הכי מפורסם בוב תסרוקות | insightyv.com

הכי מפורסם בוב תסרוקות

חולה כל הזמן שיש להתיר את הקשר לך שיער ארוך? בוב הפוך הוא התשובה. בניגוד bobs רגיל, bobs הפוך (יודעים גם בובס בוגר) הם קצרים בחלק האחורי וארוך בחזית. ישנם סגנונות רבים כל כך לבחור מתוך כמיליון צבעים גם כן. אם אתה רוצה לצבוע את השיער שלך. זה תלוי בך לגמרי. יש אפילו כמה lobs (בוב ארוך) שם גם. ערכנו רשימה של כמה מהבובות הפוכות הטובות ביותר שהגענו אליהם. אז לשבת מאחור ולבדוק אותם. אה והכי חשוב, ליהנות.

1. בוב בלונדיני קצר

האם בלונדיניות באמת יש יותר כיף? אנחנו בטוחים שהם עושים אם יש להם את התספורת הזאת! בעוד זה לחתוך הוא די קצר, הוא עדיין רך שובב עם טכניקת אומבר משולב. ואתה יכול גם למשוך אותו.

קצר Blonde Inverted Bob Hairstyle

אינסטגרם / קסדרוסה

טיפול בצבעים וברק הוא התפקיד היחיד שלך לשמור על המראה הזה. אתה אפילו לא צריך לדאוג השורשים שלך גדל דרך – זה רק להוסיף את המראה.

2. בוב הפוך שחור + ארוך שכבות קדמיות

חיתוך השיער שלך קצר יכול להיראות די מרתיע. זה נראה מושלם אם אתה לא מוכן 100% לקחת את הצעד. אתה תקבל את כל נפח להגביר שיש בוב, אבל עדיין יש כמה אורך בחזית לשחק עם.

שָׁחוֹר Inverted Bob Haircut with Long Layers

אינסטגרמה / imjuske

בוב שחור סילון הוא בהחלט תסרוקת בולטת וזה בהחלט אחד אנו ממליצים. זה הרבה יותר קל לשמור מאשר כל צבע אחר זה בטוח.

3. Lob סגנון + Balayage הבהרה

Lobs או bobs ארוך הם דרך קלה יותר לנהל מאשר אלטרנטיבה קצרה שלהם. אורך נוסף אומר שאתה יכול לסדר אותם בטונות של דרכים שונות. זה הטוב משני העולמות.

ארוך Inverted Bob Hairstyle

אינסטגרם / Valdoeshair

אם אתה אוהב את המראה של מדגיש chunkier בשיער שלך, אתה בהחלט צריך לנסות את הטכניקה balayage. Balayage הוא ממוצא צרפתי פירושו “לטאטא”. פשוטו כמשמעו גורף כל צבע שאתה רוצה, דרך השיער שלך.

4. הפוך נחושת בוב

הולך אדום לא אומר שאתה צריך ללכת בהיר, אדום בהיר. יש כל כך הרבה גוונים אתה יכול לבחור. זה צליל נחושת חם הוא נהדר אם אתה רוצה סגנון טבעי יותר.

הָפוּך Copper Bob Haircut

אינסטגרם /

זה הרבה יותר קל לשמור גם. אל תבינו אותנו לא נכון, אתה עדיין צריך להשתמש בצבע השיער מוצרים להגנה, אבל צבע ייקח יותר זמן לדעוך. כלומר פחות ביקורים בסלון בשבילך.

5. השמש מתנשקת בוב הפוך

זה בוב מושלם עבור האביב … וגם בקיץ! עם השמש הדגשת כל הגוונים היפים פועל דרך סגנון זה, אתה תרגיש כמו מיליון דולר. השמש אפילו לעזור להאיר את השיער לאורך זמן – הגברת המראה הזה.

שמש Kissed Inverted Bob Hairstyle

אינסטגרם / sharchang

זה זמן רב בחזית עושה את זה די רך, רומנטי נראה. בכל רחבי Ombre עושה עבור לסיים ללא רבב, כמו שוקולד, קרמל צבעים בלונדינית לטאטא מאמץ דרך השיער.

6. קצר, מוערמים בוב תספורת

אם נפח הוא מה שאתה רוצה, נפח הוא בהחלט מה תקבל עם זה נראה. תסרוקת זו יש כל כך הרבה לשפר את זה, אנחנו מגה קנאי. אנחנו די בטוחים רוב זה נפח טבעי אף.

מְתוּלתָל Stacked Inverted Bob Haircut

אינסטגרם / annabiancahair

אמנם יש בהחלט כמה סירוק לאחור בתערובת מדי. הרבה שכבות קצרות לפצות את הסגנון הזה. הם גם הסיבה לכל זה נפח מדי – גם חלק מזה בכל מקרה.

7. נחושת בוב עם הבלונדינים הבהרה

זה בוב הפוך הוא בהחלט מושלם. רק תראי איך גוונים נחושת מאמץ להמיס לתוך בלונדינית כהה לקראת הסוף. הבהרה הם הדרך הטובה ביותר ליצור מראה רך, ולא רק לבחור צבע אחיד אחד.

ארוך Copper Balayage Inverted Bob Hairstyle

מקור: pinterest.com

לא בטוח אם בוב זה בשבילך? ללא שם: אל תדאג נשים, יש לנו אותך מכוסה. סגנון זה הוא בצד הארוך, כך שאם אתה אוהב את זה אתה תמיד יכול לקצר את זה. ואם אתה לא – פשוט תן לזה לגדול.

8. תספורת טרנדי

זהו ללא ספק הסגנון הטבעי ביותר שאנו נתקלים בו. בין אם אתה לא רוצה צבע השיער שלהם בכלל, או מישהו כל כך חולה של גוסס את השיער שלהם כי הם רוצים לחזור אל השורשים שלהם – פשוטו כמשמעו – זה נראה לך.

טרנדי Inverted Bob Haircut Idea

אינסטגרם /

זה הכל על לחתוך עם זה. מסוק את הקצוות, את edgier את המראה. אתה אפילו לא צריך שכבות כדי לשפר את התספורת הזאת.

9. מבולגן, שכבות הפוך הפוך

רוצה לסלע את המבולגן? זה בשבילך. סקסי פשוט מגולגל- out של המיטה להיראות הוא אחד ניסינו כל בשלב מסוים. זה נראה כל כך קשה להגיע נכון, נכון?

מבולגן Layered Long Inverted Bob Hairstyle

אינסטגרם / סארביולטר

סוף סוף מצאנו את הפתרון. שכבות. זה כזה פשוט. תחשוב על זה, כאשר אתה מוסיף שכבות זה מוסיף נפח. וגם נפח טוב. עכשיו לזרוק קצת צבע השיער שלך פעם חסר חיים שופץ לחלוטין.

10. קצר כתום אדום בוב

הנה לכל האדמוניות הטבעיות שם בחוץ. הו, הלוואי שיכולנו לקבל את השיער שלך. תודה לאל, אנחנו למעשה עם זריקה. ובכן, עדיין נצטרך לשמור על הצבע ולקבל את השורשים שלנו פעם אחת לזמן מה, אבל זה לגמרי שווה את זה.

קצר Orange Red Inverted Bob Haircut

אינסטגרם / ShyLoveByrd

זה כתום כל כך מדהים בולט מושלם עבור חודשי האביב והקיץ. תארו לעצמכם ללכת ברחוב עם השיער שלך נוצץ תחת קרני השמש החמים.

No Replies to "הכי מפורסם בוב תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − = 50