50 תסרוקות תיבת זה תסובב ראש | insightyv.com

50 תסרוקות תיבת זה תסובב ראש

תן את השיער הטבעי חודש הפסקה עם צמות תיבת. צמות הקופסא הן מספר מגן אחד אשר לא רק להגן על השיער הטבעי שלך, אלא גם להרחיב אותו. לאחר ההתקנה, תוכל ללבוש תסרוקות צדדי. סגנון הגנה זה יכול להימשך עד 3 חודשים. אתה יכול לעשות הצמות שלך נראה אופנתי, אלגנטי שיק בהתאם לאירוע או למצב הרוח שלך.

אז, איך אתה יכול בסגנון קופסת הצמות? ישנם מאות ומאות סגנונות שניתן להתנסות בהם. אספנו 50 + סגנונות אשר בהחלט להפוך ראשים. ודא שאתה להצמיד את התמונות שאתה אוהב, כך שתוכל למצוא אותם בקלות מאוחר יותר!

1. 6 מגניב Box Braids סגנונות

אינסטגרם / jessohno_shedid

אינסטגרם / jessohno_shedid

סגנון מס ‘1: התספורת הראשונה כוללת צמה צרפתית צוננת כי הוא עטוף בצד אחד של המצח. כדי להשיג את המראה הזה, לאסוף את החלק של הצמות שלך לתוך חצי למעלה, חצי קוקו למטה ולאבטח אותו עם hairband. צמה צרפתי או צמה fishtail מעט לעטוף אותו בצד שמאל או ימין של המצח.

סגנון מס ‘2: צעדים כמו עבור התספורת הקודמת אבל הפעם לצמה שתי צמות קטנות יותר. ניתן גם לשלב שני סגנונות שונים של צמות – צמה אחת יכולה להיות צמה צרפתית ועוד אחד צמה דג.

סגנון מס ‘3: התחל על ידי חתך השיער שלך לשניים. לקשור את החלק העליון לתוך קוקו וחצי אבל להשאיר כמה גדילי החזית נופלים בחופשיות. אתה צריך אותם עבור צד שלך bangs. לעטוף את הקוקו סביב הבסיס כדי ליצור קשר העליון. לאבטח אותו עם סיכות שיער או סיכות בובי. סובב מעט את החוטים הקדמיים כדי ליצור פוני צד. אתה יכול גם לצמה זה קטע ועוטפים אותו סביב הצד השמאלי של המצח.

סגנון מס ‘4: פשוט ומסוגננת העליון לחמניה זה מתאים לכל אירוע.

סגנון מס ‘5: חצי רומנטי למעלה, חצי תסרוקת למטה כי הוא נוצר על ידי braiding קטע של שיער לתוך צמה הולנדית. צמה הולנדית היא צמה צרפתית לאחור. שאר הצמות נשארים חופשיים מעבר לכתף השמאלית. מַדְהִים!

סגנון # 6: לחמניות החלל אינן מיועדות לכולם. הם חמודים girly ולכן אולי לא הסגנון הרגיל שלך.

2. קוקו גבוה

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

המועדפים שלנו ללכת לתספורת הוא בהחלט קוקו גבוה. כאשר נעשה נכון, גבוה ponytails נראה אופנתי להפליא. כל אחד יכול לעשות רוק זה תסרוקת, אם יש לך גדול או קטן, קצר או ארוך braids. לקבלת גימור מושלם, accessorize הצמות שלך עם אזיקים זהב.

3. רומנטי Half Updo

אינסטגרם / ayaishadiaz0

אינסטגרם / ayaishadiaz0

זה תסרוקת חמוד הוא בהחלט אחד לנסות. מי היה יודע שמראה כה פשוט יהיה כה נשימה. אנחנו אוהבים את כל זה!

4. בוב Box Braids

אינסטגרם / naturally_candace

אינסטגרם /

בוב הוא החיתוך החם ביותר של העונה. זה תסרוקת חמוד הוא נצחי ולא יהיה באמת לצאת של סגנון. קצר צמות תיבת קל יותר לשמור ולהתקין. כמו כן, הם הרבה יותר קל על הראש. אם תבחר בוב, אתה עדיין תהיה מסוגלת לצבוע את הצמות שלך רוק כמה תסרוקות אופנתיים סופר.

5. צמות חומות קלות עם צדדים מגולחים

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

מחפש תסרוקת סקסי מודגש? ההמלצה שלנו היא צמות תיבת בצבע חום בהיר, נאספו לחמניה גבוהה. אה, כן, וגלח את הצדדים. נסה את התספורת הזאת במהלך עונות חם יותר לנצח בקלות את החום אבל עדיין נראה קשה להפליא.

6. צד גבוה קוקו

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

כפי שאתה יכול לראות, קוקו פשוט יכול להיות גם תסרוקת יפה. זה אחד הוא משך גבוה בצד ימין. בסיס הקוקו מכוסה בכמה צמות של צמות. זה טריק קטן יעשה את הקוקו שלך נראה יותר טוב!

7. צמות ארוכות

אינסטגרם / braidsgang

אינסטגרם / braidsgang

תסרוקת נהדר ימים כאשר אתה לא רוצה שיער בפנים שלך. כמו כן, זה צבע אדום יגרום לך להתבלט מתוך הקהל. אל תפחד עם צבעים וסגנונות – סגנון מגן לא צריך להיות משעמם!

8. 3 קל וחמוד סגנונות

אינסטגרם / jessohno_shedid

אינסטגרם / jessohno_shedid

Slay את המגמה תיבת הצמה עם אלה 4 תסרוקות מדהימה. כן, אתה יכול אפילו לעשות קשת מתוך הצמות תיבת שלך! כל הסגנונות האלה ניתן לעשות תוך 5 דקות לאחר כמה תרגול. התספורת הראשונה היא חצי מושלמת updo עבור לילה outs מיוחד.

9. מעוות גבוהה לחמניה

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

לחמניה היא אחת הדרכים הכי קל ו chicest לסגנון שלך לצמות תיבת לתוך updo מדהים. לתסרוקות של בון יש צדדיות אינסופית – הן יכולות להיות מתוחכמות או רופפות, גבוהות או נמוכות, עם או בלי אלמנטים של צמה, וכו ‘. לחמניות גבוהות היינו ממליצים על עגילים קטנים יותר.

10. גבוהה לחמניה + מגולח הצדדים

אינסטגרם / thecutlife

אינסטגרם / החיים

הנה עוד דרך מגניב על איך סגנון הצמות שלך תיבת. הצדדים מגולח נראה כל כך עצבני ועירוני, במיוחד אם אתה רוק אותם עם הצמות התיבה שלך. אנחנו אוהבים את החלק הזה של השיער שנותר תלוי בחופשיות.

No Replies to "50 תסרוקות תיבת זה תסובב ראש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − = 10