21 רוז יפה רעיונות קעקוע לנשים – insightyv.com

21 רוז יפה רעיונות קעקוע לנשים

11. יצירתי יחיד רוז קעקוע

זה קעקוע רגל חמוד תכונות בצבעי מים אחת עלה. זוהי דוגמה אופנתית כיצד הבזקים של צבע להפוך עיצוב קעקוע נראה ייחודי. אתה עדיין מקבל את הצבעים ורדים מסורתיים עם טוויסט טרי ומודרני. אתה יכול לקבל עיצוב כזה מקועקע בכל מקום.

יחיד Watercolor Rose Creative Tattoo Idea

12. ורדים חמודים

קעקועים היפ הם סופר חמוד. עיצוב זה עלה כפול כולל ורדים ורודים מפורט מאוד. קעקועים כאלה הם מסוגנן ונשי. אתה יכול לקבל כל צבע עלה בדיו ככה. אם אתה רוצה משהו arty יש צבעי מים ואם אתה יותר של לנסות מינימליסטי רק דיו שחור.

חָמוּד Double Rose Hip Tattoo Idea

13. רוז ומצפן

הבא על רשימת קעקוע ורדים שלנו זה דיו מצפן אופנתי. הוא כולל ורד אחד יפה, מצפן ונוצות. עיצובים כאלה יכולים להיות דברים שונים לאנשים שונים. אבל קעקועים כאלה אומרים לספק הגנה. אמונה זו באה מן המלחים שהיו להם קעקועים מצפן להגנה על ימים קשים. זהו קעקוע ייחודי שייראה מסוגנן על כולם.

שָׁחוֹר Ink Rose and Compass Tattoo Design

14. מודגש אדום רוז דיו

הנה עוד קעקוע עם vibe הספר הישן. זה אחד מודגש ומכסה את רוב הזרוע. עלים יש הצללה כהה יפה ופרטים אשר מתאים צבע אדום עשיר של עלי כותרת. זה דיו מדהים שיגרום להצהרה. אתה יכול אפילו ורדים קטנים יותר כדי ליצור עיצוב שרוול.

נוֹעָז Dark Red Rose Tattoo Design

15. די כפול רוז עיצוב

אם אתה אוהב את עיצוב רוז כפול אז אתה צריך לבדוק את זה קעקוע העצם. זה אחד כולל שני ורדים דיו שחור עם גזע ורד קטן יותר. זה נשי מאוד אופנתי. אתה יכול אפילו להיות נועז ויש לי כתם של צבע נוסף ורדים.

לְהַכפִּיל Rose Tattoo Design

16. חבורה של ורדים

לחשוב על מקבל עיצוב רוז מודגש? לאחר מכן יש להסתכל על חבורה של ורדים. הוא כולל שלושה ורדים תוססים המכסים את הזרוע התחתונה. משהו כזה הוא עושה הצהרה. עיצוב כזה יכול להיות לתוך שרוול מסוגנן ואתה יכול אפילו פשוט להשתמש בדיו שחורה. מידה זו היא מקור השראה נהדר.

צְרוֹר of Red Roses Tattoo Idea

17. דיו מאויר

ורדים דיו שחור הם שיק אופנתי. העיצוב כולל שני ורדים ללא הצללה רק קווים נקיים וחדים. טכניקה זו יוצרת חתיכת אופנתי נצחית שלעולם לא out-date. אתה יכול לערבב את זה יש אחד ורדים או ורדים מרובים כדי ליצור גימור דרמטי יותר.

שתיים Black Ink Roses Tattoo Idea

18. ורוד עלי כותרת ורוד

זה הקעקוע הבא מראה איך אמן יכול להשתמש בטכניקות מרובות כדי ליצור עיצוב מדהים. הדיו מכיל ורוד כהה ורוד מוצל עם קצוות צבעוניים בצבעי מים, והורד נגמר בגבעול שחור. שלושת האלמנטים האלה משולבים בהצהרת דיו. ישנן דרכים רבות אתה והאמן שלך יכול ליצור מחדש קעקוע כזה.

וָרוֹד Petal Rose with Dark Stem Tattoo Design Idea

19. כתף קעקוע

כתף קעקועים הם בחירה מאוד פופולרי. אתה יכול להראות את זה או לכסות אותו כאשר אתה צריך. עיצוב רוז זה Funky ומסוגננת. אתה יכול לקבל עיצוב דיו שחור כזה או להוסיף צבע של צבע. קעקוע הכתף יהיה נהדר עבור הקיץ.

שָׁחוֹר Ink Single Rose Shoulder Tattoo Idea

20. שרוול רוז

הבחירה הבאה שלנו מראה עד כמה מדהים עיצובים שרוול עלה יכול להיות. שרוול זה כולל תערובת של ורדים אדומים מודגש ורוד שחור שחור מוצל. זה שילוב צבע נראה מדהים. אם אתה חושב על מקבל שרוול ואז להשתמש בהשראה כדי ליצור את הדיו המושלם עם סגנון.

אָדוֹם and Black Ink Rose Sleeve Tattoo Idea

21. גב הקעקוע של הזרוע

אחרון ברשימה שלנו זה אחד מוצל קעקוע זרוע ורוד. זה אחד יש את הסגנון המסורתי ללא צבעים נועזים. משהו כזה הוא נהדר אם אתה מעדיף את tats ללא צבע. קעקוע כזה יהיה ג ‘אז את חולצות שלך לעולם לא תצא מן הסגנון.

שָׁחוֹר Ink Single Rose Back of Arm Tattoo Idea

אנו מקווים שמצאתם השראה לעיצוב הקעקוע הבא שלכם!

No Replies to "21 רוז יפה רעיונות קעקוע לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.