21 הטובים ביותר מסיבת סיום קישוטים ורעיונות

11. עוגיות סיום

רוצה לאפות? אז זה הרעיון הבא בשבילך. אתה יכול לעשות עוגיות הסיום מיוחד כמו אלה למסיבה. כל מה שאתה צריך זה חותכני עוגיות אשר ניתן לקנות באינטרנט, הדובדבן, מתכון עוגיות וסבלנות. אלה היו נראים נהדר על שולחן מזנון. אם האפייה היא לא בשבילך, אתה יכול גם לקנות עוגיות סיום. אנחנו לא נספר!

עשה זאת בעצמך Graduation Cookies

12. קופסת קופסא חמודה

בחגיגות מיוחדות רבים לבחור יש תיבת כרטיס. קופסת כרטיס נהדר יש כמו אורחים יכולים לשים את הקלפים בפנים וזה מפסיק ללכת לאיבוד. אתה יכול לקנות תיבות כרטיס או שאתה יכול לעשות עיצוב ייחודי עצמך. עבור מסיבת סיום אתה יכול לבחור עיצוב כובע הסיום כמו זה.

חָמוּד Cap Card Box

13. מסיבת סיום מסיבת קישוט

כאשר בחרתם את האוכל ואת תפאורה, אתה צריך לחשוב על איך להציג את כל זה. הנה דוגמה מדהימה של איך לקשט מסיבת סיום. יש בלונים, קישוטים כוכב, נושאים הסיום על השולחן ועוד. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה עבור המפלגה שלך.

רעיון של מזל טוב

14. מסיבת סיום או טובות

אתה יכול ג 'אז צנצנות לעשות קישוטים מגניב. כאן יש לנו שלושה צנצנות כי כבר מקושט עם כובעים מדבקות ומדבקות. אתה יכול ליצור משהו דומה עם קנקנים קנה או שאתה יכול למחזר כמה מן הבית שלך. עבור כובעים אתה יכול לקנות אותם או להשתמש הדרכה מקוונת לעשות קצת. אתה יכול לשים משהו אלה ולהשתמש בהם כמו קישוטים או טובות צד.

סיום לימודים Cap Jars

15. מסיבת סיום הזמנות

אם מזג האוויר הולך להיות נחמד או שאתה גר איפשהו מקום שמש יש לשקול BBQ הסיום. מסיבת חוצות כמו זה יהיה כיף לכל האורחים ואת האוכל יהיה נהדר מדי. זה גם רעיון טוב אם אתה לא רוצה הרבה אנשים בבית שלך. אתה יכול אפילו לשלוח הזמנות חמודות כאלה.

סיום לימודים Party Invitations

16. קנקן זיכרון

לאחר מכן, יש לנו רעיון צנצנת זיכרון. השאירו את הצנצנת על השולחן ואז האורחים יכולים לרשום את הזיכרון האהוב עליהם עם הבוגר. אלה קל לעשות וכולם יאהבו את הרעיון. אחרי המסיבה, הבוגר יכול לקרוא את הזיכרונות ולשמור אותם כתזכורת על הזמן המיוחד בחייהם.

שֶׁלְךָ Favorite Memory With the Grad Jar

17. כיף חכם עוגיות רעיון

הרעיון הבא שלנו הוא פשוט ומהנה. על שולחן המזנון אפשר לקבל מגש של עוגיות עם שלט שאומר עוגיה חכמה. הבאנו רעיון דומה מוקדם יותר בפוסט אבל זה רק עוד דרך להציג את העוגיות. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה!

סיום לימודים Party Smart Cookie Food Idea

18. גראד בלונים ותצלומים

אם אתה רוצה עיצוב פשוט אבל משמעותי אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. יש כרזה בלון עם #grad ומטה הוא שנת הסיום עם תמונות. זהו רעיון כיף כי הבוגר יאהב. אתה יכול להיות יצירתי עם זה ולבחור כל בלונים ותמונות.

גראד Balloons and Photos Idea

19. עוגת עתיד מזהיר

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון עוגת סיום הלימודים. במקום כובע הסיום הקלאסי זה נראה כמו לוח אות אופנתי. הלוח קורא עתיד מזהיר. עוגה כזאת תהיה מושלמת לכל גראד מסוגנן. אתה יכול ליצור מחדש עוגה דומה עם כל הצבעים וכל ציטוט.

סיום לימודים Party Cake Idea - Bright Future

20. ספר אורחים פעילות רעיון

ספר אורחים הוא רעיון נהדר לאירוע מיוחד כמו סיום הלימודים. כל אורח יכול לחתום על הספר ולהשאיר לו מסר קטן. אתה יכול לקבל ספר כזה או להתאים אישית אחד פשוט. ספר יהיה תזכורת גדולה של המפלגה וכל מי שנכח.

אוֹרֵחַ Book Graduation Party Idea

21. סיום ג 'ילו יריות

אחרון ברשימה שלנו הם אלה יריות כיף ג 'לו. אתה יכול לעשות כל jello טעם עבור אלה. זה רק דרך מהנה להציג קינוח. אלה יהיו מושלמים למסיבת ברביקיו. אתה יכול לעשות את זה בכל צבע ולהוסיף את הכיתה או פשוט להשאיר אותם פשוט. אולי אפילו יש קישוטי כובע הסיום.

סיום לימודים Party Jello Shots

אנו מקווים שמצאת את הרעיונות המושלמים למסיבה שלך!

No Replies to "21 הטובים ביותר מסיבת סיום קישוטים ורעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 + = 76