21 ייחודיות כלולות מקלחת כל נושא כלה יאהב

11. Boho חיצוני מקלחת כלות

אם אתה נתקל מקלחת כלה בקיץ או אם יש לך מזג אוויר טוב, ואז לשקול שיש מקלחת כלולות בחוץ כמו זה. באזור יש שולחנות צבעים, כריות, תפאורה פרחונית, אוהל teepee ואוכל. זה יהיה בחירה מצוינת עבור כלה לעתיד שאוהב פסטיבלים בסגנון בוהמי.

בוהו Outdoor Bridal Shower Theme

12. חמישים גוונים של אפור כלה נושא מקלחת רעיון

חמישים גוונים של אפור אהוב על פני הגלובוס. לכן, אין זה מפתיע כי זה הפך להיות נושא פופולרי מקלחות כלות ומסיבות אחרות. בכל מקלחת זו כלולות יש תפאורה בהשראת הזיכיון. יש גם כרזות בהשראת הסרט עם השורה המפורסמת מר גריי יראה אותך עכשיו אבל גריי הוחלף שם החתן. זהו רעיון גדול הרעיון שאתה ואת האורחים יכול להיות הרבה כיף עם.

חמישים Shades of Grey Bridal Shower Theme

13. כלולות מקלחת נושאים עבור האביב

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור הכלות לעתיד שאוהבות את כל הדברים יצירתיים, יפים ו quirky. כאן יש לנו שולחן עם תפאורה מטריה. דקור כזה יתאים לכל מקלחת, במיוחד מסיבות תה. אתה יכול לבחור מטריות עם כל דפוס ובכל צבע. אולי אפילו שמשיות טרופיות במקום למקלחת החוף ומקלחות טרופיות. השתמש בתמונה בהשראת נושא רומנטי, מסיבת תה.

שֶׁל כְּלוּלוֹת Shower Theme for Spring

14. אליס בארץ הפלאות נושאים

נושא פופולרי נוסף הוא אליס בארץ הפלאות. עם נושא זה אתה יכול ליצור מסיבת תה בסגנון quirky מקלחת כלה. אתה יכול לקשט את המקום או אזור עם שעונים, לשתות אותי, ורדים ועוד. השתמש לשתות אותי תוויות על כוסות תה או קוקטיילים ולהוסיף לאכול סימנים לי לעוגות שלך מטפלת.

אליס in Wonderland Bridal Shower Theme

15. כפרי כלה נושא מקלחת

רבים בוחרים נושא כפרי לחתונה שלהם. למה לא יש מקלחת כלולות שלך כפרי מדי ?! זה כזה נושא יפה מלא של צמחים, פרחים ועיצוב טבעי. הנה דוגמה מדהימה של איך לקשט חדר באופן כפרי. אתה יכול לקחת השראה מזה וליצור חדר כפרי מדהים שלך.

כַּפרִי Bridal Shower Theme Idea

16. פשוט כלה מקלחת רעיון

אולי אתה לא רוצה הרבה צבעים, פרחים מהומה. אם זה המקרה, שקול פשוט ורומנטי. אתה יכול פשוט להוסיף ורדים באגרטלים ברחבי החדר. יש הגדרות שולחן אלגנטי ואוכל יפה. כפי שאתם יכולים לראות, ורד לבן פשוט על צלחת לבנה נראה מדהים. אתה יכול להשתמש בנושא זה למקלחת שלך.

פָּשׁוּט and Romantic Bridal Shower Theme

17. ייחודיות Unicorn כלולות נושא מקלחת

חדקרנים נאהבים על ידי אנשים בכל הגילאים. אז, למה לא צריך כלולות חד פעמי מקלחת כלה ?! מקלחת המשתמשת בחד הקרן תהיה מהנה, תוססת, יצירתית וייחודית. כל אורח ייהנה מהאירוע. האפשרויות עבור מזון, משקאות ועיצוב הם אינסופיים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה!

חַדקֶרֶן Bridal Shower Idea

18. וינטג מקלחת כלה רעיון

לאחר מכן, יש לנו נושא אלגנטי וינטאג '. נושא זה הוא על השימוש בעיצוב מן העבר כדי ליצור מקום יפה כלולות מקלחת. נסו לבחור כלי שולחן זה נראה מיושן ולוודא שיש לך פרחים על השולחן. מקלחת כזאת היא מושלמת עבור כלה אוהבת וינטאג 'להיות.

בָּצִיר Bridal Shower Theme Idea

19. אלגנטי מקלחת נושאים כלה

מקלחת כלה היא הזדמנות מושלמת לחגוג בסגנון ואלגנטיות. לכן, בעת בחירת נושא ועיטורים, לשקול משהו זוהר. שולחן צד זה כולל שולחן יוקרתי עם פרחים לבנים ובלינג. משהו דומה היה נראה מדהים לכל מקלחת כלולות.

אֵלֶגַנטִי Bridal Shower Theme

20. אופנתי מקלחת כלה רעיון עם רוז זהב

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור כלות אופנתי כמו לשמור על זה פשוט קלאסה. זה זהב ורדים מסוגנן נושא שחור. ניתן ליצור טבלאות מדהימות ואזורי צד עם ערכת צבעים זו. זה יאפשר כל כלה לעתיד כדי לחגוג בסגנון. אתה יכול לשאול את האורחים להתלבש עם לוח צבעים מדי.

מסוגנן Bridal Shower Idea with Rose Gold

21. כיף ימית כלה מקלחת רעיון

אחרון ברשימה שלנו הוא עוד לקחת על הנושא הימי. אנחנו אוהבים מקלחות כלה ימיות ולדעת כמה הם פופולריים. אז, רצינו להראות דרך אחרת שבה אתה יכול להשתמש בנושא. מקלחת זו היתה מעוטרת באדום תוססת, כחול ולבן. זוהי דרך פשוטה אך נועזת יותר לחגוג מאשר זו שהצגנו קודם לכן. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה חמוד!

כֵּיף Nautical Bridal Shower Idea

אנו מקווים שמצאתם את נושא המקלחת המושלם!

No Replies to "21 ייחודיות כלולות מקלחת כל נושא כלה יאהב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    67 − 66 =