חגיגות הציפורן של ראש השנה האזרחית | insightyv.com

חגיגות הציפורן של ראש השנה האזרחית

21. עיצוב נוצץ של ארון קבורה

ציפורני הארון הם כל הזעם עכשיו, ואם אתה מחפש עיצובי ציפורניים השנה החדשה, אתה לא תקבל הרבה יותר נוצץ ומסנוור מאשר אלה. יש שפע של נצנוץ ובוהק אשר באופן אוטומטי אומר שאנחנו אוהבים אותם!

נוצץ Black and Silver Coffin Nail Design

ציפורן מסמרים שימשו כדי ליצור את העיצוב הקטן על הבסיס של הציפורן האמצעי, אם כי אתה יכול ללכת אגוזים עם העיצוב שלך. לחלופין, להשאיר דברים סופר פשוט (ויפה) עם אלה חצי וחצי, כמעט מסמרים אפקט כמעט. אנחנו מעריצים את אלה!

22. שחור ורוד זהב

זה רעיון ממש פשוט, ואחד לא ממש לוקח לך כל כך הרבה זמן כדי להשלים בבית. השתמש במעיל הבסיס, ולאחר מכן צבע עירום שלך, וכאשר זה יבש לחלוטין, קלטת את הטיפים בתבנית שברון. לחלופין, להשתמש עזרי הלהקה כמו שהצענו קודם לכן.

שָׁחוֹר and Gold French Tip Nail Design

צבע את הברק השחור, וכאשר זה יבש, להוסיף את נצנוץ מעל הדף. ואז להסיר את הקלטת, להוסיף מעיל העליון, ואתה תהיה טובה ללכת. זה לא צריך לקחת הרבה יותר מעשר דקות בערך.

23. צל הזהב המושלם

ציפורניים מרקם הם עניין גדול עכשיו, וזה מראה מרקם זהב הוא אחד גדול. זה משהו קצת שונה מן הרגיל מבריק / נוצץ ציפורניים אתה יכול בדרך כלל להסתכל לעבר כאשר על לצוד עבור snazzy השנה החדשה ציפורניים עיצובים.

מושלם Gold Nail Polish for New Year's Eve

שוב, כדי לקבל מראה כזה, אתה רוצה מעילים בסדר מרובים ולא אחד גדול. אתה צריך לסיים סופר חלקה כדי לקבל את זה אחד מסתכל ימינה, ואתה לא תוכל להשיג את זה עם פולנית סמיך ו gloopy כי יעשה גיל יבש.

24. ניטרלי + זהב נצנצים

זה כמו אומבר, אבל אז ניצוץ להיות על הקצות, זה היה כל הזמן לעבר הבסיס של הציפורן, מבט שונה לגמרי!

ניטראלי and Gold Glitter Ombre for Short Nails

זה רק מראה כי הפשוטה ביותר של שינויים יכולים לשנות לחלוטין את הדרך שלך נראה מאני. אפילו משהו פשוט כמו להזיז את נצנצים אודבר טופס הדף מלמטה יכול לתת לך חדש mani הרעיון.

25. זיקוקים נוצצים

אלה כל כך חכמים, אנחנו קצת מתפעלים מהם. כדי לחגוג את ערב השנה החדשה בדרך הנכונה, אתה חייב זיקוקים, ואם אתה לא נתקל בהם בגינה האחורית, למה לא על הציפורניים שלך?

שָׁחוֹר and Silver Glitter Firework Nail Design

באמצעות מברשת קנס היטה, לטאטא את נצנצים בקווים בצורת זיקוקין. זה בעצם כל זה נראה – מטאטא חכם עם מברשת דקה טבול נצנוץ כסף. כל כך קל, כל כך מושלם, כל כך מדהים!

26. רוז זהב & נייטרלי מסמרים

עוד מבט נהדר – טיפים הבסיס של הציפורן נלקחו בחשבון כאן, נוצץ יפה של נצנוצי זהב זהוב. במקרה שלא היית מודע, זהב עלה הוא מגמה ענקית עכשיו – שיער, מסמרים, לפצות …

עָרוֹם and Rose Gold Nail Art Design

אתה יכול לצייר יד אלה, או להשתמש קלטת, אבל מה שאתה עושה, ודא שאתה עושה את זה. ציפורניים אלה הם מדהים, ואם אתה לא תיק אותם, מישהו אחר יהיה.

27. מאט אדום

מאט לק פולנית יכול להיות די קשה לעבוד עם. ראשית, זה לא יעבוד עם שום דבר מבוסס שמן, כך שאתה לא יכול להשתמש קרמים ותחליב על הידיים שלך מראש. שנית, לקים מט לא נמשך זמן רב ככל אלו מבריק. זה התירוץ המושלם כדי לחדש את הציפורניים מהר יותר!

דָהוּי Red and Gold Glitter Nail Art Design for Holidays

הגוון האדום הוא נפלא, אבל כדי לוודא שהוא מחזיק את ההבדל, להחיל צל מט אדום, ולאחר מכן לעבור על החלק העליון של הציפורן עם המעיל העליון דהוי. כמו אחד מבריק, אבל מט. זה נותן לך רמה נוספת של הגנה יחד עם אדום מט.

28. מושלם מושלם ברגע עיצוב

זוכרים שאמרנו לך לדפוק על נצנצים במקום מברשת אותו סביב הציפורן שלך? עם מבט כזה, dabbing היא הדרך קדימה.

אחרון Minute New Year's Eve Nail Design

לפחות אז אתה יכול לוודא שאתה מכסה את כל הציפורן שאתה רוצה – חשוב מאוד עבור snazzy השנה החדשה ציפורניים עיצובים.

29. גולדן גליטר עיצוב שברון

עוד אחד תצטרך סרט או foils עבור – זהב נצנצים שברון עיצובים מסמר. זה חכם, יכול להיות מותאם אישית עם מגוון רחב של שני צבעים וגימורים, ואתה יכול אפילו להוסיף עוד בלינג בצורה של קישוטים.

עָרוֹם and Gold Glitter Nail Art Design

היינו אומרים כי אלה היו מושלמים לחגיגות השנה והחגיגות, נכון??

30. גלילי זהב & Glitter

ג ‘ל פולנית יעזור לך לקבל מראה מבריק סופר עבור שלך snazzy השנה החדשה עיצובים מסמר, אבל אלה יכולים להיות קשה להגיע ישר בבית. כל כך הרבה אנשים עושים טעויות, כגון להחמיץ את שמן לציפורן, ולא מתכונן עבור mani מראש.

זהב Glitter Sequin Ombre Nail Design

אם יש לך הזדמנות, מינוי סלון הוא תמיד הולך לתת לך תוצאה טובה יותר מזו שאתה עושה בבית. זה בדרך כלל כי אתה פשוט אין לי זמן (או מאמץ) להקדיש את הסיבה. זה שנה חדשה אחרי כל הזמן לדחוף את הסירה החוצה?

31. זהב & אור ורוד מסמרים

למרות מסמרים קבורה הם מגמה גדולה כרגע, יש כל כך הרבה סגנונות שונים, צורות, אורכים של עיצוב מסמר לבחור מעכשיו, יש חייב להיות משהו שאתה יכול להסתדר עם.

אוֹר Pink and Gold Glitter Coffin Nails

אם אתה מוצא יותר טפרים הרבה יותר קשה ללכת על חיי היום יום שלך עם, לנסות קצר, squarer-tipped מסמרים, או לשאול את הסלון מה הם חושבים שאולי יהיה טוב יותר עבור אורח החיים שלך. קצר יותר הוא טוב יותר ומעשי יותר, אבל נראה ארוך יותר יפה (עבור חלק). זה על שקילה אלה היתרונות והחסרונות.

אז מה אתה חושב? איזה מהדברים האלה של הציפורניים של השנה החדשה של השנה החדשה, אתה אובססיבי? אנחנו לא יכולים לבחור את המועדפים שלנו, אבל אנחנו יודעים שאנחנו אוהבים את רובם. אנחנו לא יכולים לחכות החגיגות לבוא מסביב, ואנחנו מקווים שיש לך גם שנה טובה!

No Replies to "חגיגות הציפורן של ראש השנה האזרחית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 2 =