19 מיטב מתנות יום האהבה שלה

מתנות ולנטיין במיטה

תן את היום התחלה רומנטית על ידי ביצוע ארוחת בוקר במיטה שלה. אתה יכול ליצור ארוחת בוקר מפואר כזה או לתת לה כמה פריטי ארוחת הבוקר האהובים עליה. זהו חג אז שמפניה מותר. אתה יכול להפוך את ארוחת הבוקר עוד יותר מיוחד על ידי החלפת מתנות.

אָהוּב's Gifts and Breakfast In Bed

12. קוקטיילים של ולנטיין

אם אתה נתקל ארוחת צהריים מיוחדת או אם שלך יש משקה חגיגי ואז לשקול ביצוע קוקטיילים ולנטיין כאלה. ישנם רבים קוקטייל ורוד מתכונים שם בחוץ, כך שאתה יכול לבחור אחד עם החומרים שאתה אוהב. מוסיפים לקישוט ומערבולת לב כזאת, והיא תשתה משקאות של ולנטיין שהיא תאהב.

אָהוּב's Day Cocktails

13. סרט לילה ופיצה

מעדיף לילה נעים? ואז לשקול לילה סרט. אתה יכול לקבל אוסף של הסרטים האהובים עליה או סרטים שאתה אוהב וגם לראות אותם יחד. כדי לעשות את זה מיוחד במיוחד אתה יכול לעשות את האוכל האהוב עליה או לקנות חטיפים שהיא אוהבת. לילה סרט הוא רעיון רומנטי.

סרט Night and Pizza for Valentine's Day

14. גדול פרח האהבה מתנה

אם אתה רוצה לעשות מחווה גדולה יותר מאשר חבורה של פרחים, לשקול סידור פרחים גדול כזה. הוורדים הוכנסו לסל גדול עם עיטור של חג האהבה. אתה יכול לקנות הסדר עם הפרחים האהובים עליה או הצבעים האהובים.

גָדוֹל Valentine's Flower Gift

15. איפור לב

האם האהבה שלך אהבה איפור? ואז לשקול לקנות האיפור האהוב עליה. אתה יכול לקנות איפור המותג האהוב עליה או לקבל את הפריט האהוב עליה. יש גם איפור בצורת לב כמו זה זמין אשר יהיה מושלם ליום האהבה.

לֵב Makeup Blush

16. תכשיטי פנדורה

כל אישה אוהבת תכשיטים. אתה יכול לקנות לה כמה עגילים חדשים או שרשרת יפה. אם יש לה צמיד פנדורה ואז לקנות לה קסם משמעותי. פנדורה גם עושה חתיכות מדהימות אחרות שהיא תאהב. תסתכל על מה שהיא לובשת כדי לקבל מושג על איזה סגנון תכשיטים היא אוהבת.

פנדורה Jewelry Gift idea

17. קינוח ולנטיין

אם אתה אוהב את הרעיון תות מ קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה רוצה את הרעיון הזה. תותים אלה הועלו על שיפודים עם מרשמלו. שיפודים יש גם Nutella עליהם. קינוח מיוחד כזה מושלם לארוחת צהריים או לארוחת ערב.

קַל DIY Valentine's Dessert

18. עוגה פרחונית מהודרת

האם עוגת האהבה שלך האהבה? ואז לשקול לקנות עוגה מיוחדת כמו זה. אתה יכול לקבל עוגה מעוטרת בצבעים רומנטיים כמו אדום וורוד. אפשר אפילו להוסיף את הפרחים האהובים עליה לעיצוב. אם אתה רוצה לאפות אתה יכול אפילו לאפות עוגה בעצמך.

לְחַבֵּב Valentine's Day Floral Cake

19. מתנות פרחים ופרחים

אחרון ברשימה של מתנות ולנטיין שלנו הוא מבחר זה של ורדים ושוקולדים. אתה יכול ליצור מתנה הבחירה ככה עם כל פרחים ומנות. בחר את המועדפים שלה מתנה היא תאהב. אתה יכול אפילו להוסיף כמה בלונים ל. שים את זה לתוך סל לעשות את זה מיוחד במיוחד.

פרחים and Chocolate Gifts

אנו מקווים שמצאת את מתנות האהבה המושלמות!

No Replies to "19 מיטב מתנות יום האהבה שלה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 82