21 תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון | insightyv.com

21 תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון

11. דלעת

לאחר מכן, יש לנו רעיון תלבושות יצירתי מאוד. זה אמא ​​להיות יש לה את הבליטה צבועה עם עיצוב דלעת. ציור הוא דרך מצוינת להתלבש הבליטה שלך כמו שיש כל כך הרבה עיצובים שונים שאתה יכול לקבל. זה נראה מפחיד ומהנה עבור כל מסיבת ליל כל הקדושים. זה יהפוך הזדמנות צילום חמוד, זה משהו שאתה יכול לזכור.

דלעת Bump for Halloween Costumes for Pregnant Women

12. מצחיק אבוקדו תלבושות

אם אתם מחפשים משהו ייחודי ויצירתי אז לבחור הבא הוא בשבילך. האמא הזאת התלבשה כמו אבוקדו, והבליטה שלה היא זרע האבוקדו. משהו כזה הוא נהדר אם אתה רוצה להשתעשע עם התחפושת שלך רוצה להביא הומור ליל כל הקדושים. זוהי תלבושת פשוטה בעלות נמוכה שכולם יאהבו.

מצחיק Avocado Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

13. גבשושית התלבושת קדימה

לאחר מכן, יש לנו תחפושת חמוד כי ניתן ללבוש כמו זוג או סולו. הוא כולל את אמא לובשת כובע קשה עם המילים בייבי bump או החולצה שלה בעוד אבא בונה יש סימן זהירות התינוק הבליטה. זוהי תחפושת מהנה וייחודית. אתה יכול ללבוש סולו זה רק לוודא שאתה נושא את השלט.

מַכָּה Ahead Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

14. תחפושת פורץ

הנה עוד לבחור זה מראה לך שאתה יכול ללבוש תחפושת לידה עבור ליל כל הקדושים מבלי להפוך את הבליטה התכונה העיקרית. אמא זו להיות יש שמלה פשוטה, תיק השלל המסכה כדי ליצור תלבושת פורץ. זה תחפושת קלה כי ייראה נהדר בכל מפלגה.

פּוֹרֵץ Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

15. קנגרו חמוד

אם אתם מחפשים משהו חמוד, אז לבחור הבא הוא בשבילך. אמא לבושה כמו קנגורו קנגורו התינוק ממוקם מעל הבליטה. זוהי דרך מקסימה להראות שאתה נושא תינוק. זה פשוט ליצור מחדש יעשה פרוייקט גדול D.I.Y.

חָמוּד Kangaroo for Halloween Costumes for Pregnant Women

16. ויני הדוב תלבושות

זה הרעיון הבא עושה את המרב את הבליטה עגול. האמא הזאת התלבשה כמו פו הדוב. זה תחפושת חמוד כי יכול להיות מחדש בדרכים רבות. אם אתה רוצה זוגות תלבש את החצי השני שלך יכול להתלבש כמו דמות אחרת.

ויני the Pooh Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

17. מיסטיקן Unicorn תלבושות

Unicorns הם מגמה ענקית עבור 2017. לא רק זה אבל אלה הם יצורים מיסטיים ולכן הם מושלמים ליל כל הקדושים. אם אתה בהריון, לתת תלבושת שלך מבט ייחודי על ידי הוספת קרן קרן חד פעמית מעל הבליטה התינוק. זה מראה שאתה חד קרן קסום בהריון. זה פרוייקט נהדר D.I.Y וכולם יאהבו את התחפושת שלך.

מיסטי Unicorn Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

18. השלד זוגות תלבושות

אם אתה אוהב את השלד העליון מ קודם לכן בפוסט, אז אולי אתה אוהב את זה. זה העליון שלד יש תינוק השלד מעל הבליטה עם המילים boo. זוהי דרך חמוד מפחיד להתלבש לך את הבליטה. אתה יכול גם לקבל אבא חולצה. שלו הוא יותר הומוריסטי וכולל בירה פיצה פיצה.

שֶׁלֶד Couples Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

19. צוענים וכדור קריסטל

תן לך את הבליטה שלך מבט קסום זה ליל כל הקדושים על ידי לובשת צועני כדור בדולח. התלבושת הצוענית יהיה קל לשחזר. אתה יכול ליצור מראה צועני ייחודי שלך לצייר את הבליטה כמו כדור בדולח. זוהי דרך יצירתית נוספת לצייר את הבליטה שלך ליל כל הקדושים.

צועני and Crystal Ball for Halloween Costumes for Pregnant Women

20. מצחיק Gumball תלבושות

אנחנו אוהבים את הבחירה הבאה! האמא הזאת הפכה את התינוקת שלה למכונת גיימבל. זה רק דרך מהנה ויצירתית להתלבש הבליטה שלך. תחפושת כמו זה הוא פרויקט נהדר D.I.Y כך הוא מושלם עבור moms שאוהבים מלאכת יד. זה בעלות נמוכה חמוד.

מצחיק Gumball Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

21. גברת פוטס תלבושות

אחרונה ברשימה שלנו היא בגד ייחודי של גברת פוטס. האמא הזאת התלבשה ואת הבליטה שלה כמו קומקום התה של הסרט והחיה. אנחנו אוהבים איך היא הפכה את הקסם הזה לתוך תחפושת הלידה המושלמת. אתה יכול ליצור משהו כזה בעצמך די בקלות.

גברת Potts Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת תחפושות ליל כל הקדושים שלנו לנשים בהריון!

No Replies to "21 תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8