21 מסיבת סיום רעיונות כל גראד יאהב

 11. דיפלומה מרכז

הנה מרכז עם סגנון. זה כולל כובע גראד, ספרים, תעודה אגרטלים חמודים. משהו כזה ייראה מדהים בכל שולחן. אתה יכול להוסיף ספרים שונים או כמה חתיכות אחרות חתיכות כמו תמונות כדי להפוך אותו ייחודי.

דיפלומה and Grad Cap Centerpiece Idea for Graduation Party

12. עוגת חתונה

כובע הסיום הוא העיצוב המושלם עבור עוגה! זה עוגה מדהים נראה טוב מכדי לאכול. אתה יכול לקבל את הכובע בכל צבע יש המילים שלך הוסיף. זהו מקום נהדר להתחיל השראה עוגה. האורחים והבוגרים יאהבו עוגה כזאת.

סיום לימודים Cap Cake for Graduation Party

13. צלחות המפלגה

אם אתה רוצה ללכת על כל נושא הסיום ואז לבדוק את לוחות המפלגה פאב. צלחות לבוא בזהב וכסף עם בחירה של הכיתה של 2017 או כובע הסיום. צלחות כאלה ייראו אפי על שולחן מזנון.

סיום לימודים Theme Plates for Party

14. ברכות מזל טוב

יש לנו עוד דרך jazzy לקשט עם בלוני זהב. נסה ליצור עיצוב באנרים עם המילה מזל טוב. זה פשוט כיף וקל להפוך את החדר כמו נחמד. אתה יכול לקבל אותו על שולחן האוכל שלך ככה או בחדר אחר.

מזל טוב Balloon and Table Party Idea

15. גראד קנדי ​​קנדי ​​ומשקאות

כמו פרויקטים של חפצי אמנות ודיי? אז זה מושלם בשבילך. נסו לתת את האוכל, ממתקים ושותה מהפך עם כובעים גראד. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כרטיס שחור. זה רק חמוד וקווירקי דרך לקשט למסיבה. האורחים שלך יאהבו את אלה.

גראד Cap Candy and Drink Topper

16. קופסת כרטיסי סיום

תיבות כרטיס נהדרות שיש באירועים מיוחדים. זוהי דרך עבור האורחים שלך לחלוק את מיטב איחולי. אתה יכול לקבל כרטיס הצהרה במסיבת סיום. קח השראה זה אחד. אתה יכול לקבל כל ערכת צבעים ואפילו מקל על מכסה הסיום. ליצור משהו זה יהיה וואו.

כַּרְטִיס Box Idea for Graduation Party

17. צנצנת זיכרון

דרך נוספת לזכור את הזמנים הטובים היא עם צנצנת זיכרון. זוהי דרך מהנה לחלוק זיכרונות בין חברים ובני משפחה. לא רק שזה ייראה מדהים במסיבה אבל זה יהיה נהדר עבור גראד להביט אחורה בשנים הבאות.

זיכרון Jar Idea for Graduation Party

18. מפיות סיום

מחפש דרך יצירתית לקשט את השולחנות ואז לבדוק את המפיות האלה! אלה קשרים מפיות funky יכול לקשט מפיות וסכו"ם. אתה יכול לקבל את אלה אישית בכל שם ובצבעים רבים. אם אתה קצת ערמומי אתה יכול אפילו לעשות משהו כזה בעצמך.

סיום לימודים Napkin for Graduation Party Idea

19. משאית משקאות

הנה משהו יוסיף מגע אופנתי לטקס מסיבת הסיום שלך. מנשא יין מעץ. זוהי דרך מגניב וייחודי לשים יין על השולחנות. אתה יכול לקבל אחד כזה עם הודעת סיום מיוחדת. אתה יכול אפילו ללכת על אחד עושה בעצמך. לשים קצת צבע על המוביל רגיל ויש לך המרכזי אופנתי.

יַיִן Carrier Centerpiece or Gift Idea for Graduation Party

20. עוגת טופר

יש לנו עוד רעיון עוגה נפלאה בשבילך. שים משהו כזה על החלק העליון של עוגה, יהיה לך עוגה כי יהיה וואו. יש לו הכל עוגה הסיום הצרכים. אתה יכול לשמש השראה עבור עיצוב משלך.

מזל טוב Cake Topper for Graduation Party

21. שוקולד

אחרון ברשימה שלנו הוא אלה שוקולד שוקולד מדהים. אלה מכסים תכונה מגילות מותאמים אישית. מבחר של שוקולדים כמו זה יהיה נהדר במסיבה. Chocs לא רק נראה fab אבל יהיה טעם טוב! מה עוד אתה יכול לרצות. האורחים יאהבו את אלה!

סיום לימודים Chocolate Party Idea

אנו מקווים שמצאת את רעיונות המפלגה המושלמים. לכל הבוגרים שם ברכות!

No Replies to "21 מסיבת סיום רעיונות כל גראד יאהב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =