21 שמלות חתונה מדהימה רעיונות עבור כלות יפה

יום החתונה שלך הוא אחד הימים החשובים ביותר של חייך. זה היום שבו אתה והנשמה שלך מתחילים חיים חדשים ביחד. אחת המשימות הגדולות ביותר של להתחתן היא בחירת שמלת כלה מושלמת. לכל נערה יש שמלת חלומות שהיא חושבת עליה מאז שהיתה קטנה. עכשיו זה הזמן המיוחד הגיע הגיע הזמן להפוך את החלומות האלה למציאות. יש לנו להרכיב כמה שמלות מדהימות לתת לכל הכלות להיות קצת השראה.

1. שמלה פרחונית אלגנטית

שמלה זו תהיה מושלמת לחתונה עם נושא בוהמי. דפוס פרחוני יפה נותן לו מראה טבעי אבל אלגנטי מאוד. עם סגנון זה מתאים לך לקבל את הטוב משני העולמות. משהו נוח אתה יכול ללבוש כל היום וכל הלילה אבל רשמי מספיק כדי להיות כלה יפה ביום המיוחד שלך.

פִּרחִי Pattern Wedding Dress

2. שרוולים שיק

בעת בחירת שמלת כלה רוב המיקוד הוא על החצאית - גדול מלא או קרוב מתאים. השרוולים הם לא המוקד העיקרי. שמלה זו משנה את זה! שרוולים אלה מדהימים להחמיא את שאר השמלה בצורה מושלמת. שמלה זו היא אחת עבור אלבום.

צף Sleeve Wedding Dress

3. הכלה המסורתית

אם אתה מחפש משהו קצת יותר מסורתי אז זה בשבילך. זה שמלה פשוטה עם חצאית נמוכה ללא שרוולים העליון חצאית זורמת יפה. עיצוב זה עושה את השמלה נראית מדהימה ללא מאמץ, זה שמלה יפה מושלמת לכלה.

מָסוֹרתִי and Simple Wedding Dress

4. שמלת תכונה מעוטרת

קישוט על שמלת כלה נותן לו נופך מיוחד נוסף. זה יהיה glam למעלה שמלה פשוטה ולתת לו מראה מותרות, מעצב. כפי שאתה יכול לראות על השמלה צמודה זו, את היופי יפה עושה את המחרוזת לחתוך נמוך לתוך תכונה מדהימה. זוהי שמלה עם הכיתה.

מְיוּפֶּה Low Cut Wedding Dress

5. קשת כלה

בעת בחירת שמלת הכלה שלך, אתה רוצה שמלה כי הוא שונה תיזכר. שמלה כזאת היא הדרך המושלמת לעשות זאת. הקשת הגדולה על גב השמלה יפה וייחודית. כמו שאר השמלה היא פשוטה תכונה מודגש עובד כל כך טוב. זה שמלה מדהימה כי יש מעצב מעצב מגמות להסתכל על זה.

לבן Wedding Dress with Bow Feature

6. שמלת חתונה טרנדי

הבא ברשימה שלנו הוא שמלה מודרנית כי צעדים את המשחק glam. שמלה זו אופנתי לקחת על השמלה המסורתית כי זה נוצץ ולראות דרך. אין פאניקה למרות שהוא מכסה את כל מה שהוא צריך! זה שמלה מדהימה שלוקח סיכון אבל משלם יפה.

טרנדי Close Fitting Wedding Dress

7. את הכתף

שמלת החתונה הבאה ברשימה שלנו הוא עדין תחרה. הוא כולל בד תחרה יפה, neckline חמוד ושרוולים כתפיים מדהימה. אלה הם כל האלמנטים המושלם ליצור שמלה אלגנטית ואלגנטית. יהיה מושלם עבור חתונה באביב / קיץ.

אֵלֶגַנטִי Lace Off the Shoulder Wedding Dress

8. משהו חדש

מי אומר שאתה צריך ללבוש שמלה? אנו יודעים כי באופן מסורתי אתה עושה אבל תסתכל על החיתוך העליון והחצאית! אנחנו יודעים שאנחנו אולי נשמע מטורף אבל זה עובד כל כך טוב. זה נהדר תחרה העליון עם החצאית זורם הוא שילוב מדהים. זה יהיה מושלם עבור החתונה החוף או אם אתה רוצה לשבור את התבנית ולנסות משהו חדש.

יְבוּל Top and Skirt Wedding Dress

9. שמלת חתונה הנסיכה

רוב הבנות חלמו על להיות נסיכה יום החתונה שלהם. עם שמלה כזאת אתה יכול לשלב את השניים! זה שמלה מדהימה מפוספסת נראה כאילו הוא ישר מתוך אגדה. זה שמלה יפה לכל הכלה מתחילה הסוף שלה מאושר.

נסיכה Wedding Dress

10. גלאם שרוול ארוך שמלה

השמלה הבאה שלנו יש אווירה החוף זוהר אליו. יש לו שרוולים ארוכים ו הצוואר צולל. הבד נראה קל מאוד זורם, מושלם ליום הקיץ. אתה יכול לסגנון את השמלה הזאת בכמה דרכים. נסה ללבוש שיער מתולתל וגלי עם פרחי בר למראה בוהו. לקבלת מבט glam לנסות סוס פוני גבוה עם גבישים בדיוק כמו זה.

חֲתוּנָה Dress for Spring/Summer Wedding

No Replies to "21 שמלות חתונה מדהימה רעיונות עבור כלות יפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − 56 =