7 מסכה הארכה הטובה ביותר עבור קצר ריסים

ללא שם: האם אתה מקולל עם ריסים קצר מדי עקשנית? אין לך זמן להחיל falsies כל יום? חולמת על מראה טבעי, ריסים ארוכים? אתה לא לבד. כל נערה שנייה בעולם אינה מרוצה מריסיה. למזלנו, יש כמה מוצרים מדהימים בשוק אשר יכול לעזור לנו להשיג ריסים שאנו רואים על מפורסמים. הריסים שלנו לא יכולים להיות יותר מדי זמן, בנות יפות?

בדוק את רשימת 10 הטובים ביותר mascaras מתארך עבור ריסים ארוכים קנאה. כללנו חלק מן המרקחת ואת מסקרות סוף גבוה עבור כל כיס. אתה צעד קרוב יותר מלקות מדהים. האם אתה מוכן?

1. Eyeko קרל והחזק מסקרה

אם אתה רוצה דרמטי, תלתל ריסים שמנמנים, אתה צריך לנסות Eyeko סלסול והחזק מסקרה. לאחר רק אחד המעיל, הריסים שלך יהיה מסולסל והרים. הריסים שלך לא רק להיות סופר ארוך אבל גם לחות. מברשת מפותלת נועד למזער כתמים למקסם את אורך הריסים שלך.

מסקרה Eyeko הוא ארוז לתוך צינור סחיטה - אתה יכול להשתמש בכל טיפה האחרונה של זה.

אייקו - לונדון - מסקרה

 2. ג 'ינצ'י Phenomen'Eyes מסקרה

יש נשים שאומרות שזה באמת המסקרה הכי טובה. למה זה כך? ג 'ינצ'י הציג את כל העיצוב החדש של מברשת מסקרה. המברשת שלהם היא מברשת בצורת כדור קטן ומאפשר דיוק גבוהה. ג 'ינצ'י הוכיח כי מברשת גדולה לא אומר ריסים גדולים. עם מברשת קטנה יותר תוכל לתפוס את הריסים הקטנים ולהפוך אותם להופיע ארוך ועבה יותר.

זה סוג של מברשת חדשה בשוק ולכן זה לוקח בפועל. לאחר שתנסה זאת, ציד המסקרה שלך יסתיים!

ג 'ינצ'י- Phenomen'eyes-Mascara

3. Maybelline לא חוקי אורך מסקרה

זה מסקרה מדהים יהפכו את העיניים שלך נראה נפלא וזוהר. אם יש לך ריסים קצרים מאוד, Maybelline הוא כאן כדי לעזור. עוד דבר מדהים על מסקרה זה - מחיר. זה ניתן למצוא פחות מ 10 $. אתה לא צריך לבזבז 30 $ לרוק ארוך ארוך מחפש ריסים.

זה עושה את הריסים שלך נראה ארוך יותר קל ליישם. מי יכול לבקש עוד משהו? לשבור חוק של ריסים מתארך!

מייבלין-ניו-יורק-לא-מסקרה-מסקרה

4. קרדשיאן יופי קיקי מסקרה

קים קרדשיאן הוא גם מאהב ענק של ריסים ארוכים וזוהרים. הריסים שלה תמיד נראה מושלם וטבעי. האם היא משתמשת במוצר שלה? ובכן, אנחנו לא יכולים לטעון את זה בוודאות.

מסקרה "קיקי" היא מסקרה מתפתלת ומתארכת. זה זול ונותן ריסים שלך כל מה שהם צריכים - נפח, צבע ואורך. מברשת ייחודית מעוצבת מושלמת כי זה מפריד את הריסים שלך נותן להם אפקט לאש לא נכון מיידי! אם אתה אוהב מראה דרמטי, בדיוק כמו אחיות Kardashian, המסקרה הבאה שלך בהחלט צריך להיות 'Quickie'.

Kardashian_Beauty_The_Quickie_Mascara

5. NYX לטוס איתי מסקרה

"לטוס איתי" מסקרה מאריך את המסקרה עם נוסחה קל משקל מברשת צורה מעניינת. המברשת ישר ורזה בהתחלה עם נורה גדולה בסוף. זה בהצלחה מרחיב ריסים משאיר אותם בנפרד ונראה נקי.

NYX-Fly-with-Me- מסקרה

6. Maybelline Volum'Express מסקרה Rocket

אתה לא יכול להשתבש עם mascaras Maybelline. עבורנו, המיסקרה הטובה ביותר של מייבלין היא "מסקרה". זה מסכת המרקחת עמיד למים יהיה להחזיק את הריסים במקום ולא לשקול אותם כמו כמה מסקרה אחרים בשוק.

מאז waterproof שלה, זה מושלם עבור נשים הזקוקות מסקרה שנמשך כל היום ללא flaking ו smudging. עם זאת, אתה לא נראה כמו דביבון כאשר אתה הולך למסיבות הבריכה. האם אתה מוכן מחמאות על הריסים שלך?

מייסלין-וולומה-אקספרס-טיל-מסקרה

7. Lancome Definicils

עם עקביות שמנת שלה, Lancome מסקרה ייתן הגדרה, מגע של נפח ואורך הריסים שלך. הוא אינו גושש, מטושטש או מתקלף ומגדיר כל רצועה. הריסים שלך יהיו ארוכים עד כדי גיחוך במשך כל היום. חשוב לומר כי זה מגיע בקלות בסוף היום.

Lancôme-Definicils- High-Definition- מסקרה

אם אתה חולה מסקרה רע כי לא עושים את העבודה, לנסות אחד מהם ואת הריסים הקצרים שלך יישכח.

No Replies to "7 מסכה הארכה הטובה ביותר עבור קצר ריסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − = 43