הפוך Balayage שיער צבע רעיונות

הפוך balayage הוא אחד המגמות השיער הגדול ביותר של 2018. עבור אלה שלא שמעו על זה המראה האחרון, זה כמו balayage אבל הצבעים הם הפוכים. אז במקום צבעים כהים בהדרגה הולך קל יותר, השורשים שלך יהיה בהיר יותר וקצות השיער שלך כהה. יש כל כך הרבה יפה נראה כי ניתן ליצור, כדי לתת לך קצת השראה שיער מצאנו 23 של הטוב ביותר balayage הפוך שיער צבע רעיונות. יש תסרוקת לכולם!

1. הפוך שחרחורת Balayage

קודם כל יש לנו את זה יפה ברונטית balayage. החלק העליון של השיער הוא חום בהיר והשיער הופך בהדרגה לטון שוקולד כהה. זהו שינוי צבע עדין ולכן הוא מושלם עבור נשים שרוצות לנסות משהו חדש מבלי להיות מודגש מדי.

לַהֲפוֹך Brunette Balayage Hair

2. חם בלונדינית כדי חום כהה Balayage הפוך

אם אתה רוצה תסרוקת שעושה יותר הצהרה, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. החלק העליון של השיער הוא בלונדיני בהיר מאוד, כי נכנס לטון קרמל חמים ולאחר מכן לתוך חום. זהו מראה אופנתי מאוד יתאים בלונדיניות ברונטיות.

חַם Blonde to Dark Brown Reverse Balayage

3. Red Balaysage הפוך

לאחר מכן, יש לנו balayage הפוך לנשים עם שיער אדום. השיער מתחיל עם צליל אדום עשיר אשר בהדרגה הולך כהה עד שהוא חום. שינוי צבע זה מאדום לחום הוא מסוגנן מאוד. זה יעבוד עם גוונים אדומים רבים ואת צבע סוף יכול להיות כהה או בהיר יותר.

אָדוֹם Reverse Balayage

4. בלונדינית אור בלונדינית

צבעי שיער בלונדיני בהיר וחום מחמיאים זה לזה יפה. זה נכון גם עבור balayage הפוכה. כאן יש לנו בלונדינית קלה מאוד שמתמזגת עם גוונים חומים. כל גוון בלונדיני יעבוד עבור זה נראה מ פלטינה כדי בלונדיניות כהה. זוהי תסרוקת אופנתי שיתאים לכולם.

אוֹר Blonde Reverse Balayage

5. סגול סגול Balayage הפוך

אתה לא צריך להשתמש בצבעים טבעיים עבור balayage הפוכה. אולי אתה יכול ללכת על משהו נועז ונועז כמו סגול! זו גברת אופנתית יש בלונדינית סופר בהיר על השורשים כי תערובות לתוך סגול רך ויפה. תסרוקת כזאת היא מושלמת עבור נשים שרוצות שינוי שיער מלא.

רַך Purple Reverse Balayage

6. אפור כהה

Balayage לא צריך להראות שינוי צבע ברור. אתה יכול לבחור משהו מתוחכם כזה. השיער שלה כהה מן השורש אל קצה, אבל אתה יכול לראות גוונים שונים. זה נהדר עבור כל מי שרוצה לנסות את המגמה מבלי לשנות את השיער שלהם יותר מדי.

אפל Tone Reverse Balayage

7. Beachyage ביץ 'הפוך

הקיץ נראה רחוק אבל זה יהיה בתוך זמן קצר. הבא הבא שלנו שיער balayage הרעיון מושלם עבור הקיץ. יש לו את השמש בהיר נשיקה בלונדינית כי בהדרגה הולך לתוך חום כהה. זוהי בחירה מצוינת עבור נשים שרוצות לשנות את המראה שלהם עבור עונות חם חדש.

מְרוּבָּד Reverse Balayage Hair

8. מודגש Balayage

ניתן לבחור את כמות הצבע הכהה שתרצה. אתה יכול לקבל צבע עדין הוסיף או לבחור הרבה צבע מודגש ככה. הגברת הזאת התחילה עם שיער בלונדיני בהיר והוסיפה צליל חום כהה. זה נראה סופר מסוגנן ואתה יכול לראות את ההבדל בעצמך.

בְּלוֹנדִינִית and Brunette Reverse Balayage

9. בלונדינית טרנדי כדי חום כהה Balayage הפוך

עם balayage ו balayage הפוכה אתה יכול לבחור איפה אתה רוצה צבע להתחיל וכמה תערובת אתה רוצה. זה התספורת הבאה לא מתחיל למזג עד חצי הדרך ואז הצבע לא מקבל כהה מאוד עד הסוף. אנחנו אוהבים את המראה הזה וזה יתאים למגוון שילובי צבעים.

טרנדי Blonde to Dark Brown Reverse Balayage

10. בלונדינית בלונדינית כהה

כאן יש לנו עוד בלונדינית כדי ברונט balayage. שינוי הצבע הוא עדין כי בלונדינית היא כהה למדי. זה נראה מסוגנן, כי שינוי צבע לא מודגש זה ייראה נהדר גם כאשר מגמה חדשה הגיעה. אם אתה רוצה תסרוקת כי לא תצא אופנה במהירות לבחור צבעים קרוב משלך.

אפל Blonde to Brunette Reverse Balayage

No Replies to "הפוך Balayage שיער צבע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 53