21 אופנתי מנדלה קעקוע רעיונות לנשים | insightyv.com

21 אופנתי מנדלה קעקוע רעיונות לנשים

קעקועים מנדלה הפכו חייב להיות קעקוע. אלה קעקועים מורכבים תכונה מעגלים יש מראה פרחוני, אולם האפשרויות הן אינסופיות של עיצובים אמן יכול ליצור. מנדלה היא גם קעקוע רוחני, כי הוא אמר לסמל איזון, לידה מחדש, יצירה ועוד. בשל המשמעות ואת האינדיבידואליות קעקועים אלה לעולם לא תצא מן הסגנון. מה שהופך אותו בחירה קעקוע גדול כמו אלה לנצח. זה תמיד יהיה אישי לך וגם ייראה יפה. תסתכל על 21 קעקועים לקבל השראה.

1. קעקוע שורש פרחוני

קעקועים שורשניים כמו זה אחד לעשות הצהרה מסוגנן. זה יותר מאשר רק קעקוע זה כמעט כמו חתיכת יפה של תכשיטים. עוד דבר נהדר על קעקועים פרק כף היד היא שזה יכול להראות את זה כאשר אתה רוצה, אבל גם לכסות את זה.

נשים's Mandala Wrist Tattoo

2. מנדלה רגל קעקוע

קעקועים על הרגליים הפכו פופולריים מאוד – אתה יכול לראות למה זה מנדלה קעקוע הוא פשוט מדהים. זה ייראה נהדר במהלך הקיץ עם סנדלים יפה. קעקוע ברגל הוא אמר להיות כואב אבל זה נראה שווה את זה. אין כאב, אין זכות לזכות?

נשים's Mandala Foot Tattoo

3. צבעי מים בהירים

קעקועים בצבעי מים הם כיף מאוד אמנותית. זה עושה את העור שלך נראה כמו בד. צבעים מרהיבים כמו אלה בקעקוע זה החליטה את העיצוב מנדלה בצורה מושלמת. זו הדרך של צביעה הוא פשוט יפה והוא מושלם עבור האביב והקיץ.

נשים's Bright Watercolor Mandala Back Tattoo

4. צווארון עצם דיו

קעקועים העצם הם אופנתיים מאוד. אתה יכול לקבל את זה במלואו עם ראש קיץ חמוד או פשוט יש הבזק של קעקוע על הצג. זה מוסיף עניין למראה שלך. העיצוב הנשי והפרחוני הוא מדהים!

נשים's Collar Bone Mandala Tattoo

5. פרחוני בחזרה קעקוע

הקעקוע הבא מראה איך אתה יכול להוסיף מילים או ראשי תיבות לתוך העיצוב שלך. אתה יכול לקבל משהו מ יקיריכם את המילים האהובות עליך. זהו עיצוב Funky כי הוא באמת ייחודי. לאחר קעקוע על הגב שלך היא גם בחירה מצוינת אם אתה לא יכול להראות את הדיו שלך כל הזמן.

נשים's Floral Back Mandala Tattoo

6. חצי מנדלה בשתי הרגליים

אנחנו אוהבים את זה קעקוע רגל מסובכת. אתה מקבל שני נראה אחד! שני מנדלבאס חצי יפה וכאשר הרגליים שלך יחד אחד גדול מסובך. יש כל כך הרבה דרכים אתה יכול ליצור מחדש את זה עם אמן הקעקוע שלך.

נשים's Floral Half Mandala on Both Feet

7. עליון זרוע טאט

זה הקעקוע העליון הוא מודגש! זה חתיכת מגניב כי ייראה אופנתי עם כל הדף. יש כל כך הרבה עיצובים זה ייראה מדהים על היד שלך. האפשרויות הן אינסופיות, אפילו לא להתחיל לנו על רעיונות צבע.

נשים's Upper Arm Mandala Tattoo

8. ראש קעקוע

הקעקוע הבא שלנו הוא Trendetters! זהו עיצוב Funky שנראה מגניב וחודשי. העיצוב הוא נהדר ומורכב. זה באמת יצירת אמנות.

נשים's Back of Head Undercut Mandala Tattoo

9. חזרה מנדלה

זה קעקוע האחורי הוא אלגנטי ויש לו vibe glam על זה. יש לה סגנון לוטוס פרחוני מה שהופך אותו עיצוב נשי מאוד. העיצוב ייראה יפה במקומות אחרים על הגוף. זה ייראה מדהים גם עם ציור של צבעי מים.

נשים's Back Mandala Tattoo

10. זרוע פרחונית

זרועות קעקועים הפכו מועדף קעקוע. אלה הם מגניבים ועצבניים. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כי זה נראה כמו פרח אמנותי. זוהי יצירה נועזת ויפה שתתאים לכל נערה.

נשים's Floral Forearm Mandala Tattoo

No Replies to "21 אופנתי מנדלה קעקוע רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 + = 34