הכי מפורסם בוב תסרוקות | insightyv.com

הכי מפורסם בוב תסרוקות

21. צ’ופי בוב בלונדינית

אנחנו אוהבים איך בלונדינית חיוורת זה תסרוקת זו. הדעיכה בין בלונדינית כהה ובלונדינית בהירה כל כך יפה. הצורך לחזור לסלון כל 4-6 שבועות כדי לקבל את השיער מחדש צבוע יכול להיות כאב.

בְּלוֹנדִינִית Inverted Bob with Layers

אינסטגרם / romeufelipe

הדבר הגדול על סגנון זה הוא שזה עדיין ייראה בדיוק כמו כאשר השורשים שלך לגדול דרך. תוכלו לחסוך קצת זמן וכסף מדי, כלומר אתה יכול לקנות את התיק כי יש לך עין שלך.

22. תספורת בינונית דרמטית

עסקים בגב ומסיבה בחזית. זה בוב הוא סנסציוני. זה נראה די מדהים מסתכל בוב מאחור ואתה לא חושב אחרת. אבל עם החזית משוך לאחור אתה יכול לראות את הדרך ללא רבב את השיער כבר בצורת.

דְרָמָטִי Inverted Bob Haircut

מקור: pinterest.com

יש כל כך הרבה נפח זה עושה. וזה נראה גם טבעי. אל תדאג אם השיער שלך הוא לא כמו עבה באופן טבעי כמו זה של המודל. קצת סירוק לאחור ושבץ של ספריי ואתה מסודר.

23. בוב הפוך עם צד ארוך סוחף בנגס

ללא שם: אלה פוני הם פשוט מעולה, לא הם? אורכם מרכך את המראה כולו. אנחנו אוהבים כמה רחוק הם מתחילים גם. אם השיער שלך הוא דק יותר, אתה רוצה לשלב פחות שיער לתוך המפצים שלך, אחרת את החלק האחורי של השיער שלך לא יהיה כמו מלא למראה.

הָפוּך Bob Haircut for Black Women

אינסטגרם / אנתוניאקט

הסיבה לכך היא כי לא יהיה מספיק שיער כדי ליצור את זה הרבה נפח אהב כולנו מחפשים את התספורת bob.

24. מוערמים בוב קצר עם הבהרה

איזו תסרוקת פנומנלית! כל העניין נראה כאילו זה לקח הרבה זמן כדי ליצור. וזה בטח עשה. אם זה אנחנו, נהיה מפוחדים מדי לגעת בו רק למקרה שנהרוס אותו. שפשפי את זה, אנחנו אפילו לא רוצה לזוז.

מְגוּבָּב Short Inverted Bob with Highlights

אינסטגרם / גלמיריס

הצבעים מדהימים התלתלים באמת לעזור להדגיש את הטונים השונים שנצברו לתוך הסגנון. אל תתחיל לנו על נפח מאחור. אנחנו מלאי יראה.

25. גלית, כתף אורך בוב הפוך

הגלים בוב זה בוגר באמת לעשות את כל תסרוקת מתעוררים לחיים. הם גם להדגיש את הצבעים הזורמים דרך השיער. אנחנו באמת אוהבים את הבדידות הקלה למראה.

גַלִי Shoulder Length Inverted Bob Haircut

אינסטגרם / קסדרוסה

זה עושה את השיער נראה די די ממש ממש סקסי גם אם אנחנו כנים. סחופת סחרחורת, נקרא לזה. העובדה בלונדינית כהה ניתן לראות peaking דרך בלונדינית בהירה מוסיף מימד נוסף לסגנון.

26. ישר, קצר בוב תספורת

את הגב, את הצדדים … אפילו את החלק הקדמי. אנחנו אוהבים את כל התספורת הזאת. הסחרור הכללי הוא מגע ממש נחמד. אתה יכול להיפטר מכל הקצוות שלך עם חתך כזה. לא שאנחנו אומרים שיש לך קצוות מפוצלים. טוב, אתה יודע למה אנחנו מתכוונים.

יָשָׁר Inverted Bob Haircut

אינסטגרם / שירטייר

זה די מתוח לקראת חזית המבט, אבל זה באמת עובד. אתה לא צריך ללכת סילון שחור עבור סגנון זה גם. כל צבע אחיד ייראה נהדר.

27. בינוני בוב עם פסים מסגור פנים

אוו זה חדש! זה פשוט מראה שאתה לא צריך להיות מדגיש על כל השיער שלך. אתה יכול רק להדגיש שטח קטן. קח את הסגנון הזה למשל, אתה יכול פשוט לקבל את השיער סביב הפנים שלך מסומן.

קָטוּעַ Medium Bob with Face Framing Highlights

אינסטגרם / דרליפר

פנים מסגור מדגיש גם הם נהדרים אם זה הפעם הראשונה שלך מקבל מדגיש ואתה רוצה לבדוק אותם לפני שאתה לוקח את הצעד ולקבל את כל הראש שלך עשה.

28. תספורת בוב פסטל

Yay, עוד בוב פסטל! ואתה חייב להודות, זה די מדהים. השעות שעליהן לקחו כדי ליצור את השלמות הזאת היו שוות ערך. אתה חייב להסכים.

קצר Pastel Inverted Bob Haircut

אינסטגרם / גלמיריס

אתה יכול לראות כמה טכנאי back-backing השוכן בחלק האחורי של זה לעשות, אבל אנחנו אפילו לא אכפת. אתה יכול לבחור כל צבעי הפסטל האהובים עליך ליצור מחדש את המראה הזה עם. מינימום של שניים יהיה צורך, אבל אנחנו חושבים 3 או יותר ייראה אפילו יותר.

29. הפוך לוב + יפה קרמל הבהרה

Lobs הם המדיום המושלם בין bobs ושיער ארוך. יש לך יותר חופש עם תספורות חדשות אתה רוצה לנסות. לדוגמה, יש לך יותר שיער כדי להתכרבל ואתה יכול אפילו לשים את השיער לתוך קוקו.

ארוך Inverted Ombre Bob Hairstyle

אינסטגרם / angeybabyy

קרמל מדגיש בסגנון זה הם נהדרים אם אתה מחפש תסרוקת למראה טבעי. הם גם להאיר כאשר השמש מגיעה אליהם. יצירת מראה הרבה יותר קל לאורך זמן.

30. צ ‘ו & מסיבי גזור

עוד אחד מבולגן! טוב, אנחנו לא יכולים לעזוב את זה עכשיו אנחנו יכולים? רק תסתכל על זה. יש בהחלט סגנון מסוחרר, אבל הקצוות נוצות לתת לו מראה חסר משקל ולהרגיש הכוללת.

מְתוּלתָל Graduated Bob Haircut

אינסטגרם / פוקסנדיאן

זה גם מבריק. בדרך כלל כאשר אתה הולך מבולגן, כל shininess רץ החוצה את הדלת. כמו כן, אין צורך לצבוע את השיער. זה בוב מוכיח שאתה עדיין יכול להיראות מדהים עם שיער טבעי לחתוך אופנתי.

No Replies to "הכי מפורסם בוב תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − = 82