21 רעיונות חתונה באביב אתה רוצה לגנוב

מתכנן לקשור את האביב הזה באביב? אז אתה במקום הנכון. אנחנו יודעים שארגון חתונה הוא לא משימה קלה. יש כל כך הרבה מה לחשוב על השמלה לאורחים ועוד. אז, עשינו כמה מחקר בשבילך יש להרכיב רשימה של רעיונות כדי לקבל השראה. כל אלה יהיו הדרך המושלמת להוסיף מגע ייחודי לחתונה באביב שלך.

1. שמור את התאריך

עם אינסופית לשמור את כרטיס עיצובים תאריך זמין, איך אתה בוחר את האדם הנכון? ובכן לנסות לשמור את זה פשוט. בחר כרטיס המציג בבירור את השמות שלך ואת תאריך הטקס שלך. בחר ערכת צבעים שמתאימה לנושא שלך. כמו כרטיס זה תכונות פרחים צהובים תוססים אשר נותנים לו האביב האביב יפה.

תוססת Yellow Floral Save the Date Cards for Spring Wedding

2. שיער כלה פרחוני

יש כל כך הרבה דרכים מדהימות לסגנון השיער שלך ליום הגדול. האביב הוא הזמן של השנה כאשר פרחים גדלים אז למה לא להוסיף כמה פרחים יפים לשיער שלך. לכלה הזאת יש פרחי פרחים מדהימים שיוצרים אמירת אביב אלגנטית.

נופף Bridal Hair with Floral Hairpiece for Spring Wedding

3. קווירקי סרט

שיער פרחוני הוא מאוד פופולרי במיוחד במהלך האביב והקיץ. אם אתה רוצה משהו קצת יותר ייחודי ואז לבדוק את הכלה הזאת! ראש הכלה היפה שלה מותאם לחברתה בעלת ארבע רגליים. זהו רעיון חמוד וקווירקי שעושה את החלק האהוב שלך לחיות מחמד של היום המיוחד.

תוֹאֵם Bride and Pet Floral Headband for Spring Wedding

4. האביב חתונה השמלה השראה

בחירת השמלה היא אחת המשימות הגדולות ביותר של תכנון החתונה. יש כל כך הרבה סגנונות לבחירה. מסורתי, שיק או משהו ייחודי. כל זה תלוי בטעם האישי אבל כאשר מסתכלים על שמלות חתונה באביב נתקלנו יופי זה. זה שילוב של כל הדברים האלה הוא חתך נמוך ללא שרוולים. מה שהופך אותו מושלם עבור מזג האוויר חם - זה השראה יפה אם לא בחרת את השמלה שלך עדיין!

לבן Wedding Dress Inspiration for Spring Wedding Ceremony

5. קישוטים אלגנטיים

אתה יודע מתי האביב הוא באוויר. פרחים צומחים, השמים נראים כחולים וחיות הבר מתעוררות. למה לא להיות בהשראת אלמנטים אלה כדי ליצור תכונה מעוטר על השמלה שלך בדיוק כמו זה. זה יוצר מראה אתרי מושלם עבור האביב. יהיה נהדר על שמלות שושבינה!

מְיוּפֶּה Floral Gown for Spring Wedding Dress Inspiration

6. כרטיסי מקום Eggcellent

האביב הוא העונה של התחלות חדשות וחג הפסחא. אם החתונה באביב שלך הוא סביב חג הפסחא למה לא צריך קצת כיף עם אלה קלפים מקום פגז ביצה. לא רק אלה הם חמודים ו quirky אבל גם לחסוך לך קצת כסף. אתה יכול אפילו להפוך אותם בעצמך, מושלם עבור crafter.

ביצה Shell Place Cards for Spring Wedding

7. סירה רוכב

כאשר מחפשים מקום החתונה, זוגות רבים מחפשים משהו ציורי. אלה מקומות יפים לפעמים כוללים אגם. אתה יכול לעשות את רוב מזג האוויר באביב ויש לי סירה יפה זמין בדיוק כמו שני אלה. לא רק זה כיף פעילות עבור כל המפלגה, אלא גם ליצור הזדמנויות צילום מדהים.

סִירָה Ride Spring Wedding Idea

8. בר סירה

הרעיון הבא שלנו ממשיך עם נושא הסירה אבל עם טוויסט קטן. סירה זו היא לא עבור שיט זה לשתייה. אנו מציגים בפניכם את בר הסירות, עבור חברי המפלגה שרק רוצים להירגע עם משקה ביד. זוהי דרך ייחודית לספק כיבוד עבור חתונה באביב / קיץ החתונה. מושלם עבור אנשים שאוהבים את המים ואת אלה שלא.

סִירָה Bar for Spring and Summer Weddings

9. עוגת שואוסטופר

כל חתונה צריך עוגה כי יהיה וואו. זה צריך לטעום נהדר נראה נהדר כמו יהיו אינספור התמונות של זה להיות לחתוך. יש כל כך הרבה עיצובים עוגה אבל כפי שהוא באביב לשקול עוגה פרחונית כמו זו. עוגה זו יש פרחים יפים מושלם עבור הזמן של השנה ונראה מדהים. כמעט טוב מכדי לאכול ....

פִּרחִי Wedding Cake for Spring Wedding

10. עוגת חתונה Box

כאשר היום מגיע לקצה, לתת לאורחים שלך קופסה קטנה מפוארת לקחת הביתה עוגה. תיבות אלה חמודים מאוד הם תזכורת גדולה של היום. אתה יכול ג'אז אלה כדי להתאים את הנושא שלך אם אתה רוצה. נסה להוסיף פרחים, גבישים ועוד. הרעיון הוא פשוט כי ניתן ליצור מחדש עם זאת אתה רוצה.

עוגה Boxes for Spring Wedding

No Replies to "21 רעיונות חתונה באביב אתה רוצה לגנוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 20 = 22