21 פשוט וחדשני חג ההודיה קישוטים – insightyv.com

21 פשוט וחדשני חג ההודיה קישוטים

אנחנו לקשט את הבית שלנו לאירועים מיוחדים כמו חג המולד, ליל כל הקדושים ועוד. אז, למה לא להוסיף כמה קישוטים לחג ההודיה! זה אירוע חגיגי מפגיש בני משפחה וחברים כך שזה הזמן המושלם לעשות את הבית שלך נראה יפה. כדי לקבל השראה מצאנו 21 קישוטים הודיה פשוטה ויצירתית. יש משהו עבור כל אחד אם אתה crafting beginner או מומחה.

1. סידור פרחים דלעת

הראשון עד שיש לנו סידור פרחים זה דלעת חמוד. כל הפרחים והצמחים הוכנסו לתוך אגרטל דלעת. הסדר יצירתי כזה ייראה יפה בכל חדר. אתה יכול לשים אותו על שולחן האוכל לארוחת ערב ההודיה. נסה לשחזר את זה עם פרחים וצמחים שונים.

דלעת Flower Arrangement for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

2. DIY קישוט אסיר תודה

לאחר מכן, יש לנו עיטור כי אתה יכול בקלות להפוך את עצמך בבית. זוהי תמונה ממוסגרת הכוללת את המילה אסירת תודה. הוא נוצר עם חוט יוטה שהיה תקוע על רקע. אתה יכול להשתמש סטנסיל או פשוט ליצור את המילה freehand. משהו כזה ייראה נהדר בכל חדר.

עשה זאת בעצמך Grateful Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

3. סתיו השראה בהשראת התופס

אם אתם מחפשים תפאורה ייחודית אז זה הרעיון הבא הוא בשבילך. זהו לוכד חלום עם עיצוב בהשראת נפילה. לוכד חלומות הוא קישוט יפה זה ייראה נחמד בכל חדר. אתה יכול פשוט לעשות לוכד חלום כזה בבית, יש הרבה מדריכים זמין באינטרנט.

נפילה Inspired Dream Catcher for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

4. תן דלעות תודה

דרך פשוטה הג ‘אז את הבית שלך זה הודיה עם דלעת. אתה יכול להפוך את הדלעות שלך ייחודי על ידי ציור אותם לבן כמו אלה. נסה להוסיף על זהב תודה. אלה הם דרך קלה וקלה לקשט כל חדר.

לָתֵת Thanks Pumpkins for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

5. הודיה קישוט פרחים

אהב את הסדר פרחוני מתחילת ההודעה? אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא תפאורה. זה אחד תכונות צמחים חתיכות סמלי איקוני באגרטל זכוכית גדולה. משהו כזה יעשה קישוט אופנתי כי הוא מושלם עבור הנפילה והודיה.

חג ההודיה Floral Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

6. סתיו זר

זרים הם דרך מסוגננת לקשט את הדלת הקדמית שלך. לא רק זה, אבל אתה יכול להיות יצירתי מאוד עם זר כפי שאתה יכול בקלות לעשות אותם בבית. זה הוא זר טבעי עם פרחים סתומים למדי. זה ייראה יפה על כל דלת. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל פרחים, אתה יכול אולי להוסיף כמה דלעות או מילים.

נפילה Wreath for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

7. חג ההודיה תפאורה

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול לקשט שולחן או אח זה הודיה. הוא כולל דלעות חמוד עם זרעי חרוט אורן ודגל צבעוני. הדגל נראה כמו פאי דלעת שאליו הוא מושלם לאירוע. אתה יכול ליצור משהו כזה בקלות בבית שלך.

חג ההודיה Home Decor for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

8. עיטור בסתיו

אם אתה רוצה רעיון קישוט פשוט אז זה יכול להיות בשבילך. זה סניפים קטנים חמודים עם עלים צבעוניים שונים. זה יעשה רעיון מלאכה כיף ואתה יכול ליצור כל משאיר שאתה אוהב. עיטור כזה יהיה ג ‘אז כל אגרטל. אתה יכול לעשות כמו רבים של אלה שאתה אוהב.

נפילה Branch Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

9. חמוד חג ההודיה באנר

באנרים הם דרך מצוינת לקשט. אתה יכול לתלות אלה בכל מקום מן קמינים שולחנות אל מסגרות הדלת. כרזה כמו זו תהיה בחירה חמודה סופר עבור הודיה. הוא כולל דלעות קטנות ומילים כמו מבורך, אסיר תודה אסיר תודה. אתה יכול גם לעשות משהו כזה אם אתה אוהב תפירה DIY פרויקטים.

חָמוּד Thanksgiving Banner for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

10. לזלול אתה קישוט לנענע

הוסף קצת הומור לתפארת ההודיה שלך על ידי בעל תמונה מצחיקה כמו זו. הוא כולל את המילים לזלול לך להתנודד. זוהי תמונה חמודה שתגרום לכולם לצחוק. אתה יכול ליצור מחדש את זה בגופן שלך ואת ערכת הצבעים.

לִזלוֹל Til You Wobble Decoration for Simple and Creative Thanksgiving Decorations

No Replies to "21 פשוט וחדשני חג ההודיה קישוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.