17 חמוד סופר משתלה רעיונות Playroom – insightyv.com

17 חמוד סופר משתלה רעיונות Playroom

אם אתה נמאס להרים את הילדים צעצועים מכל רחבי המקום כל הזמן, תוכל ned בית עם משתלה / playroom. לפחות אז אתה יכול לשמור את כל הילדים צעצועים וכאלה על הגבולות הבטוחים של חדר אחד … רוב הזמן.

אם אתה על ציד עבור סופר משתלה ו playroom רעיונות, יש לנו 17 שאנחנו חושבים שאתה יכול למצוא רק שימושי. אנו מקווים שאתה יושב בנוחות.

1. גריי & לבן משתלה עבור ילד

אם אתה רוצה כחול לילד, אבל לא משהו כחול מדי, מה עם החדר האפור והכחול הזה? ישנם פריטים שונים עבור השלבים השונים של חייו, ואם אתה בוחר מיטה מתפתחת לתוך עריסה, וכמה יכול אפילו ללכת מעבר לזה, אתה צריך לקנות חתיכת השקעה שיימשך את המרחק. אין לך מושג על ילדים מהירים לעבור דברים!

אפור Nursery Idea for a Boy

2. מודרני ורוד גולד משתלה עבור נערה

וכמובן, אנחנו לא יכולים לשכוח ורוד לבחורה. אבל מה עם סוג אחר של ורוד … מה עם ורוד זהב ורוד? זה קצת יותר מודרני מאשר מסורת פסטל ורוד פופ של צבע אתה רגיל בדרך כלל לראות, אבל זה עדיין יש אלגנטי קצת מסורתי / אופנה לגעת על זה. אנחנו אוהבים את זה.

מוֹדֶרנִי Pink and Gold Nursery for a Girl

3. שחור & לבן Playroom רעיון

וכאשר אתה רוצה להיות נייטרלי מבחינה מינית, מה לגבי שחור ולבן? זה לא בדרך כלל שילוב של צבעים אתה בדרך כלל לחשוב על עם משתלה סופר ו playroom רעיונות, אבל כפי שאתה יכול לראות מהתמונה, זה בהחלט עובד טוב מאוד!

מוֹדֶרנִי Black and White Playroom Idea for Toddlers

4. מגדר נייטרלי צבעוני Playroom

אנחנו אוהבים את עיצובים האחסון בחדר הילדים הזה מדהים, דבר אחד אתה בהחלט צריך כאשר יש לך ילדים הוא הרבה אחסון. לאחר קופסאות יחידות מדפים במעלה הקיר כך מבטלת את הצורך חלקי רהיטים כגון ארונות, שידה של מגירות, וכו ‘.

צִבעוֹנִי Animal Playroom Idea for Boys and Girls

5. אפור, ורוד ולבן

איזה עיצוב יפה לחדר ילדים או חדר משחקים! אפור וורוד הם שני גוונים כי ללכת טוב מאוד ביחד, וזה חדר מקסים מראה לך בדיוק את זה. אתה יכול להיות גוונים שונים של ורוד אם הגוון פסטל זה לא בדיוק לטעמך, ואתה יכול אפילו להחליף את ורוד עבור צבע שונה לחלוטין. צהוב, למשל, כדי להפוך אותו לנייטרלי מבחינה מינית.

חָמוּד Grey and Pink Nursery Idea for a Baby Girl

6. רעיון הילדים עבור תאומים

תְאוּמִים? מזל טוב! זה בטוח נשמע כמו הרבה עבודה, אבל ילד וילדה באותו זמן נשמע כמו חלום אמיתי. אנחנו אוהבים את האופן שבו תוכנן חדר הילדים הקטן, יחידות המדפים מעל המיטה, כך שכולם יודעים מי ישן שם. זה קונסולת מרכז יהיה גם להכפיל כמו יחידת שינוי. ריבוי משימות עם הרהיטים שלך כאשר יש לך ילדים הוא רעיון נהדר באמת.

אפור Nursery Idea for Twins

7. משתלת הנסיכה

אם יש לך בחורה, כמובן שהיא הולכת להיות נסיכה קטנה. זו אחת הסיבות שבגללן אהבנו את החדר הזה של הנסיכה כל כך הרבה, אבל אנחנו גם רוצים להביא לידיעתך את מעקה הבגדים המקסים ביותר. זה מושלם מראה את הארון של הילדה הקטנה שלך, כי אתה יודע הולך להיות בסופו של דבר להיות טוב יותר משלך.

נסיכה Nursery Idea for a Baby Girl

8. חמוד playroom קטן עבור פעוטות

חדר קופסה קטן עושה את חדר המשחקים המושלם עבור פעוט כאשר השטח מנוצל כראוי. יש לך מספיק מקום לילד הקטן שלך לשכב ולנוח, ויש צעצועים מסביב והרבה דברים כדי לקבל את המוח הקטן שלו הולך. זה רעיון נהדר? אתה יכול אפילו להשתמש בשער התינוק כדי לעצור את שבירת קטן שבירת חינם, נותן לך כמה שעות לעשות את מה שאתה צריך לעשות בבית.

קָטָן and Creative Playroom Idea for a Baby

9. משתלת בעלי חיים לילד

איך משתלת חדר ילדים מהודרת? אנחנו לא יכולים שלא להזכיר את זה ברשימה של הילדים חמוד סופר רעיונות לשחק. כל הילדים אוהבים בעלי חיים, והם נהדרים ללמד ילדים דברים חדשים מדי. לכן לכל סרטי הילדים יש הרבה בעלי חיים. זהו עוד אחד מהמשחקים החמודים והרעיונות החמודים העלובים שיכולים להיות נייטרליים מבחינה מינית. זה גם עושה עבור חדרי שינה משותפים גדולים / יוניסקס.

פָּשׁוּט Animal Nursery Idea for a Baby Boy

10. רעיון לבן וכחול לשחק בנים

האם אתה יודע שאתה יכול בקלות להפוך יחידת הטלוויזיה הישן למטבח DIY לילדים שלך? ישנם מאות הדרכות במקומות כמו Pinterest, ויש לנו לעתים קרובות חשבתי לתת לו זריקה עבור עצמנו. זה לא נראה כמו עבודה קשה מדי, אם אנחנו כנים, אבל זה נראה זמן רב. אולי פרויקט לעזוב עבור בעלך כאשר הוא רוצה להיראות שימושי ברחבי הבית?

מוֹדֶרנִי Blue Playroom Idea for Boys

11. קטן & פשוט משתלה עבור תינוקת

זוהי דרך נהדרת של ניצול חללים קטנים עבור הילדים שלך חמוד ורעיונות חדר משחקים חמוד, וזה יכול בקלות להיות שטח קטן מפולח של חדר השינה שלך, אם היית חסר חדר חילוף עבור התינוק לחלוטין. ילדות קטנות עשויות לחלוטין של סוכר ותבלינים וכל הדברים נחמדים.

קָטָן Nursery Idea for a Baby Girl

12. מודרני ומגדרי ניטרלי

עוד מגדר יפה נייטרלי מגדר מאוד מודרני או חדר משחקים הרעיון, הכל טרי ונקי. שמירה על גוונים בהירים ומאווררים ושילוב הרבה אור לתוך החדר היא דרך נהדרת לעשות שטח קטן נראה הרבה יותר גדול.

מִין Neutral Modern Nursery Idea

13. גריי & לבן משתלה עבור נערה

משתלה אפורה ולבנה זה כל כך יפה, וזה יכול להיות באמת עבור בחורה או ילד כאשר אתה חושב על זה. אנחנו מאה אחוז אובססיבי עם רעיון מעוגל זה, וזה בהחלט אחד אנחנו הולכים לחשוב על הוספת משתלות שלך … יום אחד.

אפור and White Nursery Idea for a Baby Girl

14. ורוד, לבן ואפור

זוהי דרך חדשה, נקייה ומודרנית לעשות את חדר הילדים, ואתה יכול אפילו להפוך אותם הדפסים אמנות יפה על הקיר. למעשה, אנחנו חושבים שאתה בהחלט צריך לעשות את זה. אם מצאת טפט יפה שאתה אוהב, למשל, אבל אתה לא רוצה את זה על כל הקירות, או שזה יקר מדי בשבילך לעשות את כל החדר, אתה יכול בקלות לכסות את הבדים קטנים יותר להשתמש בהם כאמנות במקום. או להסיר את התמונות ממסגרות יש פרצים קטנים של צבע הטפט שלך.

וָרוֹד and White Nursery Idea for a Baby Girl

15. Girly Playroom

אתה צריך לחשוב על בעל קרוב ל-הרצפה הרצפה כאשר אתה מסתכל על הילדים חמוד סופר ו playroom רעיונות. זה לא המיטה הרגילה שלהם עבור התחלה, ועל אותם פעמים כאשר אתה משאיר את הילד ללא השגחה לעשות משקה או להשתמש במראה, אתה תרגיש בנוח בידיעה שהם לא יכולים להתגלגל משהו זה קצת רחוק מן הקרקע. מה שהופך את המיטה נראה כיף, בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן, היא דרך מצוינת לעודד את הילדים להיכנס לזה יותר. אתה לא לוקח את אותה גישה להיות ההלבשה לארוחת ערב?

נשי Playroom Idea for Toddlers

16. מודרני ספארי Playroom רעיון

כל ילד רוצה לצאת להרפתקה ספארי, או לפחות עשינו כשהיינו צעירים יותר. זו הסיבה שאהבנו את החדר הזה ספארי נושאים, מושלם עבור ילדים חמוד ורעיונות חדר משחקים חמוד. המרקמים הסרגרים מדהימים בזה, ואיננו יכולים לעזור לחשוב כי המגע המושלם יהיה להיות סבתא (או מישהו שיכול לסרוג) לעשות את אלה זורק יפה, כריות, חיות פרווה, שקית שעועית. אתה לא חושב שזה רעיון נהדר לגמרי?

מוֹדֶרנִי Safari Playroom Idea for Toddlers

17. קיר פרחוני צבעוני

דפוסי פרחים הם יפים והם לתבל את המקום, ואנחנו אוהבים את הדרך כי אלה פרחים יפים היו מצוירים ביד על הקיר. מכתבים אלה הם נצבעו בקלות להתאים את העיצוב שאתה רוצה, ואתה יכול גם להשתמש modge-podge כדי לכסות אותם עם תווים מתוך מגזינים או עיתונים, או אפילו עם טפט. יש כל כך הרבה דרכים אתה יכול להתאים אותם, ואנחנו בהחלט חושב שזה בערך הזמן שניסית.

פִּרחִי Wall Nursery Idea for Girls

אלה 17 סופר חמוד ורעיונות playroom הם כל אלה שאנחנו אוהבים לקבל בבית שלנו יום אחד, אבל נשמח לשמוע את המחשבות שלך. האם אתה אוהב אותם? איזה מהם היה האהוב עליך? נשמח לדעת, לכן הקפד ליצור קשר. תן לדפי המדיה החברתית שלנו להיראות כמו בלולאה.

No Replies to "17 חמוד סופר משתלה רעיונות Playroom"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.