כי זה גרסה מודרנית של עיצוב קלאסי. הבזק של ורוד יפה מדי. שמלה כזאת היא מושלמת לכל כל מי שרוצה מראה וינטאג '.

בָּצִיר Wedding Dress

No Replies to "21 ייחודיות השראה וינטאג רעיונות חתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 47 = 54