51 בובות אופנתי בובות כדי לעורר את החיתוך הבא שלך

אם אתה כבר חושב על קיצוץ השיער שלך לזמן קצר, עכשיו הוא זמן טוב יותר מאשר אי פעם. קיצוץ המנעולים שלך עשוי לתת לך התקף חרדה קלה אבל זה הדרך המושלמת להמציא מחדש את עצמך ואת הסגנון שלך.

אם יש לך פנים עגולות, בצורת לב, אחד מרובע או כל אחר עבור זה מאטר, יש מבט חמוד, קצר בשבילך ואני מקווה אלה 51 תספורות בוב אופנתי יהיה לעורר את החתך הבא שלך!

1. כתום ענק כתום

פייסבוק / The Nest Hair Boutique

/

אנשים מאמינים שאם יש לך פנים עגולות, אתה לא יכול לברוח עם בוב קצר. זה נראה בהחלט אחד כדי ליצור מחדש אם אתה רוצה למנוע את הפנים שומן למרות, וכל עוד אתה הולך על זה נפח נוסף על הדף, זה לא יגרום הפנים שלך נראה עגול יותר ממה שהוא צריך! חכמה, נכון?

2. בלונדינית בלונדינית

אינסטגרם / freedomcouture

אינסטגרם / חופש

הצוואר של עצם הבריח הוא הכי מחמיא לכל צורות הפנים ואת זה בוב זווית נותן לך את הטוב שבשני העולמות. יש לך את אורכי ארוכה בחזית כדי לעזור מסגרת להאריך את הפנים תוך באותו זמן ליהנות מן אורך קצר בחלק האחורי.

3. בלונד בלונדינית

אינסטגרם / romeufelipe

אינסטגרם / romeufelipe

"Lob" או בוב ארוך הוא מאוד במגמה עכשיו. עדיין יש לך מספיק זמן כדי לברוח עם הרחבות שיער בימים שאתה רוצה לזייף את זה, אבל זה עדיין קצר מספיק כדי להיחשב קצת תחזוקה נמוכה. סגנון הבליאייג 'הוחל כאן - "הבהרה" בלונדינית בהירה יותר נוספה למקומות שהשמש תפגע בהם באופן טבעי.

זוהי דרך קלה להחיות את בוב מבוגר, דרך קלה לקצוץ אלה קצוות מתים גם שיער ארוך מדי.

4. שכבות לונג בוב

אינסטגרם / salsalhair

אינסטגרם / סלסלהיר

אם אתה רוצה ללכת על בוב אבל מודאגים אתה לא תוכל לשחק עם צבע רב גוון, לחשוב שוב. זה עוד בוב שוב מראה לך איך אתה יכול לשמור קצת אורך תוך עדיין משחק עם צבע. הקצוות המצית לא די נועזים מספיק כדי להיות הבדל עצום, אבל זה עדיין עדין מספיק כדי להחיות את סגנון שאחרת היה נראה משעמם או חסר חיים.

5. מתולתל קרח בלונד בלו

אינסטגרם / hairby_chrissy

אינסטגרם / hairby_chrissy

שיער כסף הוא כל זעם עכשיו ואתה יכול להשיג את זה בלי ללכת כסף מלא עם לובש זה בלונדינית קרח. עוד בוב ארוך, תלתלים רופפים לעזור להביא את גוונים שונים של בלונדינית בסגנון, והוא דוגמה קלאסית של איך אתה יכול לתת שיער צולע ויפה חכירה חדשה של החיים. אפילו שיער קצר יכול להיות קופצני!

6. מלוטש & אסימטרי בוב

אינסטגרם / ann.wynn

אינסטגרם / ann.wynn

מבט זה פשוט צרחות 'כוח', זה bym א סימטרי, מלוטש הוא מהלך אמיץ לקחת אם אתה מעריץ של שיער ארוך אבל אין דבר יותר מרענן מאשר ללחוץ על כפתור 'לאפס' - חיתוך אורך ומת / פיצול מסתיים ומתחיל מחדש.

7. מתולתל הפוכה Balayage בוב

אינסטגרם / hairbytk

אינסטגרם / hairbytk

בוב הפוך יהיה שכבות ערומות בבטחה בחלק האחורי של השיער, נותן לך אורך מחמיא בחזית ועדיין להיות קצר יותר מאחור. כאשר אתה מוסיף את מגניב, ב-המגמה מבט balayage זה מראה שיער קצר, זה מוסיף נפח לגלים. אם הם היו בנימה אחת, הם היו נראים חסרי חיים.

8. דבש בלונדינית דוב

אינסטגרם / _princessdini

אינסטגרם / _פרינסדיני

המראה הזה הוא עז, אתה לא חושב? זה אחד שאתה יכול לדמיין את דבורה המלכה עצמה, ביונסה, נדנדה. בוב ארוך יותר, המראה האסימטרי כבר "מזויף" על ידי פרידה צדדית דרמטית עמוקה, מעיפה את כל השיער בצד אחד.

9. מבולגן עם בוב

אינסטגרם / romeufelipe

אינסטגרם / romeufelipe

Bangs + Bob = מבט לא הרבה נשים חושב שהם יכולים ללבוש אבל למעשה, אתה יכול. אם יש לך פנים מעוגלות מאוד, ייתכן שתרצה למנוע את המראה הזה אבל אם יש לך פנים רזה או אליפסה, זה אחד מושלם. המפצים מסייעים לגרוע ממצח גדול יותר בעוד השכבות מסגור הסנטר לעזור חמוד- up את המראה.

10. מלוטש שורה ארוכה תספורת בוב

אינסטגרם / hugosalon

אינסטגרם / הוגוסלון

פרידה בצד מיד עושה שיער קצר יותר ללבוש כך שאם אתה רוצה ללכת על מראה אלגנטי, הקפד להתחיל עם קצת מחוץ למרכז או בצד הפרידה. כדי לקבל מראה סופר מלוטש כמו זה, אתה צריך להיות מוכן לקבל straighteners שלך אבל הקפד להשתמש במוצר הגון הגנתי כדי להגן על השיער שלך מן החום.

No Replies to "51 בובות אופנתי בובות כדי לעורר את החיתוך הבא שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 1 =