21 רעיונות יצירתיים גלישת רעיונות לחג המולד | insightyv.com

21 רעיונות יצירתיים גלישת רעיונות לחג המולד

אז, מצאת את המתנה המושלמת חג המולד אבל איך אתה הולך לעטוף את זה? אריזות מתנה חשוב מאוד. כאשר מישהו מקבל משהו כי הוא עטוף יפה, הם יאהבו את זה לפני שהם לפתוח אותו. לא רק זה אבל הוא מראה כי הם מיוחדים, ואתה עשית הרבה מאמץ. כדי לעזור למתנות שלך להתבלט מתחת לעץ מצאנו 21 רעיונות גלישת מתנה לחג המולד. יש לנו משהו לכולם תוססת וחגיגית פשוטה ומסורתית.

1. רודולף מתנה Wrappings

בהתחלה יש לנו את זה רודולף מתנה לעטוף. Rudolph נייר נמצא כמעט בכל מקום אבל זה רעיון מראה איך אתה יכול ג ‘אז שלך ולהפוך אותו ייחודי. מתנה זו הושלמה עם סרט אדום, מחרוזת שחורה דקה, סרט אדום ולבן ואיילים מעץ. אתה יכול ליצור את המראה הזה רק עם הסרט לצרף קשת או לנסות לשחזר את כל זה.

רודולף Gift Wrap

2. חגיגה אורנג ‘מתנה לעטוף רעיון

תפוזים הם חגיגיים מאוד, אלה משמשים מזון, שתייה כמו קישוטים. ניתן גם להוסיף את הפרי לעטיפות מתנה שלך. מתנה זו היתה עטופה בנייר, והיא הסתיימה עם סרט סתום, חוט חום, פרוסה כתומה מיובשת וכוכב של כריסטמסי. אתה יכול לראות איך כתום מיובש רק נותן מתנה תוספת לגמר מיוחד. אתה יכול לקנות תפוזים מיובשים באינטרנט ואתה יכול לשים אותם עם כל נייר גלישת וסרט.

חֲגִיגִי Orange Gift Wrap Idea

3. טרטן מתנה גלישת סרטים

לאחר מכן, יש לנו רעיון מתנה פשוט אך מיוחד. המתנות היו עטופות בנייר לבן עם סרט טרטני. הטרטן נראה מאוד Christmassy וזה יהיה ג ‘אז פשוט נייר. אתה יכול לשים את הסרט הזה עם כל נייר, אבל היינו ממליצים לבן, אדום או ירוק.

טרטן Gift Wrap Ribbons

4. DIY עץ חג המולד נייר

כמו מלאכת יד? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. מאמר זה צבוע עצי חג המולד על כל זה. אתה יכול ליצור משהו כזה בבית. כל מה שאתה צריך הוא גליל של נייר חום, צבע בצבע על פי בחירתך חותמת. יש כל כך הרבה דרכים לעשות חותמות, מתוך חותמות תפוחי אדמה כדי חותכי עוגיות כדי בולים crafting. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות כדי להיות יצירתיים!

עשה זאת בעצמך Christmas Tree Paper

5. מודגש אדום וירוק

אם אתה אוהב צבעים חגיגיים אז זה לעטוף מתנה בשבילך. המתנות האלה היו עטופות בנייר אדום מודגש ונגמרו בסרט ירוק. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה Christmassy, ​​קל לשחזר את המתנות שלך יבלוט מכל השאר.

נוֹעָז Red and Green Christmas Wrapping

6. חמוד כריסטיאסי עטיפה

יש כל כך הרבה כיף דרכים יצירתיות לעטוף את המתנות שלך. הבחירה הבאה שלנו כוללת חמישה רעיונות חגיגיים וייחודיים. כל אחד הוא די פשוט לעשות, אתה יכול לעשות רק אחד או יש ללכת על כולם! מקל סוכריות ממתק הוא סופר חמוד האדם יכול לאכול את המקלות ממתק. יש הרבה הדרכות כדי לעזור לך עם מזחלת.

חָמוּד Christmassy Wrappings

7. טרנדי חג המולד גלישת רעיון

יש מתנה עבור מישהו מסוגנן? אז זה הרעיון הבא בשבילך. מתנה זו כבר עטופה בנייר צבעי חיל הים ונחושת וסיים עם מגוון של סרטים. העיתון הוא מגניב כי יש לו את העיצוב כוכב היית רואה על מגשרים חגיגית, אבל זה נראה אופנתי.

טרנדי Christmas Wrapping Idea

8. עטיפת מתנה חגיגית

הרעיון הבא שלנו מראה איך אתה יכול לעשות את המתנות שלך נראה נוסף Christmassy. העיתון הוא מאוד חגיגי, ואתה יכול לקנות נייר כזה בחנויות רבות. כדי לעשות את זה ייחודי המתנה כבר סיים עם סרט, קרניים, פירות יער ועוד. תוספות כמו אלה פשוט להפוך את המתנה שלך נראה מיוחד ואתה יכול ליצור מחדש את זה או להוסיף את היצירות שלך.

חֲגִיגִי Gift Wrap

9. נייר רב גלישת רעיון

כאשר יש לך מתנות רבות לעטוף אתה עשוי להתפתות רק לעטוף את כולם בדפוס אחד עם גליל אחד. במקום לעשות את זה למה לא לעטוף את רוב המתנות שלך בעיתונים שונים. התוצאה תיראה חגיגית ואופנתית. לא רק זה, אבל כאשר מתנות עטופות בנייר אחר זה נראה כאילו יש יותר מהם! זה win-win.

רַב Paper Wrapping Idea

10. עץ חג המולד ורצועת הכלים

מחפש רעיונות ייחודיים? אז זה יכול להיות בשבילך. מתנה זו כבר לשים בתוך קופסה שחורה, היה מעוטר בסרט עץ עץ. שחור הוא לא צבע חג המולד המסורתי, אבל זה נראה מדהים עם סרט אדום. אתה יכול להשתמש בנייר שחור במקום בתיבה וכל סרט.

חַג הַמוֹלָד Tree and Ribbon

No Replies to "21 רעיונות יצירתיים גלישת רעיונות לחג המולד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =