די צמות עם צבע לכל עונה | insightyv.com

די צמות עם צבע לכל עונה

צמות תיבת פופולריים מאוד וזה אומר שיש לך כנראה שחוקים אלה צמות פעמים רבות בעבר. עם זאת, ייתכן שאתה מחפש מראה חדש. דרך אחת אתה יכול לשנות את השיער הרגיל שלך ג ‘אז את הצמות תיבת שלך היא על ידי הוספת צבעים אופנתיים. יש כל כך הרבה גוונים מדהימים זמין ומצאנו 23 צמות תיבת יפה עם צבע לתת לך קצת השראה. יש לנו משהו עבור כל צבעי הקשת להצהרה עושה גוונים כדי Ombre יפה.

1. Box Braids עם קשת צבע

הרעיון הראשון שאנחנו צריכים להראות לך אלה קשת הקשתות מדהים. אלה צמות תיבת נמצאים במגוון רחב של גוונים תוססת מכחול לצהוב. שיער כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה מראה חדש דרמטי ומהנה. קשתות קשת יהיה נהדר גם עבור הקיץ.

קופסא Braids with Rainbow Color

2. קל נחושת Box Braids

גוונים נחושת הם מאוד פופולרי עבור הצמות ואנחנו יכולים לראות למה! כאן יש לנו צמות תיבת שנוצרו עם גוון נחושת קל. כפי שאתה יכול לראות, הנחושת נתן את הקלאסי תיבת הקופסאות מהפך מסוגנן. צבעי שיער כמו אחד בהשתתפות יתאים לכולם.

אוֹר Copper Box Braids in a Bun

3. סגול עד פינק Ombre Box Braids

מחפש הצהרה עושה רעיון שיער? לאחר מכן לבחור הבא הוא בשבילך! כאן יש לנו צמות תיבת עם סגול ורוד Ombre. החלק העליון של הצמות הוא כהה, ואז להפוך סגול ואז ורוד בקצוות. שיער כזה הוא מודגש ו ישימו לב! ניתן ליצור מחדש את ורוד סגול או לבחור שני צבעים אחרים.

סָגוֹל to Pink Ombre Box Braids

4. אור בלונדינית Box Braids

לאחר מכן, יש לנו צמות תיבת שנוצרו עם בלונדינית יפה, בהיר. גוונים בלונדיניים כמו אחד בהשתתפות הם הקיץ יהיה להאיר את המראה שלך. עם זאת, צמות כמו זה ייראה מדהים עבור הקיץ וחופשות. אתה יכול להוסיף בצבעים אחרים מדי … אולי ורוד?

אוֹר Blonde Box Braids

5. בורגונדי Box Braids

הרעיון הבא שלנו הוא חום בורגונדי. טון חום כזה הוא מושלם עבור נשים שרוצות צבע שיער חדש אבל לא רוצה שום דבר תוססת מדי או על הדף. גוונים כמו זה יהיה מסוגנן לעדכן את המראה אבל לשמור על השיער נראה טבעי מדי.

בורגונדי Box Braids in a Ponytail

6. מודגש, כחול Box Braids

בחירה נוספת צבע פופולרי עבור הצמות תיבת כחול! הצמות הבאות נוצרו עם כחול כהה ויפה. אנחנו אוהבים כמה אופנתי ומסוגנן הצבע. אתה יכול להשתמש גוונים הצהרה כמו זה כדי ג ‘אז את הפשוטה ביותר של סגנונות קלוע. אם הכחול כהה הוא לא בשבילך, אתה יכול לבחור כחול בהיר מדי.

נוֹעָז Blue Box Braids

7. צמידי תיבת אומבר אדומים

Ombre היא מגמת שיער כי כבר סביב זמן מה וזה עדיין חייב להיות נראה. כאן יש לנו רעיון סופר אופנתי סופר אופנתי. הצמות מתחילות להכהות ואז הופכות לגוון אדום יפהפה. שיער כזה יתאים לכולם ואתה יכול לבחור כל צבע עבור שלך אומבר.

ארוך, Red Ombre Box Braids

8. ארוך, סגול Box Braids

ניסו את הבלונדיניות, האדומים וצבעים פופולריים אחרים? מחפש משהו אחר? אז זה רעיון השיער הבא בשבילך! אלה צמות תיבת נוצרו עם צל סגול תוססת. אנחנו אוהבים את זה נראה כי צבע סגול הוא מדהים ואת ההצהרה עושה. זהו רעיון מושלם שיער עבור נשים שרוצות מהפך דרמטי שמקבל תשומת לב!

ארוך, Purple Box Braids with Hair Cuffs

9. Ombre כחול Box Braids

אם אתה אוהב את צמות כחול בהשתתפות מוקדם יותר את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא מדי. צמות אלה להשתמש במגוון של גוונים כחולים שונים עם ירוק נוסף. זהו מראה מדהים הטון רב. שיער כזה יהיה נהדר אם אתה רוצה תסרוקת יצירתית וייחודית. אתה יכול להשתמש בטון זה רעיון רב עם צבעים אחרים מדי.

אומבר Blue Box Braids for Summer

10. צמות קופסה אדומות מסוגננות

לאחר מכן, יש לנו רעיון צמה אדום אדום. האדום משמש התספורת הזאת יש טון נחושת אליו. זוהי בחירה צבעונית יפה והוא יתאים לכל אדם בכל הגילאים עם אורך כל צמה בכל סגנון. צבע כזה הוא נהדר עבור נשים שרוצות מראה חדש אבל לא רוצה להיות דרמטי מדי או תוססת.

מסוגנן Red Box Braids in a Ponytail

No Replies to "די צמות עם צבע לכל עונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    88 − 81 =