21 כיף בייבי מקלחת משחקים ופרסים – insightyv.com

21 כיף בייבי מקלחת משחקים ופרסים

רוצה לארגן מקלחת תינוק מדהים עבור אמא לעתיד? אז אתה צריך להסתכל על המשחקים האלה מקלחת התינוק. משחקים הם דרך מצוינת לקבל את כולם צוחקים וליהנות. מצאנו 21 משחקים יצירתיים וייחודיים. כל אלה יהיה מושלם עבור כל מקלחת התינוק.

1. בלוקים מותאמים אישית

הראשון עד שיש לנו אלה בלוקים סופר חמוד אישית. כל אורח משתמש בכישוריו האמנותיים ליצירת בלוק עץ ייחודי לתינוק החדש. משחק לקשט כזה יהיה כיף לכולם. לא רק זה, אלא את אמא לעתיד יהיה תזכורת מיוחדת של היום. אלה יכולים לשמש גם כדי לקשט את הילדים.

מותאם אישית Blocks for Baby Shower Game Ideas

2. בייבי מקלחת שריטה כרטיסים

קלפים של קלפים הם משחק קל להתקלח. אלה יכולים להיות ממוקמים על כל שולחן או על שולחן משחקים. הכללים פשוטים זה יכול להיות משחק על ידי אורחים בכל הגילאים. אתה יכול ליצור עיצוב משלך כדי להתאים לכל נושא מקלחת. האורחים שלך יאהבו את אלה.

תִינוֹק Shower Scratch Card Game

3. חיתול הגרלה

המשחק הבא שלנו הוא כיף ומעשי! כולם מתבקשים להביא חיתולים ואם הם עושים את שמם הולך לתוך הגרלה, אז יש להם את ההזדמנות לזכות בפרס. לא רק מישהו ינצח מתנה חמוד אבל אמא לעתיד מקבל מצויד על חיתולים. זה win-win.

לְחַתֵל Raffle Baby Shower Game Idea

4. בייבי מקלחת שמפניה

לאחר מכן, יש לנו רעיון חמוד סופר חמוד שאתה יכול לתת כמו פרסים. לקבלת מקלחת לרכוש בקבוקי שמפניה קטנים לצרף שיר כזה. הרעיון הוא שהמשתתפים לוקחים את הבית ומחכים עד שהתינוק נולד, ואז הם פותחים את המשקה. פרס כזה הוא כיף ביום ויהיה דרך מצוינת לחגוג את הלידה.

תִינוֹק Shower Champagne Prize Idea

5. סיפורי נשים זקנות

כשמישהו מכריז שהם יולדים, מישהו תמיד ישתף סיפור של נשים זקנות. סיפורים אלה אומרים לחזות את המין של התינוק. יצירת משחק מתוך סיפורים אלה הוא מאוד פופולרי על מקלחות. אתה יכול ליצור לוח כזה ולשאול שאלות כאלה לאמא לעתיד ביום. אז כל האורחים עושים הימורים שלהם אם התינוק יהיה ילד או ילדה.

ישן Wives Tales Baby Shower Game Idea

6. פרס פופקורן

מחפש פרסים עבור התינוק שלך מקלחת משחקים? אז אתה צריך לבדוק את זה רעיון מוזרים ויצירתיים. זה המקלחת בהשתתפות קערה עם שקיות קטנות של פופקורן ואת השלט “מוכן פופ”. משהו כזה מצחיק וחמוד והאורחים שלך יאהבו את זה. זה רעיון פשוט שייראה נהדר אבל לא לשבור את הבנק!

מוּכָן to Pop Popcorn Prize for Baby Shower

7. לנחש את התינוק מזון

הבא שלנו התינוק להתקלח משחקים הרעיון הוא לנחש את התינוק מזון. משחק זה יש ממוספרים צנצנות של מזון לתינוקות האורחים שלך טעם כל אחד לנחש מה זה. אם אתה מניח נכון אתה זוכה בפרס. משחק כזה הוא כיף והוא יכול להיות משחק על ידי המשתתפים בכל הגילאים.

לְנַחֵשׁ the Baby Food Baby Shower Game Idea

8. Onesie לקשט 

הנה עוד משחק זה יקבל את האורחים באמצעות מיומנויות יצירתיות שלהם. פעילות זו כוללת כל אורח לקשט את העוגה. ישנן דרכים רבות לקשט את זה מ ערכות מיוחדות כדי סמנים כדי ברזל על טלאים. אתה יכול אפילו לתת פרס על הכי מצחיק, מסוגנן ביותר ועוד.

אונזי Decorating Kit for Baby Shower Game Idea

9. התינוק משחק בעלי חיים

משחקים להתקלח התינוק להתקנה הם בחירה פנטסטית. אלה הם עלות נמוכה, ניתן להתאים אישית וניתן לתת לכל אורח. זה “אמא שלי” המשחק יהיה בחירה חמוד לכל מקלחת, במיוחד אם הילדים משתתפים. אתה להתאים את החיה התינוק לאמא שלו. משהו כזה הוא כיף וקל לשחק.

תִינוֹק Animal Game Idea for Baby Shower

10. בקבוק בקבוק משחק

המשחק הבא הוא משחק בירה עם טוויסט. בקבוקי תינוקות מלאים בבירה ואת הראשון כדי לסיים את הניצחונות שלהם לשתות. משחק כזה יביא לכולם לצחוק. אתה יכול גם למלא את הבקבוקים עם משקאות שאינם אלכוהוליים כדי שכולם יוכלו לקחת חלק.

בירה Bottle Game Idea for Baby Shower

No Replies to "21 כיף בייבי מקלחת משחקים ופרסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.