50 חמוד תספורות חמוד לכל אירוע

אנחנו לא יודעים עלייך, אבל אנחנו תמיד על ציד עבור תסרוקות חמוד אופנתי שאנחנו יכולים לעשות בתוך פחות מעשרים דקות. כרגיל, חיפשנו באינסטגרם ובפינטרסט את המראה הכי חמוד וערכנו אותם כאן בשבילך. בין אם אתה עושה את השיער שלך לאירוע מיוחד כמו חתונה, או פשוט צריך תסרוקת מהירה למסיבת BBQ או בריכה, יש לנו אותך מכוסה.

בדוק את רשימת 50 הסגנונות הטובים ביותר שלהלן ולהודיע ​​לנו איזה מהם אתה אוהב את הטוב ביותר.

1. Milkaid צרפתי בריד אפדו

אינסטגרם / marinamcavoy

אינסטגרם / מרינמאווי

מחפש דרך חמוד ומסוגננת לשמור על השיער שלך מתוך הפנים שלך? Milkmaid הצמה היא תסרוקת סופר סופר שאתה יכול לעשות ממש 5 דקות.

התחל על ידי פרידה השיער שלך במרכז הראש. ברייד כל חצי השיער לתוך צמה צרפתית נפרדת מאובטח עם רצועת אלסטית ברורה. פנקייק את הצמות כדי לגרום להם להיראות גדולים ועבים יותר. לאחר מכן, צלב אחד צלב על החלק העליון של הראש שלך ולאבטח אותו עם סיכת בובי. הקפד להסתיר את קצה הצמה על ידי תחוב אותו מתחת. חזור על אותו הדבר עם הצמה השנייה. לאבטח את שתי הצמות עם המון והרבה סיכות בובי. משוך החוצה כמה חתיכות פנים מסגור בחזית ו - voilà - updo המדהים שלך נעשה!

2. שיער קלוע הולנדית

אינסטגרם / hair.style

אינסטגרם / hair.style

השתמש בטכניקה הצמה ההולנדי לעשות את זה חמוד, תסרוקת בוהו שיכול בקלות להיות שחוקים לבוש או מזדמנים. ראינו את זה תסרוקת קלוע סביב Pinterest ו Instagram כך היינו צריכים לכלול את זה. אם אתה עדיין לא מכיר את הטכניקה הזו braiding, אל תדאג, זה קל מאוד לשלוט. הצמה ההולנדית היא רק צמה / צרפתי 3D צרפתי. אז, אם אתה יודע איך לצמה צמה צרפתית קלאסית, אז זה אחד הולך להיות קל בשבילך! כדי להפוך את הצמות שלך ממש פופ, בעדינות למשוך את הצדדים של כל צמה. טריק זה יגרום להם להיראות גדול יותר רך.

3. מבולגן נמוך קוקו

אינסטגרם / headstudio

אינסטגרם / headstudio

קוקו מבולגן, נמוך נראה נהדר על כל אורך השיער! כדי ליצור את המראה הזה, שיער מכין עם תרסיס texturizing. לשפוך אותו כמה פעמים ישירות לתוך השורשים. לקבלת מראה יותר מרקם, להקניט את החלק האחורי של השיער שלך עם מברשת מתגרה. לאחר מכן, לאסוף את השיער שלך לתוך קוקו נמוך אופנתי מאובטח. קח קטע קטן של השיער לעטוף אותו סביב השיער אלסטי. צעד זה יהפוך את קוקו אלגנטי ומתוחכם. סיים את המראה על ידי להקניט את הזנב של הקוקו.

4. מבולגן בצד צמה צרפתית

אינסטגרם / sarahpotempa

אינסטגרם / סרהפוטמפה

אם אתה קצר בזמן, צדדית צרפתית / הולנדית / צמה fishtail היא תמיד דרך חמודה מהירה לסגנון השיער שלך. זה צמה בצד מבולגן נעשה אפילו טוב יותר עם כמה אביזרי שיער פנינה. הסגנון הוא כל כך קל ליצור כי אין צורך עבור הדרכה. אנחנו אוהבים הכל על המראה הזה!

5. לחמניה נמוכה

אינסטגרם / headstudio

אינסטגרם / headstudio

אין זה סוד כי עדכן textured, מחוספס למראה יש רגע עכשיו. ואיך לא? הם שומרים את השיער שלך מהפנים בצורה מסוגננת. זה לחמניה נמוכה חמוד הוא תסרוקת מושלמת לחתונה הקיץ. לקבלת מבט האולטימטיבי boho, לעדכן את updo עם כמה sprigs של נשימה של התינוק.

6. חצי, חצי למטה למטה קשר

אינסטגרם / mluxehair

אינסטגרם / mluxehair

כאשר נעשה נכון, זה half updo לא ניתן לנצח. כדי לקבל את המראה, לעשות חצי קוקו וחצי לאבטח אותו עם אלסטי. לאחר מכן, לתפוס את הקוקו ולפתול אותו לחמניה קטנה / קשר. לאבטח את הלחמנייה במקום עם סיכות אלסטי או בובי סיכות. תסרוקת זו נראית נהדר על שיער ישר, כמו גם.

7. 3-in-1 צמות דיגטיל

אינסטגרם / ermiranebihu

אינסטגרם / ermiranebihu

אתה פשוט לא יכול להשתבש עם תסרוקת צמה fishtail! זה קלוע בסגנון נראה הרבה יותר מסובך ממה שהוא באמת. ברייד חלק קטן של השיער לתוך צמה דגים בכל צד של הראש. להצמיד אותם למקום האחורי של הראש. סיים את הסגנון על ידי braiding את שאר השיער לתוך צמה דג גדול. אל תשכח לבלבל את הצמות כדי להפוך אותם עבים יותר.

8. צמות מסולסלות עם פרחים וצמות

אינסטגרם / blohaute

אינסטגרם / blohaute

כן, נשים בוגרות יכולות ללבוש צמות. למה לא? כדי להשיג את התספורת הזאת, אתה רק צריך כמה שיער elastics, 6 דקות וזה נעשה! צמות הן דרך מצוינת להתלבש מראה הקלאסי צמות. הוסף זר פרחים או סרט ראש כדי לעשות את זה אפילו יותר יפה. אם אין לך את הביטחון כדי לשלוף את המראה הזה, נסה צד קוקט משוך במקום.

9. פרח בריד חצי אפדו

אינסטגרם / braidsbyjordan

אינסטגרם /

מי ידע שהצמות יכולות לעשות פרח קטן וחמוד שכזה? כדי ליצור מחדש את התספורת הזאת, תצטרך לדעת איך לעשות צמה מפל. כדי להפוך את הפרח, pancake את קצה הצמה מפל שלך פשוט לגלגל אותו עד שאתה מקבל את הטופס לעיל. לאבטח אותו עם סיכות בובי. סיים את המראה על ידי סלסול שאר השיער שלך.

10. הפוך את הקוקו הקוקו

אינסטגרם / lilithmoonlife

אינסטגרם / לילית

שלב את האהבה שלך לצמות ponytails עם תסרוקת חמודה זו. זה הקוקו הגבוה והטוב, עם טוויסט! הפוך את הראש הפוך, לקחת שלושה קטעים קטנים של השיער לאורך הצוואר שלך ולהתחיל צמה הולנדית. לאבטח את הצמה עם אלסטי. הפוך את ראשך לאחור ומשוך אותו לקוקו גבוה. מסווה את בסיס הקוקו על ידי עטיפה של שערה אחת מסביב. 

No Replies to "50 חמוד תספורות חמוד לכל אירוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =