21 כיף רווקים משחקים גבירותיי יאהבו | insightyv.com

21 כיף רווקים משחקים גבירותיי יאהבו

תכנון מסיבת רווקות? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 21 משחקים רווקים כיף כי הם חייבים עבור כל צד. יש לנו משהו עבור כולם – מאתגרים selfie כדי ציד נבלות וחידונים. כל אחד מהרעיונות האלה יעזור ליצור מסיבת כיף כי הכלה לעתיד לעולם לא אשכח.

1. שים טבעת על זה משחק

הרעיון הראשון שיש לנו על הרשימה שלנו הוא “לשים טבעת על זה” המשחק. המשחק הזה כרוך כולם מתחילים את הערב עם טבעת תחפושות. אם אתה אומר הכלה או החתונה הטבעת שלך יכול להיות נגנב על ידי אורח אחר. מי שיש לו את הטבעות ביותר בסוף מנצח. זהו משחק מהנה כי הוא פשוט להרכיב וכולם ייהנו.

לָשִׂים a Ring On It Bachelorette Game

2. כמה נשיקות

לאחר מכן, יש לנו רעיון משחק מתוק והוא נקרא כמה נשיקות. עבור המשחק הזה אתה צריך צנצנת של ממתקים או נשיקות עם עטים וכרטיסים ליד זה. כל אורח כותב כמה נשיקות הם חושבים בצנצנת. מי הקרוב ביותר מנצח את כל הנשיקות. זה רעיון משחק פשוט ואורח אחד אפילו יזכה בפרס.

אֵיך Many Kisses Bachelorette Game

3. פונג פרוסקו

עבור הרעיון הבא שלנו בירה פונג יש עדכון שיק. המשחק הזה נקרא פונג פרוסקו. אתה יכול לקנות את המשחק הזה או שאתה יכול להפוך אותו לתוך פרוייקט DIY. אתה צריך כמה משקפיים יוקרה, פרוסקו ואת פינג ping כדורים. זהו משחק מהנה כי הוא מושלם עבור מסיבת רווקות.

פרוסקו Pong Bachelorette Game

4. Selfie האתגר

כולם אוהבים selfie. עכשיו אתה יכול להפוך את התמונות האלה לאתגר. למסיבת רווקות שלך אתה יכול לקבל אתגר selfie. אתה צריך כרטיסי משחק כמו אלה עם רשימה של משימות צילום. כדי לנצח את המשחק תצטרך לקחת כל תמונה כדי להרוויח נקודות. מי שיש לו את רוב הנקודות מנצח. אתה יכול ליצור כרטיסים משלך עם כל האתגרים.

Selfie Challenge Bachelorette Game Idea

5. רווקה תמונה בות

אם אתה אוהב את הרעיון אתגר צילום, אז לבחור הבא הוא בשבילך. כאן יש לנו רווקות תמונה דוכן התוספות. אתה יכול לקבל דוכן צילום במסיבה שלך ליצור תמונות בלתי נשכח ואתה יכול גם להשתמש האביזרים לאתגר selfie שלך. אתה יכול לקנות אביזרים או להפוך אותם בעצמך.

רווקה Photo Booth Props

6. החתן חידון

רבים אוהבים חידון בפאב. אז, כדי לקבל את המפלגה שלך התחיל למה לא לארח חידון על החתן. הכלה לעתיד מוצגת בשאלות על החתן והאורחים צריכים לנחש כמה היא צודקת. זהו משחק מהנה שמקבל את כל המעורבים, היא דרך מצוינת עבור בני משפחה וחברים כדי לקבל לדעת יותר על החתן מדי.

אֵיך Well Does the Bride Know the Groom Game

7. תגיד כן למשחק השמלה

תגיד כן השמלה הוא משחק מאוד פופולרי למסיבות רווקות. כל אורח מקבל לשים לתוך צוותי עם לחמניות טואלט. אז צוותים למנות “הכלה” וליצור נייר טואלט שמלות חתונה עבור אותם ללבוש. מי שיש לו את השמלה המסוגננת ביותר בסופו של דבר מנצח. הכלה לעתיד בדרך כלל בוחרת את הזוכה.

אמר Yes to the Dress Bachelorette Game

8. לנשק את מיס להתראות

לאחר מכן, יש לנו רעיון יצירתי. זה נקרא נשיקה להתראות להתראות. זה כרוך כל אורח מנשק פיסת נייר ולהשאיר הודעה עם שמותיהם. לא רק זה יכול להיות פעילות מהנה, אבל גם את הכלה לעתיד יכול לשמור את זה כזיכרון של היום המיוחד.

נְשִׁיקָה the Miss Goodbye Bachelorette Game

9. חתונה דארס

חובה לכל מסיבת רווקות הוא מעז. הנה יש לנו דוגמה מצוינת בשם dares החתונה. אתה יכול לקנות חבילות קטנות חמודות כאלה או לבוא עם משלך dares. כך או כך אלה יהפכו את המפלגה כיף לילה לזכור.

חֲתוּנָה Dare - Bachelorette Game Idea

10. רודף נבלות ציד

עוד רעיון משחק מהנה הוא ציד נבלות. כל אורח מקבל כרטיס עם כל הדברים שהם צריכים לעשות. מי מרוויח את רוב הנקודות מנצח. אתה יכול לקנות כרטיסים כאלה או שאתה יכול לעשות בעצמך. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה וחושבים מסיבת הרווקות שלך גם.

רווקה Party Scavenger Hunt

No Replies to "21 כיף רווקים משחקים גבירותיי יאהבו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 51 = 55