21 יצירתי כלולות מקלחת לטובת רעיונות

כל מקלחת כלה צריך טובות. כלולות מקלחת טובות הם מתנות קטנות להגיד תודה לכל מי השתתף, והם יכולים להיות מזכרת של האירוע המיוחד. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לתת מתוך בשפתון לצמחים. כדי לעזור לך מצאנו 21 כלולות מקלחת רעיונות לטובת. יש לנו משהו עבור כל אחד מן טובות ייחודי מתנות יופי.

1. ייחודי כלולות מקלחת טובה רעיון

הראשון ברשימה שלנו הוא זה מנות חמוד סופר של זרעים. את הזרעים ניתן להתאים אישית ולקרוא "צפה אהבה לגדול". זה רעיון נהדר כי טובה תימשך זמן רב לאחר המקלחת נגמר. אתה יכול לקנות את הזרעים האלה ואחרים מחנות Etsy IzzyandLoll.

שעון Love Grow Seeds for Bridal Shower

2. חמוד יין קמעות

לאחר מכן, יש לנו כמה קמעות יין מדהים. הקסמים מעוצבים כמו לב ויש להם גבישי צבע שונים. אלה הם חמודים וייחודיים. אתה יכול לבחור קסם צבע שיתאים לכל אורח. אם אתה אוהב מלאכת יד ועשיית תכשיטים, אתה יכול אפילו לעשות כמה מהם בעצמך.

חָמוּד Wine Charm Favors

3. יצירתי מנטה כדי להיות רעיון טוב

אם אתה רוצה טובות יצירתי, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו מנטה כי כבר להציב מנות אישית. החבילה קוראת "מנטה להיות" עם שמות הכלה והחתנים יחד עם התאריך. זהו רעיון מהנה וקווירקי שכל האורחים יאהבו. אתה יכול לרכוש אלה מ FavorsOfLove החנות Etsy.

יְצִירָתִי Mint To Be Bridal Shower Favor Idea

4. נרות ורודים

כולם אוהבים נרות. אז, למה לא לתת נרות כמו טובות. עם נרות אתה יכול לבחור מתוך צבעים שונים וריחות שונים. אלה נרות ורודים תהיה בחירה יפה. צבע ורוד רך מתאים את הנושא הרומנטי של החתונה.

יפה Pink Candles

5. תיבת מתנה יפה רעיון

זה לא רק לטובת אתה צריך לחשוב על אלא גם איך תציג את זה. אתה יכול לבחור קופסת מתנה יפה כמו זה. הקופסה הכחולה וסרט לבן נראים מסוגננים ומפנקים. אתה יכול לבחור תיבות דומות בצבעים שונים עם סרטים שונים.

יפה Gift Box Idea

6. חמוד Cupcake טובות

הרעיון הבא שלנו טובה הם אלה עוגות חמוד בקופסאות. לא רק אלה נראים יפה, אבל כל אורח יאהב את פינוק טעים. אתה יכול לבחור כל טעם עוגה וצבע עם כל זיגוג. אם אתה רוצה פרויקט DIY, אז אתה יכול לעשות את עצמך עוגות.

חָמוּד DIY Cupcake Bridal Shower Favor

7. סבון עבודת יד טובה

סבון בעבודת יד עושה מתנה יפה לכל אירוע, אז אתה יכול לתת סבון כמו טובה כלה מקלחת. אלה סבונים בעבודת יד מן החנות אטסי Milysweddings יהיה מושלם. הסבונים היפים יש תוויות מותאמות אישית כי לקרוא "מן המקלחת שלך" שלך יכול להיות עשוי עם מרכיבים שונים.

עבודת יד Soap Bridal Shower Favor

8. צמיד משאלות ייחודי

תן את מתנת המשאלות עם צמיד רצון. צמידים אלה יש קסם פרח אשר יושב על חוט ורוד. הנמען לובש את הצמיד ועושה משאלה, ולאחר מכן כאשר מחרוזת יש שחוקים משם הרצון שלך צריך להתגשם. זוהי מתנה ייחודית, מהנה ויפה. אתה יכול לרכוש אלה מתוך חנות Etsy TansyBel.

ייחודי Wish Bracelet

9. אישית שפתיים Balms

לאחר מכן, יש לנו בשפתון אישית. אתה יכול לקנות מדבקות מותאמות אישית עבור כל שפתו. אתה יכול לקנות את המדבקות מ Etsy חנות LabelsRus ואתה יכול גם לרכוש את השפתיים בפועל. זהו רעיון פשוט אבל גדול לטובת. כל האורחים היו אוהבים אחד מאלה.

מותאם אישית Lip Balms Bridal Shower Favor

10. שמפניה מיני גלאם

מי לא אוהב שמפניה? הרעיון הבא שלנו כולל מיני בקבוקי שמפניה כי כבר glammed. אתה יכול לקנות עיצובים נוצצים שונים. אלה יהיה נהדר לתת ואם אתה רוצה פרויקטים DIY אתה יכול אפילו להפוך אותם בעצמך.

זוהר Mini Champagne Bridal Shower Favor

No Replies to "21 יצירתי כלולות מקלחת לטובת רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − = 59