חגיגות הציפורן של ראש השנה האזרחית

11. מסמרים אפורים נוצצים

למה לא להחשיך את הכסף שלך, מה שהופך אותו אפור יותר מבריק? יש לך אפור בהיר, ויש לך גם את נצנוץ נצנוץ בהיר. עם זאת, יש גוון כהה מעט שם, נותן את זה אחרת לגמרי.

אפור Glitter Ombre Nail Design for Short Nails

עוד מבט נהדר עבור שני מסמרים ארוכים ומסמרים קצר כאחד, הם פשוטים ופשוטים, ואתה יכול לעשות את אלה בעצמך בבית. תוכלו לחסוך הון מן המסמר המסורתי טיולים!

12. מאט בורגונדי וזהב

אם אתה מנסה לשחזר אלה snazzy השנה החדשה של חוה עיצובים בבית אבל יש רק כמה דקות לעשות את זה, הנה טריק שיעזור mani שלך יבש מהר ...

דָהוּי Burgundy and Gold New Year's Eve Nails

כאשר הצבע הוא רק יבש - tacky - להטביע אותם במים קרים כקרח. המים יגרום לקשית להקשיח, וזה יהיה יבש מהר מדי. רק לוודא שאתה לא לשים מסמרים WET במים. זה יהרוס את המאני שלך.

13. אדום וציפורניים סטילטו מסמרים

עוד טיפ גדול כי אנשי מקצוע היופי להשתמש כאשר ממהר הוא לתת את הציפורניים ציפוי מהיר עם שמן ספריי. כן, בישול שמן תרסיס. זה עוזר "להגדיר" את הציפורן החדש שלך נראה, באותו זמן, זה יהיה גם לעצור את הצבע מ smudging בכל מקום.

אָדוֹם and Gold Glitter Stiletto Nails

היינו אומרים כי היה טיפ מושלם לקחת איתך, במיוחד אם אתה צריך לקבל אלה snazzy השנה החדשה עיצובים מסמר לעשות במהירות, ועם רעש מינימלי.

ציפורניים אדומות

דבר אחד אתה עשוי להבחין כאשר לובשת גוונים כהים כגון אלה היא כי הם יכולים לעתים קרובות לעזוב את הציפורניים שלך נראה צהוב, במיוחד לאחר שצילמת את הצבע. החדשות הטובות הן שיש דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע את זה קורה.

עַצבָּנִי Matte Black Coffin Nail Design

לשטוף את הציפורניים לאחר המריא פולנית כהה חשוב לנסות ולמנוע כי מכתים, אבל מיץ לימון (או לדחוף את הציפורן לתוך לימון) יכול להיות גם את אותו אפקט בגלל סוכני הלבנה טבעיים.

15. קל שחור וציפורניים זהב

האם אתה זוכר את קצה הספוג-אומבר שסיפרנו לך עליו? ובכן, הנה דרך אחרת אתה יכול להשתמש בו! הפעם, שחור וזהב הם הצבעים של בחירה, וכאשר מדובר בעיצובים מסמר ראש השנה של snazzy, אתה לא יכול לקבל יותר snacier מאלה!

קַל Black and Gold Glitter Ombre Nails

אם אתה מוצא ברק לקצץ נצנוץ כאב אמיתי הישבן להיפטר, נסה להוסיף מעיל של דבק PVA לפני שתוסיף את נצנצים. זה יהיה לקלף מיד כאשר אתה רוצה את זה, אבל זה יישאר במקום עם שכבה יפה של המעיל העליון.

16. אדום & זהב משולבת

ואם שחור וזהב לא ממש מרחפים את הסירה שלך, מה דעתך על אדום וזהב? אדום הוא צבע התשוקה והאהבה, וזהב ... טוב, זהב. כולם אוהבים זהב, נכון? זה צועק מותרות והוצאות.

אָדוֹם Ombre Glitter Nail Design for Short Nails

ציפורניים אלה יכול בקלות להיעשות על מסמרים ארוכים, מסמרים קצרים, stiletto, סגלגל, מעוגל, ארון מתים, אתה שם את זה. אתה יכול להיסחף עם נצנוץ על מסמר אחד מדי. או יותר מזה, למעשה - הם הציפורניים שלך!

17. שחור ומסמרים זהב כהה

כאשר החלת glitter כדי mani שלך, dab זה, לא מברשת אותו. כאשר אתה dab, יש לך שליטה טובה יותר איפה את נצנצים למעשה מסתיים, ואתה תהיה יותר סיכוי לקבל כיסוי הגון של הציפורן שלך.

דָהוּי Black and Dark Gold Coffin Nail Design

כאשר אתה מנסה מברשת נצנצים על, זה רק למרוח סביב הציפורן שלך, ואתה מסתכן להרוס את התחתית שלך אם זה לא יבש לגמרי עדיין. אז זכרו ילדים - דאב, לא לשפשף!

18. מט שחור + ורדים זהב

כשמדובר מקבל את מניקור בדיוק כמו שצריך, זה רעיון הרבה יותר טוב כדי לקבל לסיים חלקה באמצעות מעילים רזה מרובים של פולנית האהוב עליך, ולא אחד גדול.

דָהוּי Black and Rose Gold Glitter Nails for New Year's Eve

כאשר אתה מוסיף שכבה עבה, gloopy של פולנית לציפורניים שלך, זה ייקח זמן רב יותר לייבוש, נותן לך יותר זמן לבלגן ולכתם דברים. זה גם פחות סביר להיות חלקה גימור, נותן לך משטח מחוספס ולא אחיד. זה לא יהפכו את עיצובי הציפורניים של ראש השנה האזרחית שלך להיראות טוב מאוד בכלל!

19. Easy עיצוב DIY

זהו אחד הטריקים הכי קל בספר, וזה נראה ממש קלאסה מתוחכם מדי. לא רע בשביל קישוט ריינסטון תקוע?

פָּשׁוּט and Easy DIY Red Nail Design

ברגע שיש לך להשלים את mani שלך, ואת הציפורניים יבש, פשוט להוסיף קצת משהו נוסף על בסיס הציפורן, ממש באמצע. אנחנו אוהבים את עיגולי זהב, אבל אתה יכול לבחור עבור כל דבר. אתה יכול אפילו לקבל נושאים embelishments - חג המולד, חליל שמפניה, וכו '.

20. מאט עם פופ של זהב

אם אין לך מסמר מסמר או יד ביד, יש משהו אחר אתה יכול להשתמש כדי לקבל את הטיפים המושלמים. מה דעתך על להקה? אתה פשוט למקם אותו על הציפורן שלך, מכסה את האזורים שאתה לא רוצה לצייר, מכסה את חתיכות שנותרו חשופים.

דָהוּי and Gold Glitter Nail Art Design for Holidays

ואז כאשר הציפורן יבש, להסיר את הסיוע הלהקה, ויהיה לך עצות מושלם בכל גוון!

No Replies to "חגיגות הציפורן של ראש השנה האזרחית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 + = 31