רעיונות מגניבים – insightyv.com

רעיונות מגניבים

21. חזית, בלונדינית Balayage הבהרה

אם אתה רוצה באמת מסגרת הפנים שלך עם זה יפה בלונדינית פלטינה צל, אתה צריך להביא את המבט לכיוון החלק הקדמי של הפנים שלך, כמו גם לקראת הקצוות של השיער שלך. כפי שאתה יכול לראות כאן, את רוב השיער שלה הוא כי גוון בלונדיני כהה טבעי אבל הקדמי ואת הקצוות לתפוס את האור להפליא, יצירת זוהר ממש יפה על הפנים.

קצר Hair Blonde Balayage Highlights

22. מדהים קרמל הבהרה

אם אתה בחורה ברונטית כהה בדרך כלל ואתה רוצה ללכת אור, אבל פשוט לא קל מדי, אתה בהחלט צריך לשקול הוספת גוונים של קרמל דבש בלונדיניות, קרוב יותר ספקטרום חום, כדי לעזור לתת את הסגנון מימד חדש. זה טריק מסודר במיוחד עבור אלה עם שיער עדין. זה עוזר להפוך את השיער שלך עבה יותר!

קַרַמֵל Balayage Highlights for A Line Bob

23. בלונד בלונדיני בלונדיני בצבע בז ‘

כסף היה כל זעם על השנה האחרונה או כך ואם אתה גדל או דוהה שלך החוצה, היינו בהחלט ממליצים לשמור על הקצוות של השיער שלך זה יפה בלונדינית כסופה גוון תוך הוספת בלונדינית בז ‘למעלה כדי להביא את balayage כדי חַיִים. כאשר השורשים שלך לגדול דרך, תהיה רק ​​רמה אחרת של גוון נזרק לתוך התערובת, מה שהופך אותו עוד פשוט צדדי פלוס תחזוקה נמוכה, כי אנחנו חושבים שאתה בהחלט צריך רוק.

בז ' Blonde and Silver Blonde Balayage Bob

בלונדינית בלונדינית בלונדינית בלונדינית בלונדינית

זה מראה קצר מאוד, רק להגיע עד הסנטר, אבל יש לה השפעה מקסימלית עם אלה בלונים אפר בלונדינית רץ דרכו, עדיין בלונדינית, אבל באמצעות גוונים שונים מעט כדי להביא את המראה לחיים. הצד טאטא את הפוני והפרידה ממש עוזר להפגין את המראה, החלקים הבהירים יותר תופסים את האור, וגם זה סופר חמוד מדי.

אֵפֶר Blonde Bob with Blonde Balayage Highlights

25. קרמל זהב ובלונדיני זהב

ג ‘ינג’ ר, בלונדינית תות, טד על הצד האדום … מה שאתה רוצה לקרוא לזה, אתה אדם מיוחד ונדיר אם יש לך טיפות של אדום בשיער שלך ואנחנו אומרים שאתה צריך לאמץ אותם. אנחנו אוהבים את האופן שבו אדום ובלונדיני כבר שולבו לתוך חום טבעי מתחת ליצור מראה מרהיב זה רק מתחנן להיות נדנדה הקיץ.

זָהוּב Caramel and Blonde Balayage Highlights Bob

26. Balayage Ombre לוב

ה”צלצול “או” בוב ארוך “הוא למעשה דרך טובה מאוד לשיער קצר, אבל לא שיער קצר מדי. בנוסף, כפי שאתה יכול לראות את זה blayage lob ombre, זה יכול להיות דיסקרטי, טבעי ויפה בו זמנית, גם כאשר אין לך אורך בצד שלך כדי להיות מסוגל לשחק עם הרבה גוונים וצלילים של הצבע הבלונדיני שלך. מעט יותר כהה בראש כדי להפוך את השורשים קצת יותר קל כאשר הם באים דרך, הבלונדיות עובר דרך אפר שכבות קרח עד סוף סוף להגיע בלונדינית פלטינה נפלאה.

קרח Blonde Balayage Ombre Long Bob

27. דבש בלונדינית

זוהי דרך נהדרת של הוספת מראה טבעי השיער הצבעוני שלך, זה מראה בלונדינית דבש מודגש שילב גם גוונים של חום כדי להביא את המראה לחיים לחלוטין. אם זה סופר קל ופשוט שאתה מחפש, זה אחד ללכת, ויש מאה סיבות מדוע אתה צריך.

דבש Blonde Balayage Highlights for Short Hair

28. Peekaboo הבהרה

רק בגלל שיש לך גוון מנוגד זה לא אומר שזה צריך להיות נועז בחוץ. זוהי דרך מצוינת להראות כמה עדין אלה רעיונות balayage שיער קצר יכול להיות אם אתה משחק הקלפים שלך נכון. עיקר הצביעה הוגבלה לשכבות מסגרות הפנים, וגם לקצות השיער שבהם נוספו הרבה גוונים בהירים יותר של בלונדינית. אנחנו אוהבים את זה – נועז ויפה, אבל עדין דיסקרטי בו זמנית. כל מה שאנחנו רוצים מן הרעיונות balayage שלנו שיער קצר.

Peekaboo Caramel Balayage Highlights

29. רוז גולד בלאייג ‘אמבר

קריסטן סטיוארט היא למעשה מעריץ של הבליה עדין מודגשת נראה, בדרך כלל עם גוון מנוגד זה רק כמה שונה משלה. לפעמים זה גוון בלונדיני אבל רוב הזמן יש לו גוון אדמדם. לא נשקר, אנחנו קצת אובססיביים. אם אתה אוהב את המראה של קריסטן, ואת זה שמוצג על ידי היופי הזה, אתה צריך ללכת על בוב קצר ומסוחרר כי הוא גם רגוע ו tomboyish, אבל עדיין חמוד ונשי באותו זמן. אה, וזה עלה זהב balayage ombre עבור התחתונים מדי.

ורד Gold Balayage Ombre Long Bob

30. בוב בלונדיני גלי

באופן אידיאלי, אתה רוצה לשוחח עם hairstylist שלך לפני הולך על קוצצים, לקחת כמו תמונות רבות של רעיונות balayage לשיער קצר איתך כדי שהוא או היא יכולים לקבל מושג טוב בדיוק מה זה שאתה מחפש עבור, ואת באמת שיחה אז אתה בסופו של דבר עם סגנון אתה באמת אוהב. זה עבודה קשה מנסה להסביר משהו למישהו, שיש תמונות כדי להוכיח את הצבע שלך (ככזה) הוא תמיד גישה קלה וטובה יותר. אם אתה רוצה להיראות כך, לצלם את זה איתך, ולנסות למצוא תמונות דומות של צבעים דומים חתכים על מקומות כגון Instagram ו Pinterest.

גַלִי Blonde Balayage Bob Hairstyle

31. בלאייג ‘קולורמלט

זה נראה כאילו חמאה לא להמיס עם זה צבע מתוק balayage חמוד ומתמוסס. אנחנו לא יכולים שלא להודות שאנחנו מאה אחוז אובססיבי לחתוך את זה קצוות, מושלם עם זה חום יפה בלונדינית אמבר כי היה בעדינות handpainted. זה מבט נועז, אבל אם אתה משחק, אנחנו. למעשה, אנחנו מוסיפים את זה גם לרשימה שלנו!

בלאייג ' Colourmelt Blunt Bob Haircut

אנו מקווים שאהבת את הרעיונות האלה לשיער קצר אבל נשמח לראות גם את שלך! אל תשכחו לתת לנו לעקוב חצוף על כל דפי המדיה החברתית שלנו, ואם אתה מראה לנו את המועדפים שלך, אנחנו נותנים לך קצת לצעוק. אנחנו רוצים שתסתבך בשיחה!

No Replies to "רעיונות מגניבים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.