21 מדהים רעיונות קעקוע קטן לנשים – insightyv.com

21 מדהים רעיונות קעקוע קטן לנשים

לחשוב על קבלת דיו? אז אתה צריך לבדוק את הרעיונות האלה קעקוע קטן. לא כל קעקועים צריך להיות גדול מודגש. אתה עדיין יכול להיות עבודה יפה של אמנות רק מכסה שטח קטן. עיצובים קטנים יותר עבור קעקוע הראשון או אם אתה רק רוצה משהו עדין ומשמעותי. אנו יודעים כי בחירת עיצוב היא לא משימה קלה כמו שיש רעיונות מדהימים אינסופיים. לכן יש לנו לצמצם את החיפוש עד 21 אופנתי קעקועים כי תקבלו השראה.

1. פרח עדין

קעקועים פרחוני לא צריך גדול ומורכב. אתה יכול ללכת על משהו יפה ועדין כמו זה. זה רק פרח אחד צבעוני, כי הוא קטן אבל עושה הצהרה. קעקוע קטן על הזרוע כמו זה יכול להיות מכוסה. זה דיו יפה ואתה יכול ליצור את המראה הזה עם כל פרח.

עָדִין Small Flower Tattoo Idea for Women

2. סאנשיין קעקוע

לאחר מכן, יש לנו קצת קעקוע שמש. עיצוב כזה הוא כיף ולא לצאת של סגנון. קעקוע זה הוצב על החלק האחורי של הרגל אשר נותן לו מראה ייחודי. זה ייראה סופר חמוד עם סנדלים הקיץ שלך. כאשר השמש היא עיצוב מינימלי אתה יכול לקבל את זה מקועקע על חלקים אחרים של הגוף במקום כף הרגל.

חָמוּד Sunshine Small Tattoo Idea for Women

3. קעקוע האוזן

אם אתה מחפש משהו קטן וייחודי אז זה בשבילך! זה מדהים קעקוע האוזן הוא פשוט וקריר. הקווים השחורים הקטנים כמעט יש להם מראה של תכשיטים. יש כל כך הרבה דרכים יצירתיות לסגנון זה דיו, מן עובי קו שונים למקום שבו השורות ממוקמות.

מִינִימָלִי Ear Tattoo Idea for Women

4. ציטוט משמעותי

קעקועים יכול להיות משמעותי מאוד. זה יכול לסמל זמן טוב, זמן רע או להציע מילים של חוכמה. דרך פופולרית להביע את עצמך עם דיו היא עם פסוקים התנ”ך. פסוקים אלה יהיה אומר דברים שונים לאנשים שונים עושה כל אחד ייחודי. פשוט להיות עדיין פסוק עושה קעקוע יפה.

לִהיוֹת Still Bible Verse Small Tattoo Idea for Women

5. חתול חמוד

האם אתה אדם חתול? אז יש לנו את הקעקוע המושלם בשבילך. חתול זה הוא פשוט ו מינימליסטי מה שהופך אותו לבחירה קעקוע מסוגנן. המיקום של הקעקוע עושה את זה חתיכת חמוד ונשי. משהו כזה לא יסתדר ולא יוכל לשים אותו במקום אחר על הגוף.

קָטָן Cat Rib Tattoo Idea for Women

6. כוכב הירשם קעקוע

כוכב הירשם קעקועים נראה מאוד אופנתי. זה עיצוב ליאו הוא קטן ויש לו אווירה קריר. אנחנו אוהבים איפה הקעקוע ממוקם. אתה יכול לקבל כל 12 גלגל המזלות סימנים מקועקעים כמו זה כדי להפוך אותו ייחודי לך.

מַזַל אַריֵה Star Sign Small Tattoo Idea for Women

7. קעקוע כף יד קטן

קעקועים שורש כף יד הם מאוד פופולרי עם קעקוע יפה כמו זה אתה יכול לראות למה. זה קעקוע הוא קטן אך מפורט. הקווים השחורים לשמור את זה פשוט שיק. יש בו אווירה בוהו כי מעולם לא יוצא מהאופנה. אתה יכול ליצור מחדש את זה בכל כך הרבה דרכים.

קָטָן Wrist Tattoo Idea for Women

8. דיו פרחוני

הנה עוד עיצוב יפה למדי. הפעם הפרחים היו בדיו על הגב של הזרוע. קעקוע על הגב של הזרוע הוא מגניב אופנתי. זה קעקוע יפה שייראה נהדר עם חולצת טריקו. אתה יכול לקבל כל פרח או סמל להציב כאן.

קָטָן Floral Tattoo Idea for Women

9. קו אופנתי מסוגנן

הבחירה הבאה שלנו הוא נהדר עבור הנוסעים. זה קעקוע פרק כף היד הקטן של קו הרקיע של ניו יורק. זוהי דרך יצירתית כדי להראות את יעד הנסיעה המועדף עליך. אתה יכול לקבל כל קו הרקיע לשים כאן עם ציוני דרך. זה חתיכת כיף כי תהיה משמעות מיוחדת לך.

קָטָן Skyline Tattoo Idea for Women

10. קעקוע קטן על האגודל

קעקועים על אצבעות הפכו מועדף. יש כל כך הרבה עיצובים מ לבבות לסמלים. הנה משהו קצת שונה בשבילך. קעקוע אגודל. זה קעקוע מגניב וקעקוע תכונות קווים מינימליסטי. זה פשוט וקטן אבל יהיה הצהרה.

קָטָן Thumb Tattoo Idea for Women

No Replies to "21 מדהים רעיונות קעקוע קטן לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.