21 מדהים רעיונות קעקוע קטן לנשים | insightyv.com

21 מדהים רעיונות קעקוע קטן לנשים

11. סחלב פרחוני

אנקלט פרחוני הוא רעיון קעקוע יפה. משהו כזה הוא נהדר עבור הקיץ כפי שאתה יכול להראות אם את עם הנעליים היפות שלך. הפרחים על עיצוב זה הם כל כך עדין ונשי. זהו עדין לקחת על סגנונות anklet נועז ולא לצאת של סגנון.

קָטָן Floral Anklet Tattoo Idea for Women

12. די לב קעקוע

לבבות הם סמל חמוד. לב קעקוע כזה הוא בחירה מצוינת אם אתה מחפש רעיון דיו קטן. אתה יכול אפילו ללכת קצת יותר קטן או גדול יותר. עם עיצוב מינימלי כזה יש מקום להיות יצירתי. זה חתיכת יפה כי ייראה יפה על כל בחורה.

קָטָן Heart Wrist Tattoo Idea for Women

13. צוואר קטן קעקוע

האחורי של קעקועים הצוואר הם אופנתיים מאוד. אנחנו אוהבים איך זה יכול להיות מכוסה השיער שלך או העליון ואז יכול להיות מוצג כאשר אתה בוחר. זה קעקוע אייל יפה. זה יכול לייצג כוח להיות מנהיג של החפיסה. דבר אחד הוא בטוח שאתה תהיה מובילים את חבילת אופנה עם עיצוב כזה.

קָטָן Antler Neck Tattoo Idea for Women

כוכב הכוכבים

הכוכבים הכוכבים בשמי הלילה הם פשוט מדהימים. לכן, אין זה מפתיע כי אמנים היו בהשראת אלה כדי ליצור קעקועים מדהימים. קעקוע כזה מגניב ומסוגנן. אתה יכול לעשות את זה ייחודי לך על ידי בחירת הכוכב האהוב עליך.

קָטָן Star Constellation Tattoo Idea for Women

15. יד קעקוע

קעקועים יד יכול להיות גדול מודגש. הנה דרך יש קעקוע ביד עם עיצוב קטן ועדין. ציטוט בגופן יפה בצד היד סופר אופנתי ייראה נהדר כל בחורה. אתה יכול לקבל כל ציטוט שיש לו משמעות בשבילך.

ציטוט Hand Tattoo Idea for Women

16. פרפר יפה

פרפרים הם יצורים יפים שהופכים רעיונות אלה עיצוב פופולרי. אנחנו אוהבים את הבחירה הבאה כי זה מראה שאתה יכול לקבל קעקוע קטן אבל לא צריך להתפשר על פירוט. אתה עדיין יכול לקבל את דפוסי מדהים ומורכב על חתיכה קטנה יותר. זה אחד נותן לנו קנאה קעקוע רציני!

פַּרְפַּר Tattoo Idea for Women

17. סרט ציטוט

סרט ציטוטים וסמלים הם רעיונות קעקוע מדהים. זוהי דרך לכבד את הסרט האהוב עליך וגם מראה את זה לאנשים אחרים. משהו כזה הוא נקודת דיבור גדולה. זה לא חייב להיות סופר ברור, אתה יכול לקבל ציטוט פשוט כמו זה הארי פוטר קעקוע.

סרט Quote Small Tattoo Idea for Women

18. רוזה עדין

ורדים עדינים ויפים מאוד. זה עיצוב קעקוע קטן לוכדת אלמנטים אלה בצורה מושלמת. העיצוב עדין נראה מדהים. משהו כזה הוא נהדר אם אתה לא רוצה להראות את הדיו שלך כל הזמן. זהו עיצוב יפה ונצחית.

עָדִין Rose Tattoo Idea for Women

19. קארמה קעקוע

מאמינים בקארמה? ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. זה קעקוע תכונות המפורסם אומר בעיצוב אינפיניטי מדהים. הרעיון בסגנון אינסוף הוא בחירה מצוינת ועושה את הציטוט ייחודי. זה נראה אופנתי הניח על פרק כף היד. אתה יכול לקבל משהו כזה מקועקע על חלק אחר של הגוף.

קארמה Small Tattoo Idea for Women

20. קעקוע ירך קטן

קעקועים ירך הם לעתים קרובות חתיכות גדולות מאוד המכסים את הירך. אם אתה אוהב את סגנון הירך קעקוע אבל לא רוצה עיצוב כל כך גדול ואז לבדוק את זה. זה סוסון קטן מדהים נראה נהדר על הירך והוא יכול להיות מוצג כאשר לובש מכנסיים קצרים. זה קעקוע קטן זה נקודת התחלה מצוינת. זה יכול אפילו להוסיף בעתיד.

קָטָן Seahorse Thigh Tattoo Idea for Women

21. דיו החברים הכי טוב

החבר הכי טוב דיו הפך פופולרי מאוד. זוהי דרך מהנה לך ואת bestie שלך ​​להתאים. אנחנו אוהבים את זה מבטיח עיצוב פינקי. זהו סמל מבטיח להישאר חברים. אתה יכול לקבל את זה במקום כלשהו על הגוף. יש הרבה קעקועים חבר הכי טוב אבל זה אחד מגניב וייחודי.

הטוב ביותר Friend Pinky Promise Tattoo Idea for Women

אנו מקווים למצוא כמה השראה לך דיו הבא!

No Replies to "21 מדהים רעיונות קעקוע קטן לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 6