בקרוב בקרוב: עירום על הריצה

עד עצם היום הזה, דעיכה עירונית שמחים אותנו עם הרבה צבעים מדהימים eyeshadow, שפתון, סומק ושאר יופי חייב שיהיו ברשותך! הבעיה היחידה עם כל כך הרבה מוצרים עירום בשקית האיפור שלך היא - איך להביא את כולם איתך? כאשר יוצאים או לטיול, התיק שלנו יש מקום מוגבל לאיפור ויופי מוצרים. למרבה המזל, UD חושב על הכל!

רק חודש לאחר הכרזה על הקמרון העירום, עירוני Decay יש עוד לטפל לכל חובבי איפור - עירום על הריצה. זה לוח צבעים רב יש כל מה שאתה צריך במקום אחד וחבילה קטנה. אתה לא צריך לפרוק / repack חבורה של איפור אם אתה קופץ מלון. כמו כן, זה לוח הצבעים יש מדהים יום ולילה צללים, Highlighter, ברונזה ושני סומק. זה יציב (מלוטש מאוד metallized) כך שלעולם לא תצטרך לדאוג שזה לשבור במהלך הנסיעה שלך. הדבר היחיד הוא שאנחנו רוצים שהם היו מוסיפים גם כמה מברשות איפור, יותר מדי. מברשות יעשו את זה אפילו יותר קל ליישם את האיפור שלנו בדרכים.

עירום על הפעלה יהיה זמין באופן מקוון ב 12/12 ספורה בחנויות 12/4.

מחיר: $ 54

זה לוח הצבעים מגיע עם כל מה שאתה צריך עבור המראה איפור מלא:

 • 24/7 גלייד על עיפרון העין (0.03 גר ')
 • מסכת פרברסיה (0.13 מ ').
 • Naked Ultra Nourishing Gloss (0.13 גר ')
 • סומק & Bronzer (0.30 גר ')
 • 6 eyeshadows - אחד יכול לשמש highlighter (0.04 oz)

צלליות כלול אינם מעירום, עירום 2 או צבעים 3 עירום - הם לגמרי חדש. כל גוון נועד לעבוד בצורה מושלמת יחד. למרבה הצער, זה ערכת עירום לא יעבוד עבור כל גווני העור כי יש לה מוצרים עור כלל.

אם אתה נוסע לעתים קרובות לא רוצה לארוז טון של איפור אבל עדיין רוק מלא בפנים, עירום על הפעלה יכול להיות אופציה נהדרת. זו ערכת איפור נסיעות היא מהדורה מוגבלת ולכן הקפד לסמן את היומן שלך.

הנה כמה תמונות של צבעים מ Instagram Decay עירוני:

עִירוֹנִי Decay Naked on the Run

No Replies to "בקרוב בקרוב: עירום על הריצה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  65 + = 67